Zamówienia na sobotnią dostawę do czwartku, 7 marca

foto: rolnikwnet.pl

foto: rolnikwnet.pl

Szanowni Państwo,

Uruchomiliśmy zbieranie zamówień na najbliższą dostawę świeżych warzyw i owoców, która odbędzie się w sobotę, 9 marca 2012 r. na terenie byłej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 od godz. 8:00 do godz. 17:00.

Ze względu na drobne opóźnienie ze względów technicznych, przedłużyliśmy możliwość składania zamówień do czwartku, 7 marca, do godziny 24:00.

Od ostatniej dostawy wiele zmian i nowości!! 

Zarówno odbiór zamówionych towarów oraz cieszący się coraz większą popularnością kiermasz a tzw „wolną sprzedażą” mieści się teraz w dużej sali w budynku Teatru Konsekwentnego. Dało to nam możliwość znacznego zwiększenia asortymentu.

Już od teraz kurpiowski nabiał od Pana Andrzeja Michalaka jest dostępny zarówno w systemie zamówień – http://rolnikwnet.pl/index.php?id_category=23&controller=category oraz do kupienia bezpośrednio na kiermaszu. Będzie można również degustować przepyszne – sery, naturalne i z przyprawami, twarogi, śmietanę, jogurty i kefiry, masło oraz świeże mleko i śmietanę. Polecamy zaprosić rodzinę i znajomych.

W najbliższą sobotę Pan Michalak planuje zaproponować Państwu również smaczne wędliny ! Wiele osób o to pytało więc zapraszamy do spróbowania.

Nie zabraknie w wolnej sprzedaży pysznych i naturalnych koncentratów soku jabłkowego i z czarnej porzeczki oraz majonezów, ketchupów i sosu tatarskiego z Białut.

Znani już Państwu rolnicy z Ponidzia – Państwo Klepkowie, również przygotowali nowe produkty do zakupu w sobotę. Wracają orzechy włoskie w łupinach, oraz nowości: fasola chodzona i igołomska, czerwona oraz groch cały i łuskany.

Zapraszamy także na strawę dla ducha podczas kiermaszu książek Radia WNET. Obiecujemy nowe tytuły oraz możliwość spotkania niejednego z autorów ! (zob. też: nowosci-na-jarmarku )

Poszukujemy tradycyjnie osób chętnych do pomocy

– przy rozładunku ( termin w najbliższych dniach ) (około 2 godz), oraz
– w sobotę 9 marca w godz 8:00 – 17:00 do pomocy przy wydawaniu towaru ( około 2-3 godz)

Prosimy o zgłoszenie pod adres: pawel.hermanowski@mediawnet.pl lub tel: 793 938 646

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w sobotę


Paweł Hermanowski
Koordynator zamówień
Ratuj Rolnika i Samego Siebie
Spółdzielcze MEDIA WNET

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

One comment on “Zamówienia na sobotnią dostawę do czwartku, 7 marca

skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s