Konferencja Prasowa Ruchu Kontroli Wyborów – Wytyczne PKW umożliwiają fałszowanie wyborów na masową skalę!!


RKW-Konferencja3004201530 kwietnia Ruch Kontroli Wyborów zorganizował KONFERENCJĘ PRASOWĄ w PKW – „Żądamy natychmiastowych zmian w Wytycznych PKW, które umożliwiają fałszerstwa wyborcze na masowa skalę!”

Konferencja odbyła się z udziałem zaproszonych Kandydatów na Prezydenta RP oraz ich Komitetów Wyborczych dotycząca skandalicznego przygotowania przez PKW tekstu Wytycznych PKW, które umożliwiają fałszowanie wyborów na masową skalę.

 

źródło: YT / bumeland

Reklamy

5 comments on “Konferencja Prasowa Ruchu Kontroli Wyborów – Wytyczne PKW umożliwiają fałszowanie wyborów na masową skalę!!

  1. Nie spodziewałem się, że jednak coś takiego bedzie możliwe. Za komuny wszystko było jasne. 99% za i nikt się nie dziwił. Już pierwsze półdemokratyczne wybory pokazały, że można zmieniać zasady wyborcze w trakcie wyborów jeśli wyniki nie są satysfakujące. Nikogo za to nie ukarano i takie są tego skutki. Moje przypuszczenia, z 1989 dość radykalne, że tylko kosy na sztorc moły naprawdę coś zmienić były nawet zbyt łagodne. przypomina mi się zakazane zdjęcie z Budapeszteńskiego mostu i wszystkich latarni z wiszącymi na nich agentami komunistycznymi. Nawet to niewiele na Węgrzech zmieniło. Zdjęcie natychmiast uznano za zbyt drastyczne do oglądania.

  2. Skoro wszyscy kandydaci na prezydenta byli zaproszeni do PKW o interwencję, to wnioskuję, że tylko jeden z nich przejął się powagą sytuacji i stanął na wysokości zadania. A reszta zajęła się wyłącznie sobą. Przykre !

  3. @panie Bogusławie Janie Biedrzynski. Obudził się pan za późno, dziś pisanie tych zdań to wołanie na puszczy. Skoro przed chwilą się pan obudził to o trzydzieści lat za późno. Inni to dawno pisali w polskich tygodnikach, był pierwszy, jeden jedyny, redakcja wydaje za typowo polski „faszystowski” pieniądz od ludzi z dochodami 700-,- zl.

  4. Po wielu latach rządów PO można przypuszczać, że chodzi o taką Polskę racjonalną, w której kwota wolna od podatku jest 3 razy mniejsza niż w Kambodży, w której komunistycznych zbrodniarzy chowa się z wojskowymi honorami, w której wydaje się 49 milionów na portal internetowy dla bezdomnych, w której korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, amber gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad, w której zarobki są kilka razy niższe, a ceny żywności i paliwa wyższe niż za granicą, w której stale podnosi się podatki, w której dług publiczny przekroczył bilion zł. Czy Polacy chcą nadal budować taką Polskę?

Możliwość komentowania jest wyłączona.