„Czy będzie dobrze, czy jeszcze lepiej?”. Michalkiewicz, Wolski, Świrski – smakowita polemika w Radiu Wnet


Michalkiewicz_Wolski_Swirski
„Cały ten optymizm ‚wisi’ na pięciu posłach przewagi PiS-u w sejmie (w tym jedna partia już kiedyś zrobiła kuku J. Kaczyńskiemu, druga to partia pobożnego posła Gowina) – i gdyby nie daj Boże …”
 /St. Michalkiewicz/
„Istnieje jeszcze wersja ‚B’ – wystarczy się cofnąć o metr by uzyskać w tym parlamencie większość konstytucyjną … „ /M. Wolski/

Stanisław Michalkiewicz, Marcin Wolski, Marcin Świrski w ostatnim, grudniowym Poranku Radia Wnet.
POLECAMY !!!

źródło: radiownet.pl

Reklamy

5 comments on “„Czy będzie dobrze, czy jeszcze lepiej?”. Michalkiewicz, Wolski, Świrski – smakowita polemika w Radiu Wnet

  1. Dzika Ewo, proszę uważaj na zdrowie, wpisuję Tobie do sztambucha moje niezadowolenie z powodu usadzenia pana cenckiewicza w archiwach wojskowych. jestem bardzo zatrwożona.
    Po pan cenckiewicz, pierwsze nie jest szefem tylko pełnomicnikiem A Macierewicza, wybr szefa tej pracwki musi być w jakiś sposób określony oraz powinno być przegłosowany w sejmie.
    Niestety ja nie akceptuję tak zwanego profesora c, który wiesza psy na Powstaniu Warszawskim. Dla mnie osobiście jest niewiarygodnym tak zwanym historykiem. Jestem straszliwie zawiedziona wyborami personalnymi AMacierewicza, najpierw mamy 19 letniego super specjalistę oraz 24 letniego młodego człowieka bez wykształcenia, zajmujcego ważne posycje. bartosz Miśkiewicz jest zdecydowanie za młody do pełnienia swojej funkcji, podobno nie ma studiów i pracował w aptece. Teraz guru cenckiewicz, wszędzie się promujący i bardzo niewiarygodny z rodzinnymi korzeniami w pzpr. pisowksi socjalizm nam zaszkodzi. Pan c opowiada straswzliwe bzdury bardzo często ja już nie poruszam tematu dzikiej nieuprawnionej lustracjiProfesora Witolda Kieżuna ale głpoty o scenach łóżkowych jako żródła sukesu ś plk. R. Kuklińskiego Polaka, który uratował europę przed totalną zagładą jest chamską głupotą. Nie zanosi się na dobre rzeczy. jestem głębo poruszona, będzie znów coś w rodzaju listy wildsteina, praktycznie bez wartości a prawdziwe rzeczy zostaną totalnie zniszczone.

  2. Uważam że sytuacja jest niezwykle poważna, sprawa z trybunałem będzie trwać, pełna kompromitacja totalna Polski to cały fron w który zaangażowane s niemcy już na całego, należ zrobić wszystko aby ekipe berliskiej marksistowskiej biurwy odsunąć z Brukseli, pytanie jest czy stany wojenne w krajach europy zachodniej to stany przejściowe czy najzwyczajniejsza wojna, ekipy władzy która totalnie terroryzuje ludność tubylcz starego kontynentu aby realizować swoje plany. Ta cała tzw hubrydowa wojna jest wyniszczaniem ludności tubylczej. dlaczego schultz -facio bez matury zarządza administracją 600 milionw tak zwanej najbardziej rozwiniętej cywilizacji zachodniej, następuje niszczenie całej jej kultury, wyniszczenie wartości oraz Ludzi. To jest zgroza, europejski holokaust.

    Uważam że w Polsce agentura rozbija nas od wewnątrz jak i od zewnątrz i sytuacja jest niezwykle poważna. Mamy bardzo silnego przeciwnika, oraz kompletnie zmanierowaną bez zasad mafię która będzie się wszelkimi siłami bronić przy odrywaniu od koryta. Niestety pis nie spisuje się dobrze, gdzie te dobre, , bardzo dobre ustawy gdzie ta wielka strategiczna reformacja tworzenie silnej państwowości. Wstyd. Sprawa tk to była świadome nastawiona mina.

    Najważniejszy jest moment że musimy stanąć przy polskim prezydencie bo jedną mamy Polskę ojczyznę naszą ale ogólnie pełen czas na pełną mobilizację, zorganizowanie podziemia, walczmy o prawo do obrony naszych rodzin. Tak nam dopomóz Bóg.

Możliwość komentowania jest wyłączona.