„Spokojnie, być może to ZAWIŚĆ tylko” – atak na Prezydenta.


Prof NowakUdział w publicznej nagonce na swojego ucznia jest czynem niegodnym, haniebnym – mówi profesor Andrzej Nowak w programie Ewy Stankiewicz (Studio Republika odc. 102).

„Fakt oddania w wyborach demokratycznych większości głosów współobywateli, – w tym przypadku siedmiu milionów głosów – na mojego ucznia, byłby dla mnie największym powodem do dumy do końca życia. Żadna książka, żadne wielotomowe wydawnictwo, żadna redakcja, żadne honorowe tytuły nie miałyby dla mnie tak wielkiego znaczenia jak sukces mojego ucznia, którego NARÓD wybrał, naród. go uszanował.”

Dr Elżbieta Morawiec, prof. Andrzej Nowak, prof. Jan Zimmerman.

Program miał emisję w dniu 17 grudnia 2015 r.

część poprzednia – TUTAJ

źródło: telewizjarepublika.pl

Reklamy

10 comments on “„Spokojnie, być może to ZAWIŚĆ tylko” – atak na Prezydenta.

 1. Będzie druga Jałta, unieważnienie tzw. legalnie wybranych rządów, rozwalanych przez egzekutywę pzpr, wiadomo przez kogo kierowaną agenturę oczywiście rozbiory są już dogadane. Ile pis-u jest w pisie, ile pzpr jest dzisiaj w sejmie, senacie, oraz w spółkach państwowych, nie mówiąc już o miejscowych wladzach regionalnych.

  Natychmiast unieważnić ustawę 1066 o bratniej pomocy. żądam aby panowie rzepieliński oraz piotrowicz odeszli od polskiej legislacji natychmiast.
  Trwa ostatni zajazd XXI wieku.
  Polacy, ktokolwiek czuje się Polakiem stańmy przy prezydencie ale odsuńmy się od tych min legislacyjnych. Ktokolwiek teraz robi rozrubę to znaczy że doprowadza do natychmiastowego rozbioru tzw. Polski.

  To jest wielkie pole minowe, my mnusimy to rozminować. Znów będą mordy, wiadomo już że niemcy się zbroją na potęgę, wiadoo że nikt nas nie wesprze, Polacy nie dajmy się zwariować dla świńskiego koryta.

  Sytuacja naprawdę jest niesłchanie poważna, przegrywamy wygrane wybory.

  Wczoraj chyba po raz pierwszy postkomunistyczna ekipa pokazała to co zostało im przekazane 25 lat temu Konstytucję Kwietniową wolnej Polski jako insygnia władzy, nigdy nie wprowadzoną do postkomunistycznego tworu.

  Polacy sytuacja jest naprawdę poważna tak że może dojść do czegoś jak okupacji Polski przez rozmaite siły, rosykskie, ukraińskie, niemieckie, białoruskie, i inne. Może dojść do kompletnego rozbioru Polski.

  Polacy to naprawdę jest pogotowie, pomyślmy stan wojenny innego rodzaju, pomyślmy 1939,40, 41, 42, 46, …….
  Polacy pogotowie.
  W tym momencie pis się kompletnie kompromituje. Ludzie to jest jedno wielkie pole minowe.

 2. zarwno jak pan rzepliński i spółka nie powini pisać dla siebie ustawy tak samo pan piotrowicz nie powinien reprezentować pis-u w tej sprawie to jest legislacyjna mina która w praktyce skończy „żondy patriotyczne pis-u ” trwa demontaż tzw państwowości w tak zwanej dzisiaj Polsce. Smutne to wszystko.
  W momencie kiedy PAD podpisze tego gniota będzie skończony, Polacy go nie poprą. To jest kuriozalny ruch samodestrukcyjny w samej zasadzie zakłamany i kierowany przez egzekutywę z pzpr.

  Proszę Państwo otrzeżwienie jest niesłychanie potrzebne w tym momencie. Długo nie zajedziemy w ten sposób. Polacy nigdy nie wybacz JKaczyńskiemu jego ruchów rozwalających. Ja znam wiele osób ktre już dzisiaj nienawidzą JKaczyńskiego za Smoleńsk za to że stworzono taki burdel że doszło do takiej tragedii. PAD powinine się wtym momencie usamodzielnić i zacząć sam podejmować decyzje wtedy naród zobaczy że jest to myślący prezydent. Nie oglądajmy się na orbana bo wygląda to on coraż więcej na osiłka putinowskiego jego wieki skok gospodarczy jest finansowany przez układ moskiewski. To już niedługo wyjdzie.

  Polska się w tym momencie wygł€pia.

 3. Pingback: “Spokojnie, być może to ZAWIŚĆ tylko” – atak na Prezydenta. | Stanley Panama

 4. Jest już petycja przeciwko merkel sama podpisywałam ale powinniśmy stworzyć międzynarodową petycję aby Schultz zrezygnował ze swojego stanowiska ponieważ doprowadza do kolonizacji i niszczenia człnków eu:Grecji, Węgier, Słowacji, Polski. osobnik bez żadnej szkoły rządzi 600 milionami ludzi on musi odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Stajemy przy PAD ale żadnych konszachtw z petru(szenką) organizacjami sorosa i innymi. pis został już kompletnie zdemontowany jesteśmy znów oszukani, szykują się nowe wybory, Alarm i pogotowie osób związanych z pilnowaniem wyborów. Nowe wybory lokalne także powinny być już zapowiedziane.

  Nie stwarzajmy nowych wojewodzt. Szukajmy kogoś bardzo dobrego na Prezydenta Warszawy.

 5. Ewo dzika sytuacja jest naprawdę bardzo bardzo zła, pan piotrowicz nie może ierować zmianami ustawy o konstytucji. trwa ekspresowy demontaż Polski. tak zwany pis przed wyborami został opanowany przez delegaturę pzpr znaczy putina, niemcy również nie dopuszczą we wsparciu z zydowskimi finansami (soros robi wielką robotę kasa płynie z zewnątrz) Polacy tracimy nasz kraj. W tym wypadku wszyscy stajemy przy prezydencie. PAD. Znów nie dopilnowaliśmy wyborów.

 6. niestety pis się nie popisał wysadził minę która wysadza cały dorobek pis-u. Jak długo pan piotrowicz będzie prowadził spawę tk to spawa nie ma szans. Trwa zorgaizowany demontaż Polski. To są wielkie siły. Musimy podpisac poparcie dla prezydenta.

 7. W wywiadzie widać, drogę i cel, mogą jedno być Profesor dobrze określa. A cel ten IV RP wiecznie otwarty. Lecz wtedy tylko, gdy człowieka stanowią. Doświadczamy wciąż, że się jest potrzebnym, tych potrzebnych odnajdywać musimy stale. Chciałabym kochać to co wokół i przez ogół kochaną być ale jak tu być, skoro dajemy wodzić się za nos.

 8. Profesor zyskał moje zainteresowanie powiedzonkiem o „czterech braciach”, którego użył, ku uciesze sluchaczy, podczas wygłaszanego przez siebie wykładu. A ci czterej bracia, to Lech, Czech, Rus i NRD-us, którzy dali początek pewnym państwom. A po zainteresowaniu przyszedł czas na szacunek, nawet nie tyle za wiedzę (chociaz to tez), ale za „polski chów” najwyższej klasy, który praktykuje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.