Sukces donosicieli i bankowo-lichwiarskich dywersantów. Pogratulować Nowoczesnej i PO bratniej pomocy


Janusz Szewczak - blog

Warszawa, 14.01.2016. Lider Nowoczesnej Ryszard Petru rozmawia z dziennikarzami podczas posiedzenia Sejmu, 14 bm. (cat) PAP/Jacek Turczyk fot. PO/CC BY-SA 2.0/PAP/Jacek Turczyk/Adrian Grycuk/CCBY-SA 3.0pl

Międzynarodowa banksterka i lobby lichwiarsko-spekulacyjne decyzją Agencji Ratingowej Standard & Poor’s obniżyła długoterminowy rating kredytowy Polski denominowany w walutach obcych z A- do BBB+ i w ten sposób postanowiła ukarać Polskę obniżką wiarygodności kredytowej dla astronomicznego polskiego długu zagranicznego, sięgającego już ok. 350 mld dol. Tyle tylko, że to nie krasnoludki narobiły tyle tego długu zagranicznego i nie powstał on  w ciągu 2 miesięcy urzędowania nowego rządu PIS.

View original post 695 słów więcej

Reklamy

9 comments on “Sukces donosicieli i bankowo-lichwiarskich dywersantów. Pogratulować Nowoczesnej i PO bratniej pomocy

 1. Ktoś tu „Izabelli” tu na blogu „Bierutnie”-okrutnie.
  Ja rozumiem, jak ktoś jest z branży jednocześnie: „Ekonom”, „podróżnik”, „tłumacz przysięgły”, a na końcu „Fizyk-opto-skrawacz”, to już może prawić „okrutnie-bierutnie”

 2. jutro ważny dzień dla polskiej prawdy i dla całej unii europejskiej, no ale na siłę nie będziemy nawozu dawa do koryta. Musi nastąpić zmiana urzędników ue. To powinna być czasowa funkcja.

 3. to sa tak zwani mali kapo z kolonii polskiej. oczywiście opwinni być ogoleni, obrabowali Polaczków naiwniaczków jak tylko można. Nie dawajmy się proszę państwa.

 4. Krasnoludki, tak, „krasnoludki” ze „Stokrotki” na wskroś kabalnej (po dwakroć kabalnej, tak kiedyś przed laty, jak i teraz) „Stokrotki”./wówczas, „Stokrotki” – jakby „Czarnego Konia Termowizji”, w starciu z którym można pożegnać się z tym padołem w niecałe 10-12minut, ja jednak mimo to,.to jedno jedyne „takie starcie” wygrałem, a.obecnie teraz – „Stokrotka” to Rotar-Rozrywka czyimś kosztem, „bez narażania życia”/
  Apropos: na krótko przed końcem A.D. 2015 w środku dnia zdarzyło się, źe przymknąwszy powiekę, nagle ujrzałem wyraziście.- przemożne tornado niosiące ze sobą różne rzeczy, panoszące się tu i ówdzie w dobrze znanym mi od lat terenie, jakby co najmniej klasy F4, przewijające się nieco na południe od oraz wzdłuż Janka Stawińskiego. Zdarza się…, ups. Nawet o tym nie zdążyłem pomyśleć. Los, jaki jest, taki jest, jednak mógłby chociaż pozostawić infrastrukturę…, ale jeśli nie można inaczej? To co na to poradzić?

 5. CO JA TU ROBIE-NAPISZE,ZE GOWNO LECI Z NIEBA A ZAPYTAJA CZY BEDZIE MOZNA LEPIC BALWANY.BUY

 6. Bo władzę ma ten, w czyich rękach jest studio telewizyjne, a szerzej – media w ogóle. Potwierdzają to krwawe walki, jakie w ostatnich latach toczyły się o władzę w Bukareszcie, Tbilisi, Wilnie i Baku – buntownicy starali się zdobyć budynek telewizji, a nie lokale rządu, parlamentu, czy gabinet prezydenta.

  Co bombardują samoloty NATO w Jugosławii? Stacje telewizyjne.

 7. Odkąd odkryto, że informacja jest towarem przynoszącym krociowe zyski, przestała ona podlegać tradycyjnym kryteriom prawdy i kłamstwa, a zaczęła prawom rynku z ich dążeniem do coraz większych dochodów i do monopolu.

  Procesowi przyspieszenia informacji towarzyszy zjawisko jej spłycenia.

  Radio ma tę samą właściwość, co i książka: umie stworzyć swoje audytorium. Telewizja nie ma swojego audytorium. Odbiorcy telewizji to wielka, niezidentyfikowana, anonimowa masa.

  Słowa staniały. Rozmnożyły się, ale straciły na wartości. Są wszędzie. Jest ich dużo. Mrowią się, kłębią, dręczą jak chmary natarczywych much. Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las, który szumi, nie plecie, nie tokuje.
  apuscinski

 8. Największa słabość kultury – że nie jest w stanie powstrzymać zbrodni.

  • Jeżeli trzecia część społeczeństwa żyje w nędzy, całe społeczeństwo jest zdemoralizowane

Możliwość komentowania jest wyłączona.