Janusz Szewczak: „Polskie władze są szantażowane przez lobby lichwiarsko-bankowe.”


Janusz Szewczak - blog

1a0162918d7f7e669f5eec124215d44716ce7fb0„Zmiana konstytucji może mieć zbawienne skutki także dla gospodarki; chodzi o zabójczy artykuł 220,” tłumaczy znany ekonomista i poseł Prawa i Sprawiedliwości. W miesięczniku „Wpis” Janusz Szewczak rozważa w rozmowie z Leszkiem Sosnowskim, jak pomnażać skarb narodowy w Polsce. 

View original post 3 248 słów więcej

Reklamy

One comment on “Janusz Szewczak: „Polskie władze są szantażowane przez lobby lichwiarsko-bankowe.”

 1. tak to prawdaa mamy do czynienia z wyjątkowo paskudną bandą zakorzeniona w aparatach władzy już przez 70 lat, bezkarną, bezwzględną nie przebeirającą w środkach.

  Jest jednak jedna sprawa z pis-em, ustawy które proponuje są kiepskie, nie ma wnich wizji silnego państa, jest dużo zamordyzmu jak np. o inwigilacji internetu oraz telefonu bez decyzji sądowej, jest to złamanie jednak przyrzeczeń oraz tworzenie zamordyzmu wbrew poprzednim protestom przeciwko podobnym próbom podejmowanym przez po.

  Nie podoba misię fakt że były establiszment egzekutywy zajmuje bardzo ważne pozycje w pis-e, np. pan piotrowicz, że pis nie robi porządku w policji, np. wiceszef jest z zomo i jestem pewna że takich przkładów jest wiele, policja robi co chce (areszt A Słomki w stolicy i jego pobicie)

  Nie podoba mi się że pan Ziobro chce władzy absolutnej nie powinien być jednocześie ministrem i prokuratorem. Polska zasługuje nna dodatkowo bardzo dobrego prokuratora generalnego który razem z ziobr stanowiłby naprawdę prawdziwą silną ochronę prawa.

  Nie podoba mi się że pis nie rozwiązuje sprawy frankowiczów tylko pozoruje działania.

  Nie podoba mi się że pis nie pilnuje spraw w eu tylko gada do nas o gł€potach.

  Nie podoba mi się e nowy parlament nie znióśł ustawy 1066 o braterskiej omocy.

  Nie podoba mi się że PAD propaguje oddawanie swojego ciała na przeszczepy, przecież jasno wiadomo że t reklama, wielikego handlu częściami ludzkimi, przeważnie cześciami oraz organami z młodych dawców, propaguje się oddawanie organów z ciał zarażonych wirusami jak np. przy nowowtworach. (dochodzi już do tego ze Włosi chcą dokonać przeszczepu głowy ludzkiej po sukcesie eksperymencie dokonanym małpach–dlaczego nikt nie poszedł za to do więzienia nie rozumiem==powininen) To jest proszę Państwa upadeknaszej tak zwanej zachodniej cywilizacji. Takie rzeczy już były składaie ofiar) kończyły się upadkami cywilizacji. !!!!!!!! Ja czekam aż PAD autentycznie odda nerkę, wtedy uwierzę, proszę niech podaruje jedn swoją nerkę. czekam. Uważam że twitter PAD przewrócił w głowie PA chyba ze musial za stanowisko tak zrobic. to jest przeciez przeciwko wiekiej wierze PAD ktora w mediach propaguje. Ile w tzm autentycznosci!!!!!!!!!! niewiele.

  bladzimy. znow.

Możliwość komentowania jest wyłączona.