Janusz Szewczak: Zostawili po ośmiu latach absolutną, finansową ruinę!!!


Janusz Szewczak - blog

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKreowali się na geniuszy finansowych, którym najlepszym wyrazem był ten nasz sztukmistrz z Londynu, który prawie siedem lat prowadził resort finansów, czyli Jan Vincent Rostowski.

W sobotę i niedziele obserwowaliśmy te manifestacje uliczne. Najzabawniejsze, że ci obrońcy demokracji, którzy w sobotę maszerowali pod sztandarami partii opozycyjnych nie zauważyli w jakim stanie zostawione zostało państwo polskie obecnemu rządowi.

View original post 53 słowa więcej

Reklamy

6 comments on “Janusz Szewczak: Zostawili po ośmiu latach absolutną, finansową ruinę!!!

 1. jeszcze to tk
  Niestety potrzebne jest poważne podejście do sprawy TK jeśli to miałby być 3 filar suwereności i sprawiedliwości tego kraju. Zadna strona tego tematu nie potraktowała poważnie. pan RZ nie powinien występować w mediach wogóle bo reprezentuje niezawisłą instytucję. Niestety TK zle aniezaczęło od momwntu powołania bo został powołany w ramach demokratycznych przemian w przetargu za fotel preydencki przez namiestnika moskiewskiego. Sprawa jednak powinna być potraktowana niesłchanie poważnie przez obie strony. A tutaj obie strony prymitywnie grają. Zarwówno pan Rzepliński jak i pan pitrowicz z pisu służyli nomenklaturze pzpr zajmując odpowiedzialne stanowiska w strukturach wadzy, i wymiaru sprawiedliwości okrutnego rezimu. Urządzili sobie cyrk. obie strony wezma kase, gonia ludzi po ulicach ale nikt naprawdę nie zajął się na poważnie tą instytucją jako autorytetemm prawnnym w demokratycznym kraju. Kasę jednak każy bierze i do tego coraz wiej jesteśmy proszeni o wysyanie paczewk biednym Polakom, rodzinom w biedzie w państwie gdzie dzieci są najbiedniejsze w układzie eu.

  Brakuje poważnego zespołu osób które potraktowałyby tę sprawę na poważnie.

  Uważam że JKaczyński podejmuje nieodpowiedzialne decyzje, do tego chce stworzyć bałagan terytorialny z nowymi wojewodztwami, przemieszczając instytucje jakby to był jego dom gdzie zmienia meble. jest to niesłchanie niebezpieczna praktyta w czasach tak niespokojnych jakie mamy dzisiaj. Zmiana map, zmiana, biur, rozdziału kasy, w tej chwili to doprowadzi do całkowitego rozpadu kraju przy braku praktycznie granic nawet się nieobejrzymy a już pprzy następnej zmianie ulic bęziemy częśią madagaskaru. Lada chwila konflikt na ukraiński może się rozszerzyć, przy inwazji nietolerancyjnego ruchu muzułmańskiego , my znikniemy. To jest wysoce nieodpowiedzialne. Za dużo w pisie=ie jest osób ze starego rozdania pzpr. Powoływanie się na ofiary grudnia 70, ofiary Solidarności, na ofiary Smoleńska, na Prez. LKaczyńskiego jest prymitywnym zagraniem, zapłacimy za te cyrki. to był niesłychanie kiepski ruch.

 2. ilu czlonkow sluzb wewnetrznych pzpr zajmuje dzisiaj wazne stanowiska i przewodniczy w pis-ie. to jest absolutny demontaz Polski. POczytajcie ustawe o tk z czerwca i grudnia dwoch partii doskonale zgrane rozwalaja tk. reszta pojdzie szybko sama. niemcy z rosja szykuja sie dzisiaj na nazstepny rozbior. tempo jest ekspresowe i nawet sie nie obejrzymy a na nowy rok juz bedzie po wszystkim. tak zwana powtorka z historii.

 3. PO takiej kompromitacji i okradaniu budżetu państwa i obywatela, obawiam się, że największe i najtwardsze głowy będą miały problem nie do sforsowania. Dr. Szewczak tylko obnaża beztroskę, propagandę, PR i bzdury, które słuchaliśmy na przestrzeni długich 8 lat. Więc twój materiał Cobra ma się ni jak do obecnej rzeczywistości!!!

 4. PiS dochodzi do władzy – ustawa kominowa zostaje przywrócona,
  Peło Nowoczesne czy pod jakąś inną nazwą – ustawa kominowa zostaje zniesiona.
  Ta ustawa to taki papierek lakmusowy jest, który oznacza:
  PiS: „rządzimy po to, żeby WAM było lepiej”
  PO aka Nowoczesna i inne: „rządzimy po to, żeby NAM było lepiej”.
  I to właściwie wyczerpuje temat sytuacji politycznej w Rzeczypospolitej.

  I „bla-bla-blanie” PO aka Nowoczesna, że „fachowcy” uciekną do sektora prywatnego itp. to szczyt łgarstwa – w przeciwieństwie do nowocześnie platformerskiego prywatnego folwarku telewizyjnego, „taśmy prawdy” powiedziały prawdę: stanowiska dostawali kolesie Donalda (z wykształceniem po „turystyce i krajoznawstwie” itp.), w ramach nagrody – z kilkudziesięcio-kilkuset tysięcznymi pensami i z góry przewidzianymi kilkumilionowymi odprawami po roku pracy – I TO WSZYSTKO ZA NASZE PIENIĄDZE, W SYTUACJI, KIEDY STATYSTYKI GUS PODAJĄ Z ROKU NA ROK ZWIĘKSZAJĄCĄ SIĘ LICZBĘ GŁODUJĄCYCH POLAKÓW ZA CZASÓW RZĄDÓW TEJ SITWY „PO i spółki”.

  ps.: Polecam wyguglanie, skąd się wzięły tzw. „mendy internetowe”, kto im płaci i ile – to wiele wyjaśniająca lektura jest.

 5. PiS dochodzi do władzy – ustawa kominowa zostaje przywrócona,
  Peło Nowoczesne czy pod jakąś inną nazwą – ustawa kominowa zostaje zniesiona.
  To taki papierek lakmusowy jest, który oznacza:
  PiS: „rządzimy po to, żeby WAM było lepiej”
  PO aka Nowoczesna i inne: „rządzimy po to, żeby NAM było lepiej”.
  I to właściwie wyczerpuje temat sytuacji politycznej w Rzeczypospolitej.

  ps.: Polecam wyguglanie, skąd się wzięły tzw. „mendy internetowe”, kto im płaci i ile – to wiele wyjaśniająca lektura jest.

 6. zobaczymy jaki dobrobyt finansowy zostawi pis po swoich 4ro letnich rządach….
  skoro na prezesa Orlenu mianuje się polityka bez doświadczenia, podatek bankowy dotknie szczególnie mocno polskie instytucje finansowe (PZU), że nie wspomnę o podatku od sklepów wielkopowierzchniowych….. śmiech na sali…

Możliwość komentowania jest wyłączona.