Ewa Stankiewicz: BĄDŹMY SOLIDARNI!


BĄDŹMY SOLIDARNI Z OBOZEM DOBREJ ZMIANY!  Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010 wzywa swoich członków, sympatyków oraz wszystkich, dla których dobro i przyszłość Polski jest priorytetem, do czynnego udziału w uroczystościach organizowanych w najbliższym czasie –  10 i 13 grudnia.

Tak jak co miesiąc, nie może nas zabraknąć 10 grudnia na Mszy świętej w Archikatedrze św. Jana  Chrzciciela o godz.19 oraz na późniejszym Marszu Pamięci pod Pałac Prezydencki.

Musimy tam być razem z Jarosławem Kaczyńskim!
13 grudnia o godzinie 17:30 , czyli tuż przed rozpoczęciem głównych uroczystości, spotykamy się , jak w latach ubiegłych, przed Instytutem Głuchoniemych na Placu Trzech Krzyży.

Udział w tegorocznych uroczystościach upamiętniających Ofiary stanu wojennego jest szczególnie ważny z uwagi na antypolskie działania partii opozycyjnych i organizacji postkomunistycznych, próbujących pokazać światu, że w Polsce  łamane są podstawowe prawa obywatela i człowieka.

Pod pozorem „walki o państwo prawa”, przy współudziale mediów i celebrytów odsuniętych od koryta, od początku pracy rządu Beaty Szydło próbują dezawuować wyborczy werdykt Polaków. Posuwają się do nieakceptowalnych w państwie prawa działań, dzielą Polaków, sieją nienawiść, kłamstwo i pogardę , a głównym  ich celem jest przejęcie na nowo władzy oraz niedopuszczenie do rozliczenia ostatnich ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej.

Wyraźmy poparcie dla OBOZU DOBREJ ZMIANY!!!!

Ewa Stankiewicz – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Solidarni 2010

za: http://solidarni2010.pl/34387-badzmy-solidarni-z-obozem-dobrej-zmiany.html?PHPSESSID=a2667938e69057b4d556ca6fc162bbf9

2 comments on “Ewa Stankiewicz: BĄDŹMY SOLIDARNI!

 1. Gordios Midas: Razem z łowcami ludzkich skór?…

  Większej arogancji i pychy dawno już nie oglądałem.
  Ale jeżeli bierze się takie pieniądze, korporacje farmaceutyczne tak się cieszą, to wszystko tym ludziom można wybaczyć… A…men…

  Na szczęście opinia telewidzów TV Trwam była miażdżąca – po raz pierwszy w tej telewizji, ze strony dzwoniących do niej widzów, nie słyszałem żadnych pochlebstw, żadnego kadzenia. Gdyby nie ci telewidzowie, to nikt nie dowiedział by się od tych panów medyków akademickich, czym jest prewencja, czym są toksyny, nikomu nie przyszło by tam chyba do głowy że przyczyną epidemii nowotworów w Polsce i na całym świecie, mogą być toksyny zawarte między innymi w zatrutej pestycydami żywności; min żywności pochodzącej z wprowadzanej dziś tylnymi drzwiami – po cichu – GMO; że nie wolno postponować terapii polegającej na oczyszczaniu organizmu z toksyn, homeopatii, uzupełniania niedoborów witamin… że postponować coś takiego, ktoś kto ma wyższe wykształcenie medyczne, może robić tylko z jednego powodu: mieć w tym interes.

  Ojcze Dyrektorze przyjdzie jeszcze trochę pożyć…

  A teraz zwracając się bezpośrednio do Panów medyków z TV Trwam, w „Rozmowach Niedokończonych”, które dziś dnia 11-12-2016 się tam odbyły, w ramach solidarności z pisarzem Panem Jurkiem Ziębą którego w istocie dziś, – w TV Trwam, metody proponowane przez Jerzego Ziębę były tam w „Rozmowach Niedokończonych”, w tak naiwny sposób wyszydzane: Szanowni Panowie lekarze: Niczym się nie różnicie od tych którzy w średniowieczu „leczyli” ludzi upuszczaniem krwi. A p. Jerzy Zięba z takimi jak Wy Panowie, tu w Polsce, rozmawiać na pewno nie będzie; zapraszany na najpoważniejsze debaty ma dyskutantów na całym świecie medycznym, w całym świecie stworzonym przecież przez samego Pana Boga. Bez żenady i żadnych kompleksów może rozmawiać z nimi na temat profilaktyki związanej z uzupełnianiem niedoborów D3 która oprócz reakcji z wapniem odpowiedzialna jest za odporność naszych organizmów, niedoborów Witaminy K2 – związanej z chorobami serca (i krążenia ogólnie pojętego), w nowatorskiej terapii przeciw nowotworom wlewami maga-dawką witaminy C w przypadkach beznadziejnych (podkreślam beznadziejnych w sensie gdy ta medycyna akademicka rozkłada ręce i swoją skostniałą strukturą w Polsce i związanym z nią zachowaniem, skazuje w zasadzie ludzi na śmierć), prawdzie na temat Stwardnienia Rozsianego i słynnych za Waszą sprawą szanowni Panowie lekarze z TV Trwam, Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (NOP), których skutki dziś na Zachodzie leczy się marihuaną. Nie „marihuaną leczniczą” tylko po prostu marihuaną ordynowaną tam na Zachodzie przez właśnie lekarzy. Dodam jeszcze – koniecznie – że nie koniecznie też dzieciom na rogu.

  A tu, u nas w Polsce…, mimo wyborczego – podkreślam „Wyborczego” zwycięstwa – zwycięstwa PiS-u, życie toczy się dalej swoją starą utartą ścieżką: wszyscy przyzwyczaili się do tego że Polacy są „głupi”, to w Polsce może nadal istnieć sobie średniowieczny kapitalizm, w którym nieubezpieczeni ludzie – podkreślam ludzie – nieleczeni są wcale (o czym zapomniał p. Janusz Zagórski z NTV, który też zapomniał o szarlatańskiej „terapii żabami” przez którą śmierć poniosła osoba ludzka a nie jakaś wariatka której naiwność można było sobie tak bezkarnie wykorzystać; a p. Zagórski swoimi – rzeczonymi już przez Wiadomości TVP żabami – Reptylianami, Mait Kontrol i śmiertelnie poważnym UFO, kompromituje nie tylko siebie, ale i całe swoje środowisko; i akurat on, nie wiem z jakiego powodu to robi). Elita już się tak do tego przyzwyczaiła, przywykła, że nie upomną się oni – to społeczeństwo – o to co mają inni w cywilizowanym świecie: nie tylko bezpłatne leczenie w ogarniętym bezrobociem zrobotyzowanym przemysłowo świecie, ale i zasiłkach socjalnych jakie są do tego życia niezbędne aby nie zamarznąć, umrzeć z głodu, albo chociażby popaść w depresje na której lekarze też nieźle zarobią…

  Na końcu lekarz medycyny z Rozmów Niedokończonych, w odpowiedzi dla rozczarowanej skandalicznym zachwianiem lekarzy i aptekarzy wobec ludzi których leczą ową pacjętkę, proponuje jej aby zgłosiła to wszystko im przełożonym. W związku z tym ja mam pytanie do Pana doktora: Czy ta pani ma się zgłosić do w/w przedstawicieli polskiej medycyny po to aby wytoczono jej proces cywilny, podobnie jak postąpiono wobec p. Justyny Sochy, która dziś szykanowana właśnie przez lekarzy, środowisko medyczne, szykanowana za walkę z przymusem szczepienia w Polsce, której ubliża się wykoślawioną nazwą jej stowarzyszenia („ruch anty-szczepionkowy” – a jest to nieprawda bo to nie jest ruch anty szczepionkowy tylko ruch przeciw przymusowi szczepień, przeciw naruszeniu nietykalności cielesnej każdej osoby ludzkiej która sobie tego nie życzy i która ma swją godność!)… ta pani ma właśnie wytoczony proces cywilny przez jednego z lekarzy uzbrojonego w prawników i pieniądze które zarobił na…, za to że p. Justyna broni ludzi… Polaków pisząc i publikując petycję pod którą sam się podpisałem – http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/ – ?… Tej Justyny Sochy która niegdyś razem z (dzisiaj już wielkim, ale chyba z chudą pamięcią, wicemisterem sprawiedliwości) Patrykiem Jakim, na komisji zdrowia za czasów PO, przedstawiała konsekwencje szczepienia dzieci szczepionkami promowanymi przez korporacje. I jak niejednokrotnie – przy okazji ujawnionych rozlicznych afer z udziałem polskich lekarzy – mieliśmy okazję się o tym już kiedyś przekonać: lekarzy którzy brali od tych korporacji, koncernów medycznych rozliczne korzyści majątkowe, aby żyło się „lepiej” i „dłużej”.

  Niedawno ogłoszono kolejny sondaż – link do Brat Elity Muszą Być: http://wpolityce.pl/polityka/318945-sondaz-na-nic-histeria-opozycji-pis-nie-ma-sobie-rownych-partia-jaroslawa-kaczynskiego-prowadzi-z-ponad-30-procentowym-poparciem
  – w którym PiS rzekomo, mimo ataków opozycji, zwycięża miażdżącą przewagą; sondaż w którym „Nowoczesna” osiąga już 20% wynik i wg Brat Elity Muszą Być przegrywa; i razem z pozostałymi partiami bloku postkomunistycznego, jeżeli teraz odbyły by się wybory, postkomuna przejęła by z powrotem władzę. Szanowni Państwo. Drodzy kochani czytelnicy: jeżeli ktoś miałby szukać „nie-Solidarnej” – między nami – przyczyny upadku tego rządu, teraz już upadku na wieki (to nie ulega chyba wątpliwości), to z całą pewnością będzie to ministerstwo zdrowia, rządzone obecnie przez p. ministra Konstantego Radziwiłła.

  Bądźmy Solidarni między sobą szukając przyczyny naszych niepowodzeń też u siebie – w swoim środowisku – a nie tylko u oczywistych bandytów z postkomuny; Panie Brat Elity Muszą Być.

  Tak zupełnie na marginesie jeżeli ta władza upadnie – upadnie PiS, – to upadnie nie tylko z w/w powodów: siedząc tak okrakiem na płocie – nie wiedząc czy ukarać ubeka czy nie ukarać ubeka, bo kara może być za surowa dla niego i może nam „spaść”, tym swoim wyrachowaniem dając w/w ubekom po 2 tysiaki z hakiem na głowę i leki za kompletną darmochę razem z innymi nieszczęśnikami, zawsze nieszczęsny PiS też wystawia sobie świadectwo. Tak jak wystawia sobie tym brakiem reakcji na to co się stało z p. Miernikiem, odsiadującym wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności, rzeczywistym naruszeniem jego nietykalności cielesnej już przez obecnie rządzoną przez PiS władzę. Władzę która w imię t. zw. praworządności – a jest to tylko brak odwagi dla przerwania tego węzła gordyjskiego jakim jest kłopot z władzą sądowniczą która bezwzględnie podlega suwerenowi jakim jest naród – podporządkowuje się swoim własnym starym oprawcom, którzy skryci pod togą, zowiąc siebie sędziami, trzymają ten PiS na smyczy jak pieska, a nam Polakom śmiejąc się prosto w twarz.

  • Jedzący zielone: Rodzi się nowa religia – Faszyzm Medyczny?

   „Nie uczy się lekarzy na studiach że jest coś takiego jak Niepożądany Odczyn Poszczepienny. Uczy się ich tylko jednego: że jak przychodzi pielęgniarka ze szczepionką w ręce, to trzeba przyklęknąć i skłonić głowę. Tak się drodzy państwo rodzi nowa religia. Jeżeli ktoś podniesie język i wypowie się niekorzystnie na temat szczepionki, albo że po szczepieniu mogą być powikłania (…), spotka go surowa kara…”: https://www.youtube.com/watch?v=qTPrlgMiRW8
   – w powyższym filmie powiedział p. doktor Przemysław Cuske.

   Porównajcie sobie, drodzy Czytelnicy, te dwa filmy: ten z powyższego linka, z tym poniżej. I nie potrzeba tego bełkotu oglądać całego – nie każdy ma na to czas. Wystarczy ten pierwszy obejrzeć do piętnastej minuty, a ten drugi zacząć oglądać gdy w Rozmowach Niedokończonych (o 19:00), pytania zaczynają zadawać zwykli ludzie – społeczeństwo.

   Link do drugiego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=zoOby4ULkRM

   Jestem pro-life i z tego powodu do tej elity nie mam już żadnych pytań. I oświadczam tu wszem i wobec – przy okazji dziękując Panu Bogu że strzegł mnie przez to całe moje życie przed naturą posiadania potomstwa na tej strasznej Ziemi – oświadczam że już nigdy, nikogo tu w tym kraju – Polsce – nie będę namawiał do posiadania dzieci. Straciłem już wiarę że się tu cokolwiek zmieni. Ale na szczęście nie straciłem wiary w to że mogę jeszcze coś przez tę resztę swojego życia tu „zrobić”…

Możliwość komentowania jest wyłączona.