Janusz Szewczak: Skarb Państwa przestał istnieć. Proponuję nowe ministerstwo.


Szewczak_Sobala1Nowe Ministerstwo Skarbu Narodowego powinno istnieć, bo Ministerstwo Skarbu Państwa, które istniało do tej pory przez 25 lat, a wcześniej tzw. Ministerstwo Przekształceń Własnościowych to było ministerstwo, które powinno się nazywać Ministerstwo Wyprzedaży Majątku Narodowego, może jeszcze w nawiasie powinno być napisane „za bezcen„, albo „za dopłatą„, albo „w aferalnym stylu„. Teraz moim zdaniem czas nadszedł na to, aby Polacy zaczęli odzyskiwać majątek narodowy.

Tu nie chodzi o Skarb Państwa, bo Skarb Państwa przestał właściwie istnieć. Teraz chodzi o to, żeby istniał Skarb Narodowy, żeby go budować.

źródło: januszszewczak.com

Reklamy

2 comments on “Janusz Szewczak: Skarb Państwa przestał istnieć. Proponuję nowe ministerstwo.

  1. mnie orzeraża liczba po-owców i ludowców w rządzie pani beatki z pis-u. Jeśli pani beatka mianuje ministrem gospodarki doradcę tuSSka tak samo tookena niemieckiego banku tak jak chciała jarosława gowina na szefa MON- to ja czekam tylko aż pożyczy olularki od koleżanki Joasi Kluzik. Powiem otwarcie nie darzę sympatią pani beatki, rżnie pajaca, narozrabiała już co niemiara aż musiała pojechać na urlop, sodowa woda pod samym czerepem aż kipi i do tego zażera się pasztetem. Nie sympatyzuję. pan jarosław ustawia jakiś straszliwych politruków na odpowiedzialnych stanowiskach. Nie chę krakać ale wydaje mi się że pani bweatka wyskoczy ze swojego stanowiska , dużo wcześniej a wlaściwie już ma to obiecane po ostatnich numerkach. Czemu ten Naród nei ma sczęścia , czy naprawdęna to nie zasługuje. A może od razu panią beatkję wydelegować do watykanu razem z pasztetem i kaszanką.

  2. Rzeczywiście – w obecnej rzeczywistości nazwa jak najbardziej trafna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.