Grzegorz Braun: Rządy Tuska były rządami jawnych zdrajców, a Lech Wałęsa był i jest podporządkowany bezpiece


grzegorz-braun-600x434„Istotą tych rządów była konsekwentna rezygnacja z polskiego interesu narodowego, dalsza abdykacja z suwerenności i konformizacja wobec dyktatu zewnętrznego. A wewnętrznie głównym imperatywem działania było po prostu zabezpieczanie interesów bezpieczniackich klik, które wykreowały i uplasowały w fasadzie „demokratycznych rządów” ich wszystkich: Komorowskiego, Tuska, Sikorskiego, Kopacz, Schetynę, Pawlaka et consortes. Całą sytuację ogniskuje oczywiście sprawa zamachu warszawsko-smoleńskiego 10 kwietnia 2010 r.  Ale nie zapominajmy też o gorącej linii od Merkel do Tuska. Wspomnijmy hołd berliński Sikorskiego w 2009. Pamiętajmy o sesji wyjazdowej rządu w Jerozolimie w roku 2011. O zdradzie gazowej Pawlaka w 2010. Trzeba by, owszem, rozliczyć wszystkie „afery”, które były w istocie normą tych rządów. Ale szczegóły nie powinny przesłaniać najważniejszego: to były po prostu rządy jawnych zdrajców i zaprzańców. Oby nasze państwo wzmocniło się na tyle, byśmy ich w dobrym zdrowiu mogli zobaczyć przed sądami – jak sypią siebie nawzajem. „

Grzegorz Braun w wywiadzie, w którym pytania zadawali czytelnicy Polskiego Piekiełka.

Polecamy całość TUTAJ

Reklamy

19 comments on “Grzegorz Braun: Rządy Tuska były rządami jawnych zdrajców, a Lech Wałęsa był i jest podporządkowany bezpiece

 1. przyjdzie czas ze Boza sprawiedliwosc nadejdzie dla wszystkich zdrajcow bandytow !Narod z pomoca Boza ich rozliczy ! a Bog im sprawiedliwosc wymierzy !

 2. DO PANI STANKIEWICZ.
  Światu grożą trzy plagi, trzy zarazy.
  Pierwsza – to plaga nacjonalizmu.
  Druga – to plaga rasizmu.
  Trzecia – to plaga religijnego fundamentalizmu.
  Te trzy plagi mają tę samą cechę, wspólny mianownik – jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność. Do umysłu porażonego jedną z tych plag nie sposób dotrzeć. W takiej głowie pali się święty stos, który tylko czeka ofiary. Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem. Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklarację. Żebyś mu przytaknął, przyznał rację, podpisał akces. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzędzie, jako instrument, jako oręż. Nie ma ludzi – jest sprawa. Umysł tknięty taką zarazą to umysł zamknięty, jednowymiarowy, monotematyczny, obracający się wyłącznie wokół jednego wątku – swojego wroga. Myśl o wrogu żywi nas, pozwala nam istnieć. Dlatego wróg jest zawsze obecny, jest zawsze z nami

  KAPUSCINSKI

 3. CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Przypadek – czy nowy etap? – Stanisław Michalkiewicz
  Ministerstwo Prawdy i Ministerstwo Wolności – Stanisław Michalkiewicz
  Apel w sprawie śmierci doktora Dariusza Ratajczaka
  Tajemnicza śmierć dr. Dariusza Ratajczaka – Morderstwo polityczne w państwie Tuska-Komorowskiego?
  Śmierć dr Ratajczaka była planowana?
  Powstaje Ministerstwo Prawdy! – Stanisław Michalkiewicz
  Dysonans poznawczy – Stanisław Michalkiewicz
  Pogrzeb ś.p. Dariusza Ratajczaka, zaszczutego i zamordowanego historyka

  – See more at: http://www.bibula.com/?p=23096#sthash.lwnVbUoF.dpuf

 4. Człowiek rozsądny dostosowuję się do świata; człowiek nierozsądny z uporem próbuje dostosować świat do siebie. Dlatego wszelki postęp zależy od ludzi nierozsądnych.

 5. Jesteś aniołem?
  – Co?
  – Mama mówiła mi że Ci, którzy mają skaleczone nadgarstki to anioły.
  – Nie jestem aniołem.
  – Ależ jesteś. Mama mówiła, że tylko anioły się okaleczają, bo nie lubią życia na ziemi. Ten świat ich niszczy, więc próbują znów wrócić do nieba. Są zbyt wrażliwi na ból innych i ten własny.
  – Wiesz, twoja mama jest bardzo mądra.
  – Dziękuję, też jest aniołem, ale wróciła już do domu.

 6. kulture jezyka dopasowuje do rozmowcy i miejsca rozmowy,nie boje sie rozmawiac z nikim

 7. kulture jezyka dopasowuje do rozmuwcy i miejsca prowadzenia rozmowy-nie boje sie rozmawiac z niki i o wszystkim

 8. Jeśli chce­my być spra­wied­li­wymi sędziami wszys­tkich spraw, to bądźmy prze­de wszys­tkim prze­kona­ni o tym, że nikt z nas nie jest bez winy.

 9. Praw­dziwą spra­wied­li­wością jest przeżyć to co się uczy­niło innym.

 10. Niewie­dza nie sta­nowi us­pra­wied­li­wienia dla niep­rze­myśla­nych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpli­wości, dob­rze jest za­sięgnąć porady.

 11. Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy.

 12. Niebez­pie­cznie jest, jeśli ktoś zmusza się, by być ta­kim jak in­ni. Wy­wołuje to ner­wi­ce, psycho­zy, pa­rano­je. To ciężki przy­padek, bo oz­nacza łama­nie praw na­tury i sprze­ciwianie się Bo­gu, który w niez­liczo­nych la­sach i puszczach świata nie stworzył dwóch ta­kich sa­mych liści.

  • Świat jest pełen nies­pra­wied­li­wości. Ban­kier może na­pisać zły poemat i nic. A niech tyl­ko poeta spróbu­je wy­pisać zły czek.

 13. Jest bardzo potrzebne,a wręcz NIEZBĘDNE żeby Pan Grzegorz Braun miał cykl swoich programów w TVP i mógł docierać do większości społeczeństwa !!!

 14. A.Duda – Z walki z masonerią i Żydami utworzył on probierz religijnej i narodowej tożsamości Polaków ! DRUSZYNA

  • moj lekarz moglby,bylaby to przyjemnosc na miare rozmowy z dalajlama.,ale to skromny czlowiek i daleki od szukania rozglosu

 15. Dużo łatwiej jest pozyskać kontakt TW Bolek i przekabacić go na swoją stronę róznymi metodami niż stworzyć od nowa postać, która na świecie będzie miała podobny posluch co Lechu i będzie bronić Polski przed Niemcami itd. Wiem, wiem. Dla niektórych może to być szokująca propozycja, niestety zdanie jest prawdziwe. Chociaz to drugie rozwiązanie nie jest niemożliwe. Alternatywą jest kopanie się z Wałęsą, co na arenie międzynarodowej nie może przynieść nic dobrego. Co najwyzej w kraju Lechu może łączyć swoich przeciwników, ale on juz chyba wykonał tę robotę. No ale wiadomo. Demokracja.

Możliwość komentowania jest wyłączona.