Glenn Jørgensen & Ewa Stankiewicz: Podpisz petycję – Wspieramy Polski Rząd


glenn1Dostrzegam wielką potrzebę wsparcia polskiego demokratycznie wybranego rządu w jego wysiłkach do umocnienia demokracji w Polsce, ponieważ media w Danii i Europie oraz w niektóre w Stanach dezinformują opinię publiczną w nieuczciwy sposób, próbując dyskredytować rząd utworzony przez większość parlamentarną PiS w Polsce. Te same media milczały kiedy przez lata rząd PO naruszał podstawy demokracji w Polsce a teraz “ślepo” powtarzają krytykę Gazety Wyborczej i PO. Ani europejskie media ani Komisja Europejska nie reagowały na sfałszowanie wyborów samorządowych przeprowadzonych pod rządami PO, kiedy oficjalna liczba nieważnych głosów wyniosła średnio 18.7 % , kiedy w jednym z regionów pojawiło się ponad 120 000 głosów więcej niż wyborców, a w niektórych regionach ilość nieważnych głosów przekroczyła 40% . Żadne europejskie media ani Komisja Europejska nie uznały za zagrożenie dla demokracji faktu, że wszystkie mainstreamowe media w Polsce są skrajnie jednostronne, “zaprzyjaźnione” z do niedawna rządzącą partią PO.

Tak więc Unia Europejska wydaje się patrzeć selektywnie na demokrację akceptując zło dopóki rząd jest posłuszny wobec Unii, ale krzycząc wtedy gdy rząd reprezentuje interesy obywateli swego kraju do czego został powołany. Wcześniej atakowano Orbana, teraz Polskę. Widać jak były premier Polski Donald Tusk został nagrodzony funkcją przewodniczącego Rady Europy wspierając Angelę Merkel. Chciałbym usłyszeć jak Donald Tusk wytłumaczyłby się przed uczciwym polskim sędzią i przed polskim społeczeństwem z obowiązku obrony polskiego interesu kiedy w trzecim dniu postępowania oddał Rosjanom całe śledztwo w sprawie katastrofy w której na terenie Rosji zginął polski prezydent. Takie postępowanie bardzo trudno zrozumieć. Proszę Pana Tuska o odpowiedź.

Niektóre z tych samych metod kontroli przekazu medialnego występują również w Niemczech w efekcie wprowadzając niemiecką opinię publiczną w błąd. Niemcy coraz liczniej dostrzegają cenzurę i polityczną poprawność mediów i zdają się jej nie akceptować.

Mam nadzieję że jak największa liczba osób zarówno w Polsce jak i poza Polską wesprze demokratyczny rząd PiS i zachęcam wszystkich do podpisania petycji:

http://www.petycjeonline.com/wspieramy_polski_rzad

http://www.petitions24.com/support_polish_democracy

In English:

Please sign the petition.

I see the great need to support the Polish democratic elected Government in its brave efforts to strengthen democracy in Poland, because media in Denmark and Europe plus a few in the states are misinforming the public in a bad way, trying to bring discredit to the PiS government. The same media were silent for the many years democracy was stepped on by the former PO government but now echo the criticism of Gazeta Wyborcza and PO. Neither these media neither the EU commission reacted to the frauded PO controlled elections with more than 18.7% of invalid votes as average, 120.000 more votes than voters in some districts and 40% invalid votes in other districts. Nor did media or EU commission find it problematic that the mainstream media in Poland were extremely one-sided in favor of PO. So EU seems to be selective in its view on democracy accepting the worse as long as governments are laying flat down for EU, but screaming if governments as they are elected to do want to defend the interests of their own citizens. You see how they attacked Orban and now Poland. You see how former prime minister of Poland Mr. Donald Tusk was rewarded and is now the president of EU supporting Angela Merkel. I would like to see Donald Tusk explain to an honest polish judge and to the polish people how he thinks he defended Polish interests when he handed all investigations of the Smolensk crash to the Russians on day three of investigations. This is very hard to understand. Please explain why Mr. Tusk?

Some of the same methods of media control are now seen in Germany to mislead the German public, and the German citizens are feeling this method of censorship and political correctness too but do not seem to accept such.

I hope as many inside and outside Poland will support the PiS government, and encourage these to sign this petition.

http://www.petycjeonline.com/wspieramy_polski_rzad

http://www.petitions24.com/support_polish_democracy

 

Warm regards
Glenn Arthur Jørgensen
(…)
Denmark
(…)

 

 

Reklamy

4 comments on “Glenn Jørgensen & Ewa Stankiewicz: Podpisz petycję – Wspieramy Polski Rząd

 1. POwiedzmy sovie jasno i prosto kilka rzeczy abyśmy jasno wiedzieli o co chodzi:
  Przedewszystkim o deugą nitkę rusko-niemiecką pod bałtykiem, tak jak chodziło o pierwszą i zamordowano 100 osób w Polsce aby ekonomia sie zgadzała co poniektórym, więc chodzi aby wyłaczyć za wszelką cenę Polskę z głosowania, cel uświęca środki. niemcy i rosja znów wprowadza do europy czarne dni, zniszczenie i w zasadzie to mamy już wojnę.

  Jesteśmy sami jak palec, nikt za nas nie kiwnie nawet w bucie.

  węgrzy mogą nas zdradzić bo orban zrobi to co mu putin karze, ma już wielkie zobowiązania, rosyjskie inwestycje w węgierskim budżecie.

  Jeśli chodzi o trybunał to nastąpiła kompletna prawna kompromitacja a właciwie to był zamach ostateczny na Polskę. caa piątka tak zwanyc sędziów, którzy brali w tym zamachu udział powinna siedzieć w pierdlu, być pozbawiona jakichkolwiek emerytur, o zasiłek powinni skierować się do mamy angeli która wszystkim daje równo. pis niestety skompromitował się swoimi krokami prawnymi i jest to bardzo niedobrze. Ciągle mamy sejm konkraktowy, za dużo członków pzpr we władzy.

  Należy zdecydowanie przestać sponsorować niemiecką gospodarkę w Polsce i to z dnia na dzień.

  sculz angela i pani megerini oraz francuski lowelas powinni już podać się do dymisji za cały burdel jaki urządzili w europie. Powinniśmy pisać międzynarodową aby schulz oraz mogherini odeszli natychmiast. W zasadzie niemcy powinni zacząć i francuzi a my powinniśmy się zacząć podpisywać.

  Międzynarodowa komisja powinna być zwołana w eu aby zbadać całą sprawę. Wszyscy powinni być zawróceni i koniec. To nie ci co naprawdę potrzebua pomocy. Ci co potrzebują to mrą z głodu.

  Przystąpmy do totalnego ataku bo inaczej nas rozdepczą. Musimy stanąć jako naród w obronie naszych rodzin i naszej Ojczyzny. pis się nie popisuje. Oczywicie stoimi jak jeden mąż za prezydentem naszej Ojczyzny. My naród i on, nie wspaniały ale polski.
  Maksymalna ilość znaków w komentar

  • a ja kocham caly swiat i marze,ze wszyscy beda sie kochali szanowali,pomagali,byla wszedzie sprawiedliwosc i kazdy byl dla siebie bratem i siostra

Możliwość komentowania jest wyłączona.