Oświadczenie w sprawie pomówień wymierzonych w Stowarzyszenie Solidarni2010


logo-solidarni2010Zarząd Stowarzyszenia Solidarni2010 z prezes Ewą Stankiewicz stanowczo protestuje wobec kampanii pomówień skierowanej przeciw członkom naszego stowarzyszenia. W rozpowszechnianej ostatnio ulotce fałszywie oskarżono kilkoro z grona Solidarnych2010 o rzekomą współpracę ze służbami w okresie PRL-u.

Atak na Solidarnych2010 dowodzi, że nasze rozpoznanie osób wrogich Polsce jest właściwe. Próby zdyskredytowania naszych członków mają uwiarygodnić w oczach opinii publicznej te organizacje, które są faktycznymi przechowalniami ludzi dawnego systemu. Zastosowano stare ubeckie metody! Ta perfidna gra unaocznia, jak niebezpieczna dla niektórych jest determinacja Solidarnych2010 w żądaniu rozliczenia winnych katastrofy smoleńskiej i nasza odwaga głoszenia prawdy.

Namiot Solidarnych2010 stoi od ponad pięciu lat na Krakowskim Przedmieściu i będzie stać, dopóki pogrobowcy systemu komunistycznego i aparatu represji PRL nie znikną ostatecznie z życia publicznego w Polsce.

Informujemy, że każdy członek zwyczajny Stowarzyszenia poddał się obowiązkowej autolustracji, a Zarząd jest w posiadaniu odpowiednich dokumentów wystawionych przez Instytut Pamięci Narodowej.

Ostrzegamy, że rozpowszechnianie wszelkich treści naruszających dobra osobiste naszych członków oraz szkodliwych dla wizerunku Stowarzyszenia Solidarni2010 będzie skutkowało wejściem na drogę prawną.

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010:

Ewa Stankiewicz
Natalia Tarczyńska
Arkadiusz Nowakowski
Paweł Dródż

źródło: solidarni2010.pl

Reklamy

One comment on “Oświadczenie w sprawie pomówień wymierzonych w Stowarzyszenie Solidarni2010

Możliwość komentowania jest wyłączona.