TV TRWAM

Oglądaj na żywo: TUTAJ

Wspieramy Telewizję Trwam i jej prawo do naziemnej platformy cyfrowej (multiplex). Tutaj będziemy informować na bieżąco o wydarzeniach w sprawie koncesji

Twórcy TV Republika wspierają TV Trwam w walce o miejsce na multipleksie

Czytaj dalej →

Biskupi żądają multipleksu

 Kościół oczekuje, że Jan Dworak wytłumaczy się z nowych kryteriów narzuconych w procesie koncesyjnym na MUX-1. – To nie do Krajowej Rady należy określanie, jaki kształt powinna mieć telewizja katolicka – argumentują księża biskupi.  Czytaj dalej →

Straszenie procesem to tłumienie krytyki – prof. Krystyna Pawłowicz

 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji straszy procesem za informacje przekazywane na antenie Radia Maryja, Telewizji Trwam i Naszego Dziennika.

Jak poinformował przewodniczący Krajowej Rady Jan Dworak: Artykuły na temat nowego konkursu na miejsca na multipleksie, które ukazały się w mediach związanych z o. Tadeuszem Rydzykiem, przekroczyły granice pomówienia.Dodał jednocześnie, że KRRiT rozważy podjęcie kroków prawnych w tej sprawie. Czytaj dalej →

Obronić TV Trwam! – ostatnia wola śp. abp Tokarczuka

 Ruszyła machina nienawiści wymierzona w o. Tadeusza Rydzyka CSsR alarmuje poseł Anna Sobecka, członek Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu.              Poseł zwróciła uwagę, że na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” publikowane są wpisy internautów lżące i obrażające dyrektora Radia Maryja.

Dodała, że są one reakcją na ostrzeżenia o. Tadeusza Rydzyka CSsR przed kolejną próbą oszukania milionów widzów Telewizji Trwam przez KRRiT w nowo ogłoszonym konkursie na miejsce na cyfrowym multipleksie.  Czytaj dalej →

Batalia o TV Trwam! Komunikat o. dyr. Tadeusza Rydzyka CSsR

 Komunikat o. dyr. Tadeusza Rydzyka CSsR, dyrektora i założyciela Radia Maryja:

(…) Bardzo Was proszę organizujmy się zarówno w Polsce, Europie jak i na całym świecie. Jednoczmy się, tym bardziej, że bardzo mocno widać ateistyczne działania w świecie, ale także i w Polsce. Widzimy także, że ciągle trwa batalia o TV Trwam, która wyraźnie wpisuje się w tę walkę z Kościołem.  Czytaj dalej →

6 comments on “TV TRWAM

 1. W państwach demokratycznych nie ma rządowych komórek do kierowania i kontrolowania mediów. KRRiT to po prostu bezprawne nadużycie władz rządowych!
  Czy tej prawdy my Polacy nie widzimy?! Ta bezprawna przybudówka rządowa powinna natychmiast zniknąć,a nie szarogęsić się. Od przekraczania przepisów prawnych w zakresie mediów są sady,a nie rządy! KRRiT to przykry spadek po
  bolszewiżmie! Z tym należy wreszcie skończyć! lączę pozdrowienia Z Bogiem

 2. Nie padła PRL-ka na przysłowiowy pysk stad ateizacja Polaków trwa, w zasadzie bez
  przerwy.! Kto tego nie widzi ten chyba za siebie nie może…

 3. „^ godzin audycji antyrządowych” – skoro w TVN i Polsat i reszcie tv jest 24 godziny na dobe „prorządowe” to te 6 jest niczym.

  Czy „Te 16 milionów samochodów jeżdżących po ulicach i autostradach (których wciąż mało) to dowód nędzy, biedy i obcej okupacji?” – tak, to dowód obcej ekonomicznej okupacji. Proszę spojrzeć dziś na Cypr.

  „zamiast wznosić gigantyczne świątynie, do których Bóg nie wejdzie” – kiedyś to było duże drzewo lub kamień przy którym się spotykano. Ale kiedy pada deszcz czy śnieg, lepiej spotkać się pod dachem., między ścianami a w zimie jeszcze z ogrzewaniem. I aby było przyjemnie, ludzie takie miejsce upiększają. I tak powstawały Świątynie. Bóg jest w każdej Świątyni, gdzie serca ludzi są otwarte.
  TV Trwam jest nam potrzebna jak zdrowie.

 4. W ostatnich dniach poświęciłem wiele godzin na tv „Trwam” i policzyłem, że od rana do nocy pracuje cykl antyrządowych audycji – razem co najmniej 6 godzin. Jak bym słuchał niemieckich gadzinówek lub rosyjskiej – stalinowskiej antypolskiej propagandy. Gratuluję patriotyzmu. Ale czy miliony pracujących Polaków na prawdę nic dobrego nie robią? Te 16 milionów samochodów jeżdżących po ulicach i autostradach (których wciąż mało) to dowód nędzy, biedy i obcej okupacji? A ofiary od emerytów nie lepiej dawać na obiady głodujących dzieci, zamiast wznosić gigantyczne świątynie, do których Bóg nie wejdzie, bo woli obcować ze stworzonym przez siebie światem bez dachu i ścian odgradzających Go od Jego dzieła czyli od natury.

  • Tak właśnie rozumuje nowy człowiek,nowy polak.Wychowywany przez ostatnie 70 lat.Ale traktuję pana panie Aleksanrze bardzo poważnie i proszę żeby przeczytał pan książkę Rafała Ziemkiewicza „POLACTWO”.Po słowach które pan tutaj napisał ,sądzę że występuje u pana bardzo uboga wiedza polityczno-historyczna naszych najnowszych dziejów.

 5. Za dużo prawdy w tej telewizji mówią.. stąd nie podoba się to obecnej władzy i rządowi i nie chcą przyznać tego miejsca mimo że tylu ludzi jest za.. a z kolei praktycznie nikomu by to nie przeszkadzało gdyby Tv Trwam była na tym multiplexie. To jest prawdziwa demokracja?

skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s