Kochani Solidarni i solidarni z Solidarnymi! – bądźcie w opiece Boga, który właśnie przychodzi


solidarni-bn2015Kochani Solidarni i solidarni z Solidarnymi!

Dziękuję. Za odwagę, za ten wielki wysiłek, za skarb niezależnego, samodzielnego myślenia. Za troskę o Ojczyznę, za pomysł na siebie „co ja mogę zrobić dla kraju”. Za bycie solidarnym. Za gotowość przedłożenia potrzeb wspólnoty nad własne potrzeby.

W czas Bożego Narodzenia życzę Państwu by spełniły się marzenia Józefa Piłsudskiego, Witolda Pileckiego, Ryszarda Kuklińskiego i Danuty Siedzikówny o suwerennej, sprawiedliwej, silnej i dobrej Polsce. O autentycznych autorytetach, otoczonych szacunkiem i wsparciem społecznym, które będą mogły nadawać ton i kierunek naszej wspólnocie – Polsce. 

Jestem przekonana, że macie Państwo swój znaczący udział w tym, że pojawia się – chyba bez precedensu w historii – wielka szansa na realizację tych marzeń. Jestem także przekonana, że powodzenie w wykorzystaniu tej szansy w dużym stopniu zależy od Państwa. Od tego m.in. czy uda nam się stworzyć rzetelny i silny front informacyjny w świecie odkłamujący propagandę na temat Polski.

Każdemu z Państwa życzę osobistego szczęścia w codziennym życiu i poczucia satysfakcji z bycia świadkiem pięknych i tak długo wyczekiwanych przez pokolenia Polaków dobrych przemian naszego kraju. A w tym ambitnym wyzwaniu i w codziennym życiu – życzę Państwu opieki Pana Boga. Który właśnie przychodzi!

Ewa Stankiewicz


zobacz też:

solidarni-bn2015

Reklamy

5 comments on “Kochani Solidarni i solidarni z Solidarnymi! – bądźcie w opiece Boga, który właśnie przychodzi

 1. Chciałabym jasno powiedzieć że wyrażnie pis prowadzi nas do dołu, to miały być nowe strategiczne ustawy a nie pzpr-owskie dekrety.
  Nowy mały dekret o mendiach wykopuje jedną szajkę ale tzw nowe żondowe media będą nadaway tylko w agencjach rządowych , warmii, na dworcach i spółkach skarbu państwa. Nikt nie wykupi takiego żondowego abonamentu. A nowa grupa wadzy która zdecydowanie przyjdzie bardzo niedługo wręcz w błyskawicznym czasie, wykorzysta owe dekrety i wykopie język polski owego środka przekazu , zastąpi językiem grupy u władzy i natym będzie koniec. A w krótkim czasie Polsat (moskwa) zarobi wielkie krocie) jako ostatnia deska ratunku, a my Polaczki będziemy odkopywać stare ofsety. Kawał o zegarku sprawdza się i dokopią tubylcom jak dawni niemieli okazji dokopać. Aż strach pomyśleć.

 2. Dzika EWO wraz z życzeniami na nowy rok bardzo ważny prote4st do podpisania na portalu Pch24.pl należy natychmiast rozpropagować na liliony polskich podpisów.

  fot. REUTERS/Vincent Kessler/FORUM

  Wciąż można wysłać list do Martina Schulza, a także do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera oraz do szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, z żądaniem zaprzestania ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski i bezpodstawnego kwestionowania procesu demokratycznego w naszym kraju. Wysłano już ponad 10 tys. protestów!

  W związku z niedawnymi skandalicznymi wypowiedziami Martina Schulza na temat sytuacji wewnętrznej Polski oraz w związku z decyzją, według której sytuacja ta ma się stać przedmiotem debaty Parlamentu Europejskiego w styczniu 2016 roku, stanowczo protestuję wobec ingerowania w sprawy suwerennego kraju, jakim jest Rzeczpospolita Polska – czytamy w liście, który można odnaleźć na stronie protestuj.pl

  Jak podkreślają autorzy apelu „słowa przewodniczącego Parlamentu Europejskiego (niedawno zresztą grożącego Polsce użyciem siły), w których wynik demokratycznych wyborów przyrównał on do zamachu stanu, stanowią bezprecedensowe naruszenie wszelkich obowiązujących dotąd dyplomatycznych konwenansów”.

  W akcję wysyłania listów do eurokratów zaangażowało się już ponad 10 tys. internautów.

  Do włączenia się w akcję zachęcają m. in. Stanisław Michalkiewicz oraz prof. Mieczysław Ryba.

  luk

  Read more: http://www.pch24.pl/nie-dla-obcej-interwencji-w-wewnetrzne-sprawy-polski–ponad-10-tys–osob-podpisalo-protest-,40279,i.html#ixzz3vpWRGx8U

 3. Pani Ewo Dzika czekam aż Pani rozpocznie akcję ku pamięci dziewczyny z kotwicą Polska Walcząca zamordowanej z prawie (oprócz brata)całą rodziną w na Pawiaku i Owięcimiu. Piszę o Annie Smoleńskiej 23 letniej studentki historii sztuki, twórczyni kotwicy Polska Walcząca. Ona zasługuje na wspaniały pomnik.

 4. Proszę Państwa, Proszę śledżcie każdą minutę wydarzeń, sytuacja jest naprawdę bardzo, bardzo poważna, zaczajona międzynarodowa agentura już czycha, za drzwiami tzw posłowie są gotowi oddać flagę za koryto. Musi być przygotowana ustawa o lustracji sądów wpierw a to zostało pominięte. Sytuacja jest jak w 1939, 1970 i w momencie preparowania stanu wojennego. Łupy będą wielkie cała środkowowschodnia europa do podziału między niemiecką i ruską agenturę. Piszmy petycję o rezygnację Schulca ze stanowiska z uwagi na brak szkoły. To jest jedyne takie miejsce na świecie gdzie facet bez matury zajmuje stanowisko zarządzające społeczeństwem 600 milionami tak zwanej rozwiniętej kultury.

  Wszystkim rodakom życzę Błgosławionych ŚWIĄT ale ogłaszam wielki alarm w obronie Ojczyzny. Nie chowajmy się po domach wychodżmy na ulicę sprawdzić co się dzieje. Ja po raz drugi w życiu nie mam świąt. To jest rozbiór całej europy środkowo wschodniej.

  Wszyscy stajemy przy prezydencie jak jeden mąż. Lustracja sądów jest niezwykle potrzebna. Korupcja musi być poskromiona. Ale oni nie cofną się, łupy czekają, jeszcze żyjemy. Wzywam narody europy środkowo-wschodniej do poparcia polskiej reformy, poparcia polskiego prezydenta. Polacy nie dajmy się rozebrać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.