One comment on “Protest przed sądem w sprawie Z. Miernika – Otwartym Tekstem (33)

 1. Handlowy: Tylko wchodząc między wilki Panu Bogu służycie

  – niegdyś wyraził się podobnie, już dorosły Jezus Chrystus.

  Nie jeden z nas zastanawiał się: z jakiego powodu my Polacy jesteśmy tak nieszanowani na świecie że czasem musimy udawać jacy jesteśmy ważni. Do tego stopnia nieszanowani, że nawet nasz rzekomy sojusznik USA do tej pory nie chce nas Polaków wpuszczać nas do swojego kraju, bez specjalnego zezwolenia (wizy). Nie mówiąc o szeroko rozpowszechnianym na całym świecie haśle – „polskie obozy koncentracyjne” – wygłoszonym niegdyś (czy nieopatrznie?) przez samego prezydenta USA Baracka Obamę.

  Zasada wzajemności
  Może to z tego powodu że w tym naszym sztucznym szacunku do siebie zapominamy jak inni z nami postępowali?… Nie chcę rozpamiętywać, broń Boże… Ale czy wypuszczanie o tak… – na wolność… kogoś kto pilotuje sobie drona w miejscu niedozwolonym, i w dodatku jest to budynek – gmach w którym obraduje polski rząd (pamiętając jednocześnie o Smoleńsku) i w dodatku ten ktoś jest obywatelem państwa które nie należy do tych które nam Polakom jest przychylne, a powiedział bym że nawet wrogo do nas Polaków nastawione – pisząc bardzo oględnie… Czy wypuszczanie bądź „tylko” wydalanie z kraju – z powrotem do „Matki Rosji” – w sytuacji gdy sama Rosja szpiegów i sabotażystów u siebie po prostu albo skazuje na śmierć, albo na ciężkie łagry, nie powinno dać nam Polakom do myślenia?

  A co z Panem Miernikiem skazanym przez ten sam sąd, który dziś w „wolnej” RP, wykonuje symboliczny wyrok na jego oprawcy, oprawcy wielu Polaków walczących – okazuje się nadaremnie – o naszą wolność? Z jakiego powodu ten który rzucając tym tortem – nie bombą, nadal odsiaduje wyrok jako wiezień polityczny, w rzekomo wolnej – ogłoszonej wolną przez samego prezydenta wielce czcigodnej RP, Andrzeja Dudę, który może go teraz nawet uwolnić?

  Całkiem niedawno: kilka dni temu: słuchałem sobie Aktualności dnia, we wszystkim znanym tu na „ewastankiewicz.pl” Radiu Maryja. I dobrze że miałem siedzenie pod swoimi „czterema literami”, bo bym sobie te „cztere litery” o mały włos sam nie rozbił. Oto dowiaduje się z nich – z tych Aktualności dnia – że minister rządu wyłonionego z partii politycznej na którą głosowałem – i żeby to była ta stara „poczciwa” PO (!) którą kiedyś tu na tej witrynie sam osobiście za to krytykowałem (!) – ale nie – to był Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego w polskim rządzie teraz – tego PiS-owskiego rządu prof. Piotr Gliński który widziałem jak pięknie całuje w rękę p. premier Beatę Szydło(!) – odnajdujący siebie w roli promotora spektaklu, w którym oto aktorka profanuje polską flagę, wyciągając ją sobie z pochwy, następnie – na tym spektaklu „sztuce”, którą wg ojca prowadzącego Aktualności dnia, sponsorował sam nasz pan minister kin i teatrów – z krzyża schodzi aktor grający Jezusa i gwałci ową muzułmankę która przed momentem sprofanowała nam flagę: (do wklejenia w przeglądarce) „www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/bluznierczy-spektakl-wystawiony-teatrze-polskim-bydgoszczy”
  Nawet gdyby to co się stało było poza wiedzą tego w/w ministra, to i tak ten minister musi wiedzieć o wszystkim – wszystko ogarniać. A w naszym kraju jak to w Polsce: po prawie roku rządów prawicy, bezkarni czują się nadal zwykli pospolici przestępcy, a co dopiero urzędnicy państwowi. O tych nieopacznie sponsorowanych przez nich „artystach” pisać nie będę. Za to na piszę o nich jako o elemencie wrogiej nam propagandy nieco niżej.

  Na forach, na których rzekomo nie ma cenzury, ruskie trolle szaleją; robią co chcą, rozpoczynając jednocześnie, u nas, w naszym kraju, niekończącą się wojnę hybrydową. Jak ona się skończy, to licho wie. Ale jak my Polacy, siebie, i naszego życia wzajemnie, nie zaczniemy szanować, to jestem pewien: skończy się ona dla nas, nie najlepiej. Z moich obserwacji wynika, że na razie, krzywdę – podobno w imię Chrystusa – potrafimy wyrządzać raczej bardziej sobie samym i jeszcze chętniej sobie nawzajem. Zaś jak mamy napisać o nas prawdę – uderzyć się w pierś jako naród, potem zrobić krzywdę komuś kto nam szkodzi podając się m.in. za Polaka, to nie; w takiej sytuacji mamy pamiętać o rzekomym Chrystusowym miłosierdziu i przebaczeniu.

  Wracając do „artystów” i propagandy: Dnia 30-09-2016 około godz 15 próbowałem wejść na moje konto na portalu Zmiany na Ziemi i niżej przytoczonym tekstem bronić nijakiego ekstragoona pod artykułem „USA grożą, że rosyjscy żołnierze będą „powracać z Syrii do swojego kraju w workach na zwłoki””, bronić przed obiektem Angelus Maximus Rex który często podaje się tam za polskiego narodowca – (link1*) http://zmianynaziemi.pl/comment/314345#comment-314345 – Niestety okazało się że już tam jako Waldorfus, wejść nie mogę. I tak też kończę swoją działalność na ZnZ jeszcze jako Waldorfus komentarzem (o ile tam jeszcze ten komentarz będzie): (link2*) http://zmianynaziemi.pl/comment/312918#comment-312918

  – i jeżeli tam, po dniu 30-09-2016, pojawi się jakikolwiek Waldorfus, to już nie będę to ja – we własnej osobie.

  Tym co napiszę poniżej, nie sądzę abym wrogom Polsce robił reklamę. Zło niestety często trzeba pokazać, przytoczyć, nawet wtedy, mimo tego, że samo to zło niekiedy piszę prawdę o nas samych (szczepionki i dzieci z autyzmem – odnośnie zupełnie innego przykładu o którym w tym komentarzu nie napiszę). A myślę że czytelnicy „ewastankiewicz.pl” aż tak naiwni nie są żeby tego co za chwilę napiszę nie mogli zrozumieć i po przeczytaniu art. na ZnZ przeszli na tamtą stronę – jeszcze na tym wspaniałym pięknym świecie.
  A zatem do rzeczy – nijako demaskatorsko: jeżeli tam na portalu „Zmiany na Ziemi” lub podobnym do niego, zobaczycie kogoś z dużą liczbą minusów pod jego komentarzem, to naprawdę nie musi to oznaczać że ta osoba rzeczywiście broni tam naszej ojczyzny. W propagandzie – szanowni Państwo – możliwe jest wszystko; nawet to, że ktoś kto pozornie nas Polaków broni, dodając przychylne nam komentarze we wrogim dla nas Polaków portalu, odpisując wrogom naszej ojczyzny (nie posądzam o to ekstragoona) , może otrzymać dużą liczbę „minusów” pod swoim postem. To mogą być tylko pozory – drodzy Państwo – na takim portalu w celach propagandowych potrzebny jest t. zw. głos przeciwny. Po prostu: takie komentarze z duża liczbą minusów na wrogim dla NATO i tym samym nam Polsce, portalu, potrzebne są często jako zwykli aktorzy do spektaklu w którym taki Upadlina, Angelus Maximus Rex, Mojeimie44, Ahiles – który często zachwala się swoją sowiecką (rosyjską) bronią, mają się z kim bić, i robić coś co można tymczasowo nazwać ruskim cyrkiem, a w rzeczywistości być początkiem wojny, która dziś, na razie jest tylko informacyjna; albo „aż informacyjna” biorąc pod uwagę jej skuteczny, podstępny dla nas kamuflaż, przez którego jak na razie – z przykrością stwierdzam – my Polacy, przebić się pomyślnie dla nas i go zdemaskować niestety nie możemy.

  Niżej przytoczony (a wyżej link1* do niego) mój tekst w obronie ekstragoona na portalu ZnZ:

  „Waldorfus: Ojciec założyciel ZnZ wiedział co robi

  „(…)Dla przypomnienia… głosy mogą oddawać wyłącznie zarejestrowani,  więc masz i tak szczęście.. idioto..(…)” – napisał  ekstragoonowi Angelus Maximus Rex

  A zarejestrowanymi są tu na tym forum są – najczęściej – same ordynarne chadziaje, którzy – jak dla mnie podejrzanie – czasami bronią tu polskich narodowców… – inteligencie sowiecki… (– zwracam się z tym do Angelusa Maximusa Rexa.)

  Czytelnicy głosu oddać tu na tym forum i tak nie mogą (czyli tego „minusa” albo „plusa” pod cudzym komentarzem – mój przypis redakcyjny tu na ewastankiewicz.pl) . A zatem, głosowanie pod komentarzami na tym portalu reprezentatywne jest tylko wobec narodu sowieckiego…

  W ten sposób robi się tu niezłą ruską propagandę – osłabia się przeciwnika poprzez sztuczne obniżenie jego wartości.

  Stalin powiedział kiedyś: „Nie ważne kto i ilu, odda głosy; ważne jest to, kto je policzy”. Na tym portalu głosy liczą tylko sami durnie z klapkami na oczach. Oddają je… domyślcie się.

  P.S.: Mimo że jestem tu na ZnZ zarejestrowany prawie od roku, na tym portalu nie oddałem głosu jeszcze na nikogo. Ale obserwuję kto ma tu, na tym portalu, najwięcej minusów, a kto plusów.

  P.S2.: Uczciwość to znaczy pełna jawność

  Mimo iż logowałem się na tym portalu (tzn na ZnZ – mój przypis red. na „ewastankiewicz.pl) dziś po raz pierwszy, już za pierwszym razem otrzymałem następujący komunikat, po którym zablokowano mnie konto: „Przepraszamy, zbyt wiele prób logowanie z tego adresu IP. Ten adres IP został tymczasowo zablokowany. Prosimy spróbować później lub wysłaćprośbę o nowe hasło.”

  Do ojca założyciela – administratora tego portalu: Jeżeli filtr CAPTCHA do logowania zarejestrowanych użytkowników nie został założony tu na tym portalu tylko pod pretekstem – tylko po to aby banować niewygodnych komentatorów, to nowe hasło dla mnie użytkownika Waldorfus, proszę niezwłocznie wysłać bez mojej specjalnej prośby, mailem na moją prywatną skrzynkę. Nie wysłanie tego hasła, potraktuję jako cenzurę na portalu ZnZ, i więcej już tu taj, na tym portalu, ja niżej podpisany o nic prosił nie będę.

  Waldorfus, dziś już z zastępczym nickiem Binladorfus” – koniec cytatu w którym przytaczam swój odpis do komentarza na ZnZ.

  Nowego hasła tam na ZnZ, się nie doczekałem, i właściwie już go tam nie chcę. Portal „Zmiany na Ziemi” swoimi treściami idzie już tak po bandzie w pro rosyjską stronę, że chyba tylko sam idiota mógłby wątpić w to, że pisząc tam, razem z tym portalem, staje się sowieckim sługusem.

  Żegnaj dzieciątko Jezus (link2*) na portalu ZnZ.

Możliwość komentowania jest wyłączona.