Ewa Stankiewicz: Michnik jest największym faszystą w Polsce


EwaStankiewiczGlenJorgensen

fot: RadioWnet

Podczas manifestacji powiedziałam, że największym faszystą w Polsce, w sensie ekstremy, siania nienawiści, pogardy, jest Adam Michnik – powiedziała w Poranku Wnet Ewa Stankiewicz

Aleksander Wierzejski określił demonstrację 13 grudnia pod domem Jarosława Kaczyńskiego, człowieka, który walczył z PRL-em, jako wyjątkowo perfidną. Ewa Stankiewicz stwierdziła, że jest to pomysł godny Adama Michnika – to jest to co on robi od zawsze, odwracanie pojęć. Podczas tej manifestacji powiedziałam, że największym faszystą w Polsce, w sensie ekstremy, siania nienawiści, pogardy, jest Adam Michnik.

– Stefan Kisielewski, który się przyjaźnił z Michnikiem, ostatnie lata przed śmiercią przestrzegał „pamiętajcie, Michnik to jest totalitarysta” – dodał Marek Król.

Glen Jorgensen był zszokowany widząc takie demonstracje. W Danii strony konfliktu politycznego odnoszą się do siebie z szacunkiem i przyznał, że to antyrządowe demonstracje były agresorami.

Duńczyk wyraził też swoje zdziwienie sobotnią demonstracją Komitetu Ochrony Demokracji, w której zaczęto krzyczeć „Zabić prezydenta” oraz pytał gdzie byli ci obrońcy demokracji gdy sfałszowano wybory samorządowe w Polsce.

Jaki jest jego pogląd na spór o Trybunał Konstytucyjny oraz na inne tematy?

za: radiownet.pl


 

Zapraszamy:

W powyższym przekazie wykorzystano zdjęcia, których autorami są:

Stefan Mazgaj – Solidarni2010 Tychy,
Radio Wnet,
FaceBook / YouYube

Reklamy

8 comments on “Ewa Stankiewicz: Michnik jest największym faszystą w Polsce


 1. „Kościół Wyborczej: Największa operacja resortowych dzieci” (klub Ronina 7.07.2014)

 2. Gdzie krzyczano „Zabić prezydenta” ?? I czy sprawa ta została zgłoszona do prokuratury jako podżeganie do zabójstwa ? Widzę, ze najlepiej się ma lewacka hipokryzja – wystarczył głupi pretekst z martwym lisem na pikiecie anty-KOD urządzonej przez narodowców, a prezes TOZRP (lewak i przyjaciel Kalisza) od razu doniósł to do prokuratury. Ale jak KODowcy – ZOMOwcy wykorzystują dzieci do siania nienawiści, to jest cisza :/

 3. trwa swietnie zorganizowany demontsz polski, dziwnym zbiegiem okolocznosci ustawa o tk z czerwca zawiera paragraf o doplatach na mieszkania a ustawa z grudnia przenosi tk do innego miasta. dziwnym zbiegiem okolicznosci coraz wieksza liczba czlonkow sluzb wewnetrzych pzpr zajmuje dzisiaj wazne stanowiska z wyboru pis-u, piotrowicz , a dzisiaj nowy szef orlenu. ludzie to juz koniec Polski przy wspoludziale meoskiewsko berlinskiej agentury oraz swiatowego rzadu z nasteouje expresowy rozbior Polski. Boze chron Polske i Polakow.
  oczywiscie niezalezna mnie wyciela wiec ja sie wpisuje dzikiej Ewie do sztambucha.

 4. Panie Mariuszu – nie „kazał” jej „walić się w łeb” tylko jak Pan pisze „kazał” „nie walić się w łeb”, reszty nie komentuję bo dla mnie jedni warci są drugich.

  • Panie, daj Pan spokój, bo jaka różnica? Cham, chamem i tyle w tym temacie.

 5. Adam Michnik jest radykalny, wsteczny i ksenofobiczny. Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie i takie tam. Do dzieła Ewka. Czas na odwrócenie, odwrócenia pojeć, innymi słowy – powrót do normalności.

 6. Szanowni Państwo,

  Dlaczego nikt z liderów dobrej zmiany nie wspomni o obelgach miotanych w czasie sobotniego marszu przez tą podłotę Petru: nazywał zwolenników dobrej zmiany „szaleńcami” – trudno o większą obelgę, przy której oskarżenia o powiedzenie prawdy o „złodziejach” i „komunistach” boleśnie kontrastują. Dalej, ten obelżywiec Petru całkiem niedawno ciężko publicznie znieważył kobietę, Panią Profesor K. Pawłowicz, każąc jej z trybuny sejmowej „walić się w łeb”. Bardzo mi w tym przypomniał tego chama z Biłgoraja, który ciężko znieważył wspaniałą osobę Ś.P poseł G. Gęsicką – do dziś ta zniewaga nie została rozliczona. Nie możemy pozwolić, żeby ta złodziejska / komusza hołota lżyła i znieważała kobiety po naszej stronie. Na taką obelgę mężczyzna ma wstać i dać w pysk – tak jak zrobił to Korwin w stosunku do Boniego. Dość tego chamstwa. Musimy odpowiadać i bić przykładami po oczach, a i po pyskach też, jeśli będzie trzeba.

  Proszę wybaczyć mój gniew, ale zawrzałem, słysząc dzisiejsze tłumaczenia lidera dobrej zmiany u Lisowej.

  Z wyrazami szacunku,
  Mariusz Błaszkiewicz

Możliwość komentowania jest wyłączona.