Orzeł Biały Solidarnych2010 dla generałowej Ewy Błasik


OrzelS2010

SZANOWNA PANI GENERAŁOWO!

„Za walkę o honor męża i za walkę o honor Polski chcieliśmy wyrazić, jako Solidarni2010, naszą wielką wdzięczność dla Pani. Medal jest właśnie tego znakiem”

/Ewa Stankiewicz/

Ewa Błasik - medal Orła Białego Solidarnych2010Bardzo dziękuję Solidarnym2010, pani prezes Ewie Stankiewicz, za to wspaniałe wyróżnienie – dyplom i medal Orła Białego Solidarnych2010. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Pragnę przekazać słowa podziękowania wszystkim członkom stowarzyszenia Solidarni2010 za to, że tak wspaniale mnie wspierali wtedy, kiedy było nam, mam na myśli moją rodzinę i mnie, najtrudniej. (…)

Czując wasze wsparcie, słysząc co mówicie, widząc co robicie, miałam odwagę stanąć przeciw rosyjskiej propagandzie i tym wszystkim oszczercom, którzy wywodzą się z Polski.

Wypowiedź generałowej Ewy Błasik, po otrzymaniu Orła Białego Solidarnych2010:

dyplom_5_lecia_1a


Z upoważnienia Ewy Stankiewicz, nagrodę Orła Białego Solidarnych2010 dla  generałowej Ewy Błasik, miał zaszczyt wręczyć Janusz A. Kania, założyciel grupy wsparcia na FaceBooku o nazwie:

Generał Andrzej Błasik – Cześć Jego Pamięci!

Grupa liczy już ponad 4 tys. członków i jest coraz bardziej popularna w sieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania. Zob. też naszą ubiegłoroczną notkę:

Generał Andrzej Błasik – Cześć Jego Pamięci! BROŃMY JEGO HONORU!!!

blasik_bratanekOd ponad czterech lat działa na FaceBooku grupa wsparcia  Generał Andrzej Błasik – Cześć Jego Pamięci!  , która stara się dawać odpór medialnej nagonce, kłamstwom, uwłaczaniu czci i godności generała Błasika.  „Wspominamy, czcimy pamięć wszystkich dziewięćdziesięciu sześciu osób, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem, bierzemy jednak pod uwagę fakt, że pamięć o śp. generale Błasiku wymaga SPECJALNEJ troski, wobec nieustających insynuacji medialnych głównego ścieku, wobec oszczerstw w zakłamanych mediach. Prosimy o polecanie grupy.”

Czytaj dalej


zobacz też: Jubileusz Solidarnych2010 – piąta rocznica powstania Stowarzyszenia

Reklamy

One comment on “Orzeł Biały Solidarnych2010 dla generałowej Ewy Błasik

  1. Współczuję wdowie po generale Błasiku. Podziwiam ją za determinację w obronie czci i honoru męża ale fakt iż jej mąż jest winny tej katastrofie nie podlega wątpliwości. To generał Błasik był w .latach 2007–2010 dowódca Sił Powietrznych.
    W tym czasie wydarzyła się katastrofa lotnicza w Mirosławcu. PO chciała go odwoływać ale sprzeciwiał się temu Prezydent Lech Kaczyński.
    Kancelaria Prezydenta wsadziła wszystkich do TU-154M który się rozbił pod Smoleńskiem. Generał wiedział doskonale, że wsiadają wszyscy do jednego samolotu a mimo to witał Prezydenta i meldował gotowość do lotu.
    Zdecydowana większość uwag i zaniedbań w lotnictwie po katastrofie lotniczej w Mirosławcu powtórzyła się przy Smoleńsku. Przypominam, że w tym czasie szefem lotnictwa był nieodwoływalny generał Błasik.
    To są fakty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.