Podaj swoją propozycję. Marzec 2013

fot: creative-webs.eu

fot: creative-webs.eu

 

Tutaj jest miejsce do samodzielnego wpisywania propozycji programowych w formie KOMENTARZA, na dole strony.

Zapraszamy

6 comments on “Podaj swoją propozycję. Marzec 2013

 1. Chociaż formalnie to dekodera polsatu nie można chyba wywieść poza granicę Polski, może to stanowić przeszkodę w zrealizowaniu tego pomysłu.

 2. Z mapy zasięgu satelity Astra, z którego nadawana jest Trwam wynika, że absolutnie Taszkient nie jest w jego zasięgu, natomiast jest to granica zasięgu satelity Hot Brid, z którego nadawana jest Tv Republika. Tym bardziej prośba do Tv Republika o transmisję mszy, audycję katolicką i pozdrowienia dla Polaków na Wschodzie.”

  Być może jest też pomysł na nową audycję, zwłaszcza jeśli udałoby się nawiązać z rodakami na Wschodzie połączenie via Skype.
  Pozdrawiam

 3. Kilka spostrzeżeń po 10.IV:
  -p. Piotr Gociek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. W ogóle – więcej radiowców!
  -p. Joanna Lichocka byłaby dobra jako ten „rozmówca, który podaje sznur” (pisałem o tym wcześniej), gdyby była odrobinę mniej niecierpliwa – p.Joanna ma irytujący zwyczaj „dokańczania wypowiedzi” ludziom, z którymi rozmawia. Rozumiem, że czas jest ograniczony itp. itd., ale nie tędy droga.
  -p. Ewo – miałem wrażenie, że Pani rozmówcy czuli się trochę jak uczniowie, od których oczekuje się „prawidłowej odpowiedzi”. Cenna umiejętność, ale proszę zachować ją dla polityków 🙂
  -myślę, że o problemach z prądem w ogóle nie powinniśmy wiedzieć. Podejście „Business as Usual” w takich akurat przypadkach jest jak najbardziej na miejscu.
  Oglądam dalej. Pozdrawiam.

 4. Czy myślicie Państwo o ‚telewizji śniadaniowej’? Jestem bez pracy więc miałam okazję oberzjeć wczoraj ‚odcinek’ na prywatnej stacji oraz dzisiaj na tej – opłacanej przeze mnie! Katastrofa, ale łatwo ich pokonać oglądalnością.

 5. Przede wszystkim nie bardzo wiem jak mam Was oglądać, bo ze strony internetowej to nie wynika. Proponowałbym zapraszać (stale!!!) Pan Stanisława Michalkiewicza, jego analizy polityczne są naprawdę świetne.

 6. Spostrzeżenia po obejrzeniu pierwszych programów:
  -oświetlenie prowadzących nieco szwankuje. Jest efekt „głów świecących na niebiesko”, zwłaszcza u osób siedzących po prawej stronie.
  -tło trochę pikselizuje. Nic strasznego, ale może poprawka nie byłaby kosztowna.
  -rozumiem, że wkrótce pojawi się też „pasek”? To cenna rzecz dla osób starszych, słabiej słyszących, ale także młodszych, którzy mają już znaczną podzielność uwagi i pojedynczy przekaz może im się wydać nudny.

skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s