APEL SOLIDARNYCH 2010 do Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza

dscn6188_skalowacz_pl_normal

ks.Stanisław Małkowski pod namiotem Solidarnych 2010

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010, w nawiązaniu do artykułu autorstwa red. Wojciecha Sumlińskiego na łamach portalu wPolityce.pl  zwraca się z apelem do Księdza Kardynała, przełożonego księdza Stanisława Małkowskiego – opiekuna duchowego naszego stowarzyszenia, o wyjaśnienie bulwersujących faktów podanych w wymienionym artykule.

Ksiądz Stanisław Małkowski jest dla nas i dla wielu katolików w Polsce wielkim autorytetem moralnym i wzorem kapłana, dla którego najwyższe wartości to: BÓG, HONOR i OJCZYZNA.

Ksiądz Stanisław jest zapamiętany jako najbliższy przyjaciel Ks. Jerzego Popiełuszki, osoba, która w okresie PRL była prześladowana na równi z zamordowanym Błogosławionym. Podobnie jak On, zawsze stał i stoi po stronie Prawdy.

Ksiądz Małkowski nie raz udowodnił, że posiada wielką empatię dla ludzi słabych, schorowanych i pokrzywdzonych.

Jako stowarzyszenie, które powstało po Katastrofie Smoleńskiej, by dążyć do wyjaśnienia przyczyn tej katastrofy, jak też bronić dobrego imienia jej Ofiar i ich Rodzin, znaleźliśmy w Księdzu Stanisławie niezwykłe oparcie i zrozumienie dla naszych celów. Zawsze był i jest On gotów nieść pomoc duchową i wsparcie. To wielki, ewangeliczny Kapłan, jeden z takich, których podaje za wzór Ojciec Święty Franciszek.

Trudno nam, jako stowarzyszeniu, któremu leży na sercu dobro Kościoła, zrozumieć i zaakceptować deprecjonowanie Księdza, o czym pisze redaktor Sumliński w podanym wyżej artykule.

Księże Kardynale, prosimy o wyjaśnienie opisanej sytuacji i o wsparcie naszego opiekuna duchowego, księdza Stanisława Małkowskiego.

Z Panem Bogiem

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010

 

Ewa Stankiewicz

Jacek Kazimierski

Jadwiga Chmielowska

Natalia Tarczyńska

Grzegorz Kutermankiewicz

 

za: http://solidarni2010.pl/28152-apel-solidarnych-2010-do-jego-eminencji-kardynala-kazimierza-nycza.html

 

zob. też:

Modlitewne wsparcie młodych dla ks. Stanisława!

Sumliński: „Zniszczyć Księdza Małkowskiego!” Apeluję do jego przełożonych …

dsc04553_normal„K… pier…, jeśli wygłosisz ten pier… wykład, to gorzko tego pożałujesz” – takimi słowami miał zwrócić się do księdza Stanisława Małkowskiego jego przełożony, ksiądz proboszcz z parafii pod wezwaniem Świętego Ignacego Loyoli na Wólce Węglowej w Warszawie. Za co wyzwiska? – Bo ksiądz Stanisław Małkowski znalazł się w gronie prelegentów Kongresu „Dla społecznego panowania Chrystusa Króla”.

O co chodzi?  Czytaj dalej 

Bój to z pogaństwem nowożytnym, bój to z szatanem samym

dsc04552_normalW niedzielę 18 maja, pod namiotem Solidarnych na Krakowskim Przedmieściu gościł ks. Stanisław Małkowski, nasz opiekun duchowy i przewodnik drodze do prawdy i wolnej Polski.  Postanowiliśmy odwdzięczyć się naszemu kapłanowi w szczególny sposób.

Spotkanie rozpoczęło się od odprawienia egzorcyzmów. Najpierw do Matki Najświętszej, a następnie do Św. Michała Archanioła.  Ksiądz Stanisław wytłumaczył zgromadzonym, że egzorcyzmy te są egzorcyzmami prostymi Czytaj dalej 

skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s