Wrocław: Rozprawa Ewa Stankiewicz vs KOD


ewa_stankiewicz_1_-0W piątek, 2 września rozprawa we wrocławskim sądzie, ul. Podwale 30 , godzina 11:30. 

Zbiórka przed sądem o godzinie 11:10. Kto może, ten przybywa!

za: solidarni2010.pl

Reklamy

2 comments on “Wrocław: Rozprawa Ewa Stankiewicz vs KOD

 1. Primum non nocere

  KOD: MMR – szczepionka wyprodukowana przez żądne zysku koncerny farmaceutyczne

  Koncerny które gotowe są traktować małe dzieci jak króliki doświadczalne, i opłacać ekspertyzy „medyczne” jakie tylko im się podoba. Dr J. Jaśkowski na temat toksycznych nanocząstek, będących składnikami szczepionek:
  „Dlaczego PT Pediatrzy o tym nie wiedzą?
  W podobny sposób zachowują się nanocząsteczki w organizmie człowieka, swobodnie przekraczając barierę krew – mózg.”

  i moralny kłopot o. Dyrektora: „Atenuowane szczepy wirusa różyczki są hodowane na komórkach z płodów aborcyjnych.”
  – źródło http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/91830-nawet-psy-zdychaja-po-szczepieniach

  O. dyrektorze Tadeuszu Rydzyku. W mediach o. Dyrektora tyle mówi się zabijaniu dzieci (t. zw. aborcji) w stadium prenatalnym. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu. Ale z jakiego powodu w mediach o. dyrektora temat związany z zagrożeniem dla zdrowia i życia dzieci i dorosłych chrześcijan przez aplikowanie im szczepionek, to temat tabu?…

  Z jakiego powodu ministrostwo zdrowia zarządzane przez p. ministra Konstantego Radziwiłła (niegdyś częstego gościa w/w mediach o. Rydzyka) w dokumencie projektu rozporządzenia pod tym linkiem – http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//516/12289207/12375749/12375750/dokument241095.pdf – określa tak kontrowersyjną, potrójną szczepionkę MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce jako bezpieczną?…

  W tym samym dokumencie minister zdrowia zaleca zgłaszanie Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych i leczenie ewentualnych ich skutków. Panie ministrze Radziwiłł; mam do Pana takie pytanie: Ponieważ jak przeczytałem w dokumencie pod powyższym linkiem, że jednak wie Pan czym są te odczyny poszczepienne, zatem powinien Pan wiedzieć również jakimi konsekwencjami one grożą. W związku powyższym zadaję Panu ministrowi pytanie: Czy Pan już z góry przewiduje straty w ludziach i leczenie u nich… autyzmu?… Podkreślam: AUTYZMU?… I padaczki lekoopornej, alergii na całe życie – w najlepszym wypadku…

  Pytanie jeszcze… jak p. minister zdrowia zamierza ten autyzm leczyć: jak do tej pory – uzależniającą morfiną, czy może nową metodą – jeszcze na razie do końca nielegalną – marihuaną?…

  P. minister Konstanty Radziwiłł zadeklarował w swoim dokumencie że przypadki Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych powinny być ujawniane. Ale w TVP też usunięto informacje związaną z poszczepienną – według ministra Radziwiłła, jak wynika z w/w dokumentu, uleczalną – chorobą Bartka. Czy tak ma wyglądać rzetelna informacja ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, ws NOP-ów – usuwanie informacji o nich w sobie podległych mediach?

 2. Sędzia Elita: Rozprawa w sprawie zwykły obywatel i tłuszcza

  Rzetelna uczciwa prawica i prawa człowieka
  Jak władza PiS-u walczy ze skutkami Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (NOP). Polega ona min na tym, jak PiS usuwa z podporządkowanych sobie mediów TVP, informacje o ich skutkach; skutkach tych właśnie szczepionek. Oto przykład który pojawił się na stronie stopnop.pl:

  „Bartek poznawał świat i rozwijał się jak każde inne zdrowe dziecko, do dnia w którym została mu podana tzw. szczepionka zintegrowana w wieku 5,5 roku i miał zapalenie mózgu. Po podaniu szczepionki Bartek zaczął gorączkować. Temperatura rosła szybko – 37,6, przy następnym pomiarze – już 40,9. Powiadomiony lekarz nie reagował… Szpital. Tam wojna o wydanie skierowania. Następny szpital – Wieluń, po ciężkich negocjacjach ze szpitalami w Częstochowie, Bełchatowie, Łodzi, chłopiec został przyjęty na OIOM w Łodzi przy ul. Spornej.”

  – źródło https://web.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/1365332033494221:0

  A oto co napisałem pod artykułem „Polski rząd chce pod przymusem szczepić dorosłych szczepionką posądzaną o wywoływanie autyzmu”, na portalu Zmiany na Ziemi – http://zmianynaziemi.pl/comment/310106#comment-310106

  Przytaczam całą moją wypowiedź:

  Weganin: Pastuch liczy krowy

  Niestety Władza PiS-owska to nie są same anioły; nawet mimo deklaracji częstego składania rączek do modlitwy. To środowisko ludzi z mentalnością mało miasteczkową (kołtuńską), w której, w dodatku, przeważają jeszcze przyzwyczajenia, jak oni sami traktowani byli w czasach PRL-u. Tyle tylko że za czasów PRL – w czasie zapadłej cywilizacyjnie komuny, w której prawami człowieka nikt się nie przejmował, nikt wtedy też nie prowadził rzetelnych statystyk – ilu ludziom grozi Niepożądany Odczyn Poszczepienny prowadzący np. do autyzmu; nie mówiąc o neurotoksyczności składników zawartych w szczepionkach. W dodatku, za czasów zapadłej komuny nie było jeszcze takich wynalazków jak dziś – np. potrójnych szczepionek, których jak doświadczenie życiowe pokazuje są o wiele bardziej niebezpieczne. Tak niebezpieczne, jak cała współczesna chemia z epidemią nowotworów, które wywołuje. Tylko prawie nikt tego tylko nie zauważa, bo współczesna władza wykorzystuje to że ludzi można do wszystkiego przyzwyczaić, a przypadki NOP-ów, można zataić równie skutecznie jak za czasów wspominanej PRL-owskiej komuny; min zastraszając tych lekarzy którzy zamierzają mówić prawdę – ujawniać przypadki NOP-ów (Niepożądany Odczynów Poszczepiennych), które są negatywną odpowiedzią naszego układu odpornościowego, na substancje zawarte w szczepionkach.

  Biorąc pod uwagę to wszystko z czym obecna władza w Polsce nie zamierza się liczyć, na pewno nie będzie się liczyć także z tym, że niektórzy z nas są weganami – ludźmi którzy zadeklarowali że nie będą korzystać z niczego co pochodzi od organizmów zwierzęcych, i tak czy inaczej prowadzi do ich uśmiercania: nie zapominajcie że, szczepionki wytwarzane są bardzo często na bazie białka pochodzącego z kurzych jaj; jaj które pochodzą z przemysłowych ferm, od kur które – gdy przestaną już je znosić – zostaną prędzej czy później zabite: zostanie odebrane im życie. Z tym kochani moi mało miasteczkowy „pastuch” już się nie liczy; wystarczy posłuchać co jakiś czas media o. Rydzyka (Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej) aby o tym z obrzydzeniem i przerażeniem wiedzieć. Można deklarować miłość do ludzi, mówić jak bardzo są ważni, jak ważniejsi od zwierząt, a traktować jednocześnie tych ludzi niczym bydło na pastwisku między którym często się wzrastało, a potem temu bydłu podrzynało gardła.

  No cóż… wszystko wskazuje na to, że polski rząd zamierza traktować swoich obywateli jak swoje bydło.

  Moje oświadczenie w związku z tym

  Niniejszym oświadczam że jako obywatel RP i wieloletni weganin z doświadczeniem, odmawiam dobrowolnemu poddaniu się nakazowi szczepienia szczepionką przeciw odrze-śwince-różyczce (MMR), i jakiejkolwiek innej szczepionce co do której nie będę pewny że będzie bezpieczna dla mnie i zwierząt dzięki którym ta szczepionka powstała.

  Wszystko zależy od nas kochani – od tego ilu nas będzie zjednoczonych w obywatelskim nieposłuszeństwie wobec przymusowego poddania się szczepieniu. Na razie – zanim jeszcze nic się nie stało, zanim nie unicestwili nam reszty naszych szyszynek w naszych głowach, przynajmniej masowo protestujmy, i masowo wspierajmy stowarzyszenie Stop NOP.

  Polska jest jednym z niewielu krajów europy, w którym obowiązuje przymus szczepień i represje wobec obywateli jakie za sobą pociąga. W Pozostałych 18 krajach europy, nie obowiązuje przymus szczepień.

  P.S.: A rząd Polski z panem ministrem Radziwiłłem, już lekką ręką, rozdaje 70 letnim staruszkom leki za darmo. Bez względu na to kim byli UB-kami, czy ludźmi z przetrąconym kręgosłupem przez tych UB-ków… Reszta – Panie ministrze Radziwiłł – już tej 70-tki może nie dożyła… Ale co tam – rozdać wszystkim… – elitom i nawet umarłym… polska to przecież już bogaty wolny kraj, w którym Pan Miernik, do dziś, odsiaduje sprawiedliwy wyrok za Kiszczaka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.