Ewa Stankiewicz: „By spełniły się najpiękniejsze sny pokoleń Polaków o naszej Ojczyźnie”


życzenia_od_Ewy

W te przepiękne Święta Bożego Narodzenia, święta wielkiej nadziei – nadziei dla każdego człowieka, bo przychodzi Bóg, który nadaje sens naszemu istnieniu – i święta wielkiej nadziei dla naszej Ojczyzny, chciałam złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, radości, miłości i tego, by spełniły się najpiękniejsze sny pokoleń Polaków o naszej Ojczyźnie.

Ewa Stankiewicz.

źródło: telewizjarepublika.pl

Reklamy

4 comments on “Ewa Stankiewicz: „By spełniły się najpiękniejsze sny pokoleń Polaków o naszej Ojczyźnie”

 1. Dzika Ewo oto druga wiadomość jeszcze starsza która być może ma coś wspólnego z faktem że obama odwołał spotkanie z Duda. Dlaczego AM nie kupuje patriotow co sie dzieje jesli takie bylo obwieszczenie rzadu usa
  oto wiad.
  The United States has welcomed an announcement from NATO ally Poland that it plans to buy US patriot missiles.

  Poland will enter into exclusive talks with the US government on the Patriot missile defence system.

  It plans to buy eight missile batteries by 2025 including two within three years of signing.

  Poland has been modernising its military since Russia’s annexation of Ukraine’s Crimea peninsula last year, which prompted great concern among NATO members in eastern Europe.

  “I would like to emphasise the urgency, because of the danger and threats within our immediate area,” explained Polish president Bronislaw Komorowski. “It is very important we do not waste time, and that we make quick decision.”

  Warsaw also named French Airbus helicopters as its prefered choice in a 3-billion-pound chopper tender, dropping US and Italian competitors.

  A Polish official said France’s decision to suspend delivery of warships to Russia had nothing to do with Poland’s decision to buy French helicopters.

  Gdzie sa fakty. O co tutaj chodzi do jasnej anielki.

 2. Dzika Ewo zajrzyj proszę na eu news agency oficjalną stronę i zobacz dwie wiadomości trochę stare ale jakże interesujące pierwsza to totalnie zakłamany obraz obchodów 11 listopada w Warszawie, oplucie marszu niepodległosci i nikt z SDP nie zaprotestował przeciwko takim oszczerstwom ” oto news
  Uwaga to co teraz piszę jest straszliwie ważne, potwornie oczerniono marsz niepodległości jako, opisano jako rozrubę, zadymę, starcia z policją. oto tekst w oficjalnym serwisie eu, jak oni mogą tak oczernić polakow, musimy zaprotestować
  Proszę państwa wnieśmy wielki protest:
  podaję tekst
  Tens of thousands of far-right activists have taken part in Poland’s annual Independence March.

  The rally started in the capital Warsaw and proceeded to the National Stadium where several speakers addressed the crowd to voice their opposition to Poland’s reception of immigrants.

  “Poland for Poles. Poles for Poland” was the slogan chanted as violence erupted between protesters and police.

  There were calmer celebrations elsewhere. The main event took place at the Pilsudski Square with President Andrzej Duda overseeing a military parade to mark the end of Russia, Prussia and Austria’s partition of Polish territories, 97 years ago.

  There was also a mass at the Holy Cross Church to honour the memory of Marshal Jozef Pilsudski, one of the main architects of Poland’s independence.
  Porszę dzika Ewo rozpętaj akcję obrony prawdy musimy walczyć o naród.

 3. Dzika Ewo:
  Alarm to może być ostatni zajazd w Polsce, najzwyczajniejszy rozbiór.

  Muszę się przyznać jestem kompletnie załamana sytuacją. Nawet nie doszam dzisiaj do pracy. A generalnie już jestem po świętach.

  Jest ona grożniejsza niż przed stanem wojennym, mogą odwołać zjazd NATO w Polsce, już przeniesiono walki o MS piłkę ręczną do rosji. Polska jest samotna kompletnie. członkowie egzekutywy pzpr przygotowali i zdetonowali prawdziwą bombę, jest ogromny wybuch na który czekają nasi sąsiedzi i wszystkie agentury, w zasadzie to już jest wojna.

  Może dojść do wypowiedzenia praworządności i służby Polsce przez sądy Najwyższy i TK, wtedy już jest zabór nawet innych republik jak bałtyckie. Kompletny rozbiór na który czekają wszyscy nasi sąsiedzi.

  Sytuacja jest naprawdę bardzo bardzo poważna. PIS się nie popisał.

  teraz gowin i ziobro będą wzmacniali swoje pozycje w tak zwanym pis-e.

  Praca nad reformowaniem TK musi być kontynuowana na poważnie. Wszystko musi się dotrzeć ale PAD jest stawiany pod śianą przez nomenklaturę tak zwanego pis-u— Polacy przegrali swoje wybrane wybory, po raz któryś z rzędu zostali wierutnie oszukani.

  Do tego duża kasa zgentury chce dokończyć wszystkiego im to jest na rękę jak się umawiali.

  Rodacy proszę na całm wiecie ledżcie dniem i nocą co się dzieje w kraju. żle się dzieje. Ciekawa jestem czy tym razem to puszczą.

  życzę wszystkim jasności umysłu i bagam śledżcie co się dzieje w naszej ojczyżnie w każdej minucie.

  Wszystkim rodakom życzę prawdziwie pięknego święta Bożego Narodzenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.