Ewa Stankiewicz i uczestnicy pikiety na gorąco po debacie w Strasburgu


20160119_114827„Jeśli będzie trzeba – pojedziemy jeszcze raz!”, „Polska odzyskała swoją podmiotowość!”, „Bitwa na pewno była wygrana, ale trzeba pamiętać o trwającej wojnie z nami – wygramy!” – mówią uczestnicy demonstracji zorganizowanej przez Solidarnych2010 i Kluby Gazety Polskiej.  „W Europarlamencie nie ma żadnej demokracji, u nas by nikt nikogo nie wypraszał…” – dodają. 

Relacja Piotra Grzegorzewskiego z Solidarnych2010 OT Warszawa.


wcześniejsze:

Wokół debaty PE w Strasburgu 19.01 – VIDEO / FOTORELACJA

Po dwóch nocach spędzonych w autokarze dotarli do domów przedstawiciele Stowarzyszenia Solidarni 2010 m.in z Warszawy, Zielonej Góry i Wrocławia oraz Kluby „Gazety Polskiej” m.in. z Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, Lubina, Opola, Rzeszowa, Grójca, Proszowic, Olkusza, Bielsko-Białej, Andrychowa II, Wieliczki, Nowego Sącza, Chrzanowa, Jawora, Ostrowca św., Głowna, Trzebnicy, Oławy, Poznania.

Do demonstrantów dołączyli wczoraj w Strasburgu Solidarni2010 z Danii oraz członkowie klubów polonijnych m.in. z Paryża, Essen i Hamburga. W tym samym czasie, gdy Parlament Europejski obradował nad „sytuacją w Polsce”, demonstrowali członkowie z klubu „GP” Berlin-Brandenburg, odbyła się także manifestacja „Ręce precz od Polski!” pod przedstawicielstwem PE w Warszawie zorganizowana przez Prawicę RP.

Wcześniej – w dniach 17 i 18.01 – demonstrowali w Nowym Yorku – Solidarni2010 NY/NJ, w Brukseli – Solidarni2010 Belgia, a także Polonia w Chicago, Paryżu i Londynie skupiona głównie wokół KGP.

WSZYSTKIM REPREZENTANTOM ZJEDNOCZONYCH ŚRODOWISK PATRIOTYCZNYCH DZIĘKUJEMY ZA DETERMINACJĘ I SKUTECZNE DZIAŁANIE W OBRONIE GODNOŚCI POLSKI!  – Solidarni2010

UWAGA! Nie zapomnij wysłać tekstu „Prawda o Polsce” do europarlamentarzystów! AKCJA TRWA!

więcej TUTAJ

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

źródło: solidarni2010.pl

Reklamy