Glenn Jorgensen wzywa Macieja Laska do konfrontacji na argumenty. Stawia 10 tys zł za racjonalną obronę oficjalnej wersji katastrofy smoleńskiej.


Glenn-13grudniaW najbliższy czwartek o 21.30 Telewizja Republika wyemituje drugą część programu “Otwartym tekstem”. Glenn Jorgensen kwestionuje dotychczasowe oficjalne ustalenia przebiegu katastrofy w której na terenie Rosji 6 lat temu zginął polski prezydent i 95 osób ważnych dla państwa polskiego. Jorgensen kieruje również apel do Macieja Laska, który wbrew zapewnieniom nigdy nie odpowiedział na wręczone mu podczas konferencji w Augsburgu pytania.  

Jorgensen: “Zwracam się do byłego szefa komisji ds badania przyczyn katastrofy smoleńskiej doktora Laska. Skorzystajmy z nowych możliwości otwartej debaty w Polsce. Niniejszym zapraszam pana do skonfrontowania argumentów na temat przebiegu katastrofy w interesie dochodzenia do prawdy. Wzywam pana do spotkania na antenie Telewizji Republika. Jestem gotowy założyć 10 tys. zł z własnej kieszeni jeśli będzie pan w stanie racjonalnie obronić tezy zawarte w oficjalnym raporcie komisji. Zna pan moje pytania dotyczące oficjalnej wersji przyczyn katastrofy smoleńskiej, które zostały wręczone panu na konferencji w Augsburgu w 2015 roku. Mój punkt widzenia zgodny z prawami nauki prezentuję w najbliższym programie. Zapraszam do debaty.

Ewa Stankiewicz

zobacz też:

Telewizja Republika – Otwartym tekstem – Smoleńsk. Skąd wiemy, że były eksplozje Cz. 1

Glen_LasekStan wiedzy w pigułce na temat katastrofy smoleńskiej oraz kilka bazowych argumentów obalających dotychczasową oficjalną wersję przebiegu wydarzeń i przyczyn katastrofy.  Czytaj dalej

Reklamy