Witold Gadowski: Dziennikarz służalczy to najbardziej żałosna kreatura, jaką można publicznie zobaczyć.


gadowski_facebook-684x310Oczywiście rozgrzane głowy natychmiast krzyczą o konieczności czystek, rozliczeń, wywalenia z posad całej peeselowskiej i peowskiej żulii, która kradła i „prywatyzowała” wszystko co nie uciekało na drzewo.

Radykałowie podkreślają też, że wietrzenie i czyszczenie lamperii czeka nieuchronnie także media publiczne.

To akurat „kawałek chleba, na którym znam się od podszewki” i dlatego powiem wam dziś ; spokojnie, pośpiech ważny jest przy łapaniu kieszonkowców, a tu mamy do czynienia z większego płazu łotrami, że złodziejami sumień, z bandą która zatruwała umysły i łamała kręgosłupy dziennikarzom!
Jachowicz dla Fronda.pl: W mediach publicznych potrzeba ludzi wiarygodnych a nie skompromitowanych Lisów, Olejników, Paradowskich Jachowicz:Media mainstreamowe serwują „zatrutą strawę”
reklama

Tu nie ma się co spieszyć, jeśli chcemy oddać media publiczne ludziom, uspołecznić je i wyrwać z rąk politruków, to musimy solidnie się namyślić.

To, jak teraz – na powrót – skonstruujemy media publiczne, pozostanie na długie lata.

Nowy ład medialny musi bowiem służyć nie „nam” a krajowi, państwu, społeczeństwu. Z ekranów publicznej telewizji powinien przestać wylewać się potok kłamstwm kpin z obywateli i obrażania naszych przodków (np. emisja serialu „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”).

Kanał TVP Kultura powinien zostać natychmiast przebudowany.

Za genderowo – antypolski kształt produkcji tego kanału odpowiada Katarzyna Janowska. Dla niej już nie będzie już miejsca w nowej TVP.

Z szefowania telewizyjnej „dwójce” natychmiast powinien zostać usunięty ziejący nienawiścią do opcji niepodległościowej Jerzy Kapuściński, człowiek o nikłej kulturze i niewielkich dokonaniach.

Niedawny, niezbyt rozgarnięty, prezes TVP Juliusz Braun nigdzie się nie ukryje, czeka go proces za świadome niszczenie substancji publicznej jaką jest TVP.

Przestępcze decyzje – m.in. podpisane, przez peowsko – peeselowski zarząd TVP – o zawarciu umów z podejrzaną firmą i wyrzuceniu, na jej podstawie, wielu dziennikarzy poza obręb TVP muszą zostać ocenione i na podstawie tej oceny powinny zostać sporządzone wnioski do prokuratury.

Zanim jednak przygotujemy dobre zmiany w mediach, warto wymienić listę tych, dla których miejsca w nich już być nie powinno.

To lista ludzi, którzy niszczyli dziennikarskie sumienia i bezczelnie, jak w latach pięćdziesiątych, sterowali medialną propagandą.

W TVP już nigdy nie powinno być miejsca dla szefa publicystyki i wicedyrektora programu I Andrzeja Godlewskiego.

To on – osobiście – odpowiedzialny jest za poziom programów informacyjnych tego kanału.
Reforma mediów publicznych jeszcze w grudniu! Reforma mediów publicznych jeszcze w grudniu!
reklama

Był oficerem politycznym Bronisława Komorowskiego. Marny dziennikarz, za to pełną gębą rozpanoszony na ulicy Woronicza propagandysta.

W TVP, na żadnym stanowisku, nie powinno być miejsca dla Jacka Snopkiewicza – człowieka, który blokował w TVP wszelkie próby przygotowania rzetelnego filmu o katastrofie smoleńskiej, aparatczyka i funkcjonariusza o mentalności bolszewika, kiedyś – obok zapomnianej już, a mocno nieciekawej figury – Tadeusza Pikulickiego, szefa „Dziennika Telewizyjnego” – tuby propagandowej wczesnej geremkowszczyzny.

Wraz ze Snopkiewiczem, w niesławie, powinna odejść związna z nim Monika Sieradzka, autorka propagandowego i nierzetelnego filmu dokumentalnego, który zniszczył przygotowany – jeszcze przeze mnie – budżet, na prawdziwą smoleńską produkcję.

Pora też uwolnić telewizje od najgorszych transferów w jej dziejach – maleństwo Lisów już powinno szukać sobie zajęcia daleko poza ulicą Woronicza.

Tomasz Sekielski – autor słynnych „taśm Beger”, wredna przystawka do niejakiego Morozowskiego, niech już teraz spakuje swoje manele i wraca do macierzystej stacji. Jego czas w TVP właśnie dobiega końca.

Piotr Kraśko – istnieje wielka szansa, ze wreszcie utnie się w telewizji publicznej wpływy komunistycznego klanu rodziny Kraśków – Piotr Kraśko, osobiście odpowiedzialny na uleganie Godlewskiemu i redagowanie najbardziej załganego w tej części Europy serwisu informacyjnego, już tym razem się nie wyślizga.

Stał się symbolem reżimowej propagandy i jako symbol powinien ponieść za to konsekwencje.

Do wymiany jest nie tylko całe kierownictwo TVP Info (gdzie trzeba przeprowadzić gruntowną operację plewienia peeselowskich chwaścików), ale też czołowe twarze ludzi występujących na wizji w rolach „prezenterów” i „reporterów politycznych, zwłaszcza sejmowych” , do zwolnienia są wydawcy, autorzy serwisów i autorzy propagandowych – kłamliwych – nagonek na polityków niedawnej jeszcze opozycji.

Wszyscy ci ludzie powinni stracić pracę nie za poglądy – bo te każdy dziennikarz może mieć jakie sobie chce – ale za świadome szerzenie kłamstw, fałszowanie rzeczywistości – to przecież najcięższe dziennikarskie przestępstwa.

Oczywiście lista ludzi, którzy muszą opuścić TVP jest większa, jednak usunięcie tych, najbardziej skompromitowanych postaci, powinno szeregowym dziennikarzom dać nadzieję, że oto nadchodzą lepsze czasy, czasy większej wolności.

Dziennikarz służalczy to bowiem najbardziej żałosna kreatura, jaką można publicznie zobaczyć.
Dziennikarz zadziorny, z własnymi pomysłami – to idealny narybek do odrodzenia w Polsce uczciwego procesu informacyjnego i dialogu.

***

Tak sobie siedzę i spokojnie spoglądam na ekran telewizora.
To już nie budzi ani mojej odrazy, ani najmniejszych emocji.
Spoglądam na te podrygi oczami zimnej kobry.

za: http://www.fronda.pl/a/gadowski-dziennikarz-sluzalczy-to-najbardziej-zalosna-kreatura,61071.html

Reklamy

7 comments on “Witold Gadowski: Dziennikarz służalczy to najbardziej żałosna kreatura, jaką można publicznie zobaczyć.

 1. Merkantylny Cwaniak-Etat: Tacka księdza komornika

  Dzisiaj widziałem Pana redaktora w głównym wydaniu Wiadomości; w TV Trwam – Panie red. Gadowski… Ależ Pan był… niczym wojownik!… – po tej rocznicy Radia Maryja. Niestety, przyznam, że po tym co usłyszałem w komentarzu, po pańskiej wypowiedzi, wcale nie byłem zbyt szczęśliwy – Panie red. Gadowski… i trochę bardziej zaczęło mnie to…, nie obchodzić: że TVP rządzi PSL. A wie Pan dlaczego?

  O prawdę i sprawiedliwość w moim kraju starałem się już jakiś czas temu; na temat konieczności rozprawienia się z władzą sądowniczą w tym kraju i konieczności zapewnienia sobie w porę osłony medialnej, zanim dotknie się drażliwych politycznie spraw, zwracałem uwagę już dużo wcześniej niż Państwo: http://niezaleznatelewizja.pl/2015/11/alternews-4-11-2015/
  (zastrzegam że stan powyższej strony sprawdzałem 05-12-2015 o godz. 23:14)

  TV Trwam – która spóźnia się zawsze, ze wszystkim i Pańska gazeta; gazeta która – nawiasem mówiąc – bezstronnością polityczną nigdy nie grzeszyła, a niech by się kto tam w niej spróbował wychylić (tak jak ks. Isakowicz za czasów wojny na „Upadlinie”) to zaraz by mu „łe.”… długopis zabrano.

  Niestety; po tej Pana wypowiedzi, zaczynam mieć złe przeczucia; i wątpliwości – że bohaterski PiS będzie budżet łatać sobie – realnymi – podatkami od banków i hipermarketów. Nie Panie Witoldzie Gadowski… Po tym co usłyszałem we Wiadomościach w TV Trwam; że

  – Od każdego gospodarstwa domowego (jak był powiedziane „od każdego”) ma być pobierana co miesiąc opłata w wysokości 10 zł.

  – myślę że tak nie będzie: Wy chcecie wymuszać haracz, na bezrobotnych – ludziach pozbawionych jakiegokolwiek dochodu; utrzymywanych często z rent i emerytur, emerytur jeszcze żyjących rodziców…, zbierających po śmietnikach butelki kawałki metalu żebraków i samotnych pozbawionych dochodu ludzi…
  żeby rok w rok odebrać im 120 złotych na utrzymanie, których często nawet nie mają!..
  A jak wam tego nie dadzą, to najpierw komornik, potem sąd i prokurator; prokuratorrrr, prokuratorrrrr, prokuratorrrr(!) – ten Piotrowicz (?) – w tych waszych mediach zgodnie z tradycją?… A może nie(?)… Może od razu komornik… Niech im zabierze ostatnie przedmioty z domów: lodówkę, pralkę, czajnik do gotowania herbaty, piec do centralnego… a na końcu, zabierzcie jemu jeszcze dom! – Wy strasznie krzywdzeni przez PSL-owskie media bohaterowie. Może chcecie żeby „karaluchy” zaczęły kraść?

  Teraz zaczynam dostrzegać że jednak ponaglając Państwa – ponaglając o tą konieczność zagospodarowania sobie rynku medialnego dla siebie, zapomniałem o tej starej kobiecie co za PO i po moim wypadku, wdrapywała się na kolanach po oblodzonych schodach do ośrodka pomocy społecznej; o sympatycznym i zarazem fantastycznie inteligentnym menelu, którego kiedyś spotykałem zawsze po drodze gdy jechałem rowerem.

  Okazuje się że moje – dość już stare – przewidywania co do feudalnych ciągot PiS-u, wcale nie były takie bezzasadne – ta pozornie pro socjalna partia, czuje się już do tego stopnie pewna siebie, że zamierza – „w imię boga”(?) – ściągać przymusowy haracz, nawet od samotnych ludzi którzy nie mają wcale pieniędzy.

  Niebawem będzie wiadomo – jakie jest prawdziwe oblicze – od czasów chrztu Polski – Kościoła katolickiego w Polsce. I obym się, tym razem pomylił. Bo ja – Panie red. Gadowski – już tak spokojnie jak Pan, na ten ekran patrzeć sobie nie będę…

 2. Pośpiech jest złym doradcą, lepiej poczekać niż na szybko upichcić ustawę o telewizji. Jedno pewne, że należy zlikwidować „KRRiTV”.
  PiS idzie jak walec.
  Jeżeli sfora tego układu „Wyborcza” z rezydenturą i rezydentami tak zabolało – znaczy rząd działa skutecznie. Obserwujemy przywracanie Polski Polakom i narodowemu interesowi. Do tego musimy wytworzyć zupełnie nową elitę, ciesząca się autentycznym poważaniem społecznym. Liderów już mamy… Zresztą to widać w sondażach – mimo wściekłych, zmasowanych ataków mediów wciąż głównego ścieku – rośnie poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości.
  Tak trzymać !
  Polityka rządu musi być dedykowana polskim patriotom, którzy wspomagali – wspomagałam w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Ale także tym, którzy wybory, wyborców wsparli Solidarni 2010 z Panią Ewą Stankiewicz powołując Ruch Kontroli Wyborów oraz dla tym rzeszom Polaków, którzy nie poszli głosować dlatego, że po magdalenkowi „właściciele III RP” osiągnęli swój cel – przekonali ich, że nic się nie zmieni, a politycy to łajdacy. Niska frekwencja z społeczną apatią 43 % zawsze sprzyjała partiom post magdalenkowego układu – łatwiej było wówczas „wybrać siebie” głosami żelaznego elektoratu i klientyzmu.
  Zatem – tak trzymać, ministrowie Beaty Szydło. Iść jak walec, raczej husaria:
  SZARŻĄ.
  I pamiętać, że dopiero złamane zostały pierwsze zasieki obrońców post magdalenkowego państwa „właścicieli III RP”.
  Impetu husarskiej szarży nie można utracić.

 3. Myślę, że jednak trzeba się pośpieszyć, bo piorą ludziom mózgi na potęgę. Tym, którzy czerpią informacje z TVP, a jest ich bardzo wiele, trudno się będzie oprzeć tej nagonce. Znów pewnie zatrudnili całe rzesze fejsbokowych trolli, bo „sok z buraka” jak gnojówka zalewa Facebook nienawiścią. Do czego chcą doprowadzić?

 4. To prawda sluzalczy upolityczniony dziennikarz , sedzia , prokurator, to kreatura ktora nie powinna miec prawa do zawodu . Te zawody powinny bac odpolitycznione , mozna sypatyzowac z ugrupowaniem politycznym i nie byc sluzalczym , ale bardziej obiektywnym…. Banita z Kassel ….

 5. Oby jak najszybciej minął czas kiedy na widok aplikacji TVP wyłącza się telewizor.

Możliwość komentowania jest wyłączona.