Leszek Żebrowski: Gra toczy się nie o 65 miliardów, to tylko etap do celu, ale o wszystko!


Zebrowski-targiNieznajomość historii, nie badanie źródeł, nie interesowanie się, skutkuje tym, że mogą z nami zrobić co chcą. Dlatego, że są bezczelni, zakłamani i w razie czego krzyczą i grożą polskim antysemityzmem i odpowiedzialnością. Tak długo będą silni, jak długo nie będziemy się uczyć, nie będziemy mieć wiedzy, nie będziemy umieli z nimi rozmawiać, nie na podstawie emocji, ale na poziomie faktów.” – mówił Leszek Żebrowski w czasie spotkania autorskiego zorganizowanego przez wydawnictwo Capital na Warszawskich Targach Książki.

Zapraszamy do zapoznania się z obszerną, jak zwykle świetną, relacją blogpressu Portret użytkownika Blogpress

Reklamy

3 comments on “Leszek Żebrowski: Gra toczy się nie o 65 miliardów, to tylko etap do celu, ale o wszystko!

  1. Jestem autorem Listu Otwartego z dnia 12.11.1980 roku (tak z 12.11.1980 r.), skierowanego do Krajowej Komisji Porozumiewawczej w Gdańsku, przekazanego też do MKZ Olsztyn, demaskującego założycieli NSZZ Solidarność. Pragnę zainteresować kopię ww. Listu, niezależnych, rzetelnych i obiektywnych badaczy dziejów Polski, tamtego okresu. Do dzisiaj (10.12.2015 r.) – nie otrzymałem oficjalnej, formalno-prawnej, odpowiedzi. Po tym co mnie spotkało, Panu Bogu Wszechmogącemu, Ojcu mojemu, zawdzięczam dalsze swoje życie.

  2. Jeden film który sie uda i który pojdzie na zachodzie zrobi wiecej niz 10 lat pracy Leszka Zebrowskiego. Oczywiscie nic nie umiejszając jego pracy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.