„Piosenki wyklęte” – koncert i wspólne śpiewanie piosenek Żołnierzy Wyklętych


Nowy-4k_2016_3_prez_M (1)2Koncert „Piosenki wyklęte” organizowany jest w ramach ogólnopolskich obchodów ku czci „Żołnierzy Wyklętych” objętych PATRONATEM NARODOWYM Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Koncert w parafii św. Zygmunta:
Grupa Historyczna „Niepodległość” serdecznie zaprasza na połączony ze wspólnym śpiewaniem koncert „Piosenki wyklęte”, który odbędzie się w niedzielę 28 lutego o godz. 20:00 w kościele pw. św. Zygmunta przy pl. Konfederacji 55.
Zaśpiewa Agnieszka Pawlik-Regulska przy akompaniamencie Janusza Kani. Po występie odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację dowódcy grupy, który doznał udaru, a który z pełnym zaangażowaniem krzewił wartości patriotyczne wśród młodzieży i dorosłych.

Nowy-4k_2016_3_prez_M (1)2

List prezydenta z okazji obchodów ku czci Żołnierzy Wyklętych
prezydentpl_na_niebieskim


Koncert w sali teatralnej przy bazylice na Kawęczyńskiej:
W związku z obchodami Dnia Żołnierzy Wyklętych Grupa Historyczna „Niepodległość” serdecznie zaprasza na połączony ze wspólnym śpiewaniem charytatywny koncert „Piosenki wyklęte”, który odbędzie się w niedzielę 6 marca o godz. 14:30 w sali teatralnej Oratorium im. św. Jana Bosko znajdującej się przy Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej 53. Zaśpiewa Agnieszka Pawlik-Regulska przy akompaniamencie Janusza Kani. Po występie odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację dowódcy grupy, który doznał udaru, a który z pełnym zaangażowaniem krzewił wartości patriotyczne wśród młodzieży i dorosłych. A o 13:00 w bazylice zostanie odprawiona w jego intencji Msza św., na którą również serdecznie zapraszamy.

plakat kawęczyński