MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI I SOLIDARNOŚCI – Warszawa, Plac Trzech Krzyży, 13 grudnia, godz. 13


Marsz-13grudnia13 grudnia, już po raz kolejny, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie  Marsz Niepodległości i Solidarności.

NASZA OBECNOŚĆ BĘDZIE WYRAZEM POPARCIA DLA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY I RZĄDU PIS.

NIE MOŻE NAS TAM ZABRAKNĄĆ !!!

Solidarni2010 i  Ruch Kontroli Wyborów –  PEŁNA MOBILIZACJA!
ZBIÓRKA do godz. 12.45 NA WPROST INSTYTUTU GŁUCHYCH – PL.TRZECH KRZYŻY 4/6.
PROSIMY O ZABRANIE BANNERÓW I FLAG NARODOWYCH.

wydarzenie na FB

WZYWAMY WOLONTARIUSZY RUCHU KONTROLI WYBORÓW DO UDZIAŁU W MARSZU!

13 XII po marszu poparcia reform rządowych – kolejna manifestacja o godz. 15.00 pod Gazetą Wyborczą:

 • „Dość kłamstw w mediach” – ul. Czerska 8/10 Warszawa
 • Godzina 15.30 – Przemarsz spod Gazety Wybiórczej do TVP na Woronicza 17
 • Godz. 16.30 – Demonstracja i przemówienia polityków pod TVP.
 • ZAKOŃCZENIE ok. 18.00Organizator 3 x RKW

źródło: solidarni2010.pl

Marsz-13grudnia

Zobacz też:
Wiec Solidarnych 2010 w Warszawie 2 grudnia 2015 r:

Reklamy

2 comments on “MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI I SOLIDARNOŚCI – Warszawa, Plac Trzech Krzyży, 13 grudnia, godz. 13

 1. Wpisuję się Pani do sztambucha znowu Dzika Ewo bo ostatnio niezależna tnie mnie jak letnią trawę. Więc tak na wszelki wypadek.
  Drugie przemówienie JKaczyńskiego pod TK było niezwykle trafne merytorycznie bo wiadomo że złodziei należy pogonić. {*chcę zwrócić uwagę że Moja Mama wierna pis-owi wczoraj została boleśnie urażona słowami JK w czasie wywiadu kiedy to powiedział że to już jest w poslkiej tradycji zdrada, uważam też że były to słowa niezwykle niegodziwe, prawd jest że gościnna Polska niezwyklą gościnnością otaczała mniejszości przybye z całego świata i to włanie spowodowało że zdrajcy mogli wykorzystać nadmierne zaufanie) Ale Polacy nie słyną od zdrady tylko przetrwali dzięki wierności Ojczyżnie)
  Istnieje jednak druga strona tegoż przemówienia niezwyka hucpa po naukowym odkryciu przez pis zwyczajnego człowieka (znaczy Polaka przez inne elyty polityczne nazywanego bandytą, prymitywem nierozwiniętym) JK swierdził że pis chce dać 500 zł na dziecko polskie HA z polskiej kasy —-czyli podatków z pracy Polaków. Kto komu daje pensje—–nard pracujący) Pani Szydło też brnie w tym kanale „dla zwykłego człowieka–znajdzie się miejsce w rządzie ——-to jest tragicznie mieszne—tylko trzeba się zapytać czy zwykły człowiek moe jeść pasztet skoro Pani Szydło lubi sobie poćpać paszteciku) A może ten pasztecik na główkę szkodzi. Było to absolutnie niewłaściwe JK nie przygotował się do tegoż przemówienia a tenże Nard tak mężnie i dzielnie stoi przy tym leniwym orędowniku. Jest to przykre. Tylko naród naprawi Polskę a nie politykierzy.
  Msza za zamordowanych w stanie wojennym w katedrze byłaby mile widziana. Tak Państwo wzięliście sobie fotki tych młodych ludzi zamordowanych w stanie wojennym i opnieśliście je na ulicy a może więc tablica ( tutaj jest jednak wielki problem bo wiele nazwisk nie ujrzało jeszcze dnia, i nic nie wiemy o wyrokach mierci jakie w stanie wojennym zapadały w wojsku, pan cenckiewicz takimi sprawami się nie zajął. )

  Bardzo dziekuję wszystkim Polakom którzy tak dzielnie przyjechali aby sobie przejść po deszczu, Ani herbaty gorącej ani nic, inaczej było za Solidarności panie jk.

  Uważam że Pani Kempa nie robi dobrej roboty w pr. My chcemy rozwiązania a nie pseudowalki. Czekamy na ogłoszenie polskich zobowiązań w sprawie klimatu.

  Jak to mówią obejrzałam transmisję dzięki Telewizji Trwam. Niezależna nie miała wpływu na tv republika aby zorganizować transmisję, pis-owska transmisja nie docierała bo trzeba zapłacić za kanał transmisyjny. Dziękuję więc Ojcu Rydzykowi za tę wielką przysługę, Narodzie tyleż lat ciągłej walki a Ty jesteś tyleż czerwonych krlewskich dywanów krwi a Ty trwasz. Jak powiedzia Prymas Hlond POLSKA NIE CHCE UMRZEĆ
  Była internowana solidarność mazowsze.

 2. Pani Ewo sytuacja jest naprawdę zła. JKaczyński niepotrzebnie powiedział wczoraj e jeśli ludzie chcą dostać 500 nadziecko to muszą wesprzeć rząd. To było bardzo prymitywne. Inna spraw jest konflikt pomiędzy gazetą Polska, itv republika oraz Ojcem Rydzykiem który w zasadzie ma dzisiaj największe osiągnięcia inegracji kraju, stawianie na now energię. Biuro prezydenckie jest chyba rzdzone przez żone PAD , nie dopuszcza się narodowych mediów. OTelewizja Trwam zawsze trwa z narodem we wszystkich najważniejszych momenach i chociaż ma niesłychanie tradycyjny format to jednak zawsze wspomagała pis. Niedobrze się dzieje. W momencie gdy naprawdę zaczyna się prawdziwa walka o najważniejszą kwestię suwerenności Polski, pis obsadza stanowiska wątpliwej reputacji ludżmi. Największą moją osobistą klęską jest zawd na A Macierewiczu, coraz więcej wychodzi jego czerwona harcerzykowatość. Jego biuro MON jest obsadzone bardzo gł€pimi ludżmijest to sytuacja niespotykanie niebezpieczna dla naszej ojczyzny, bo to nie jest biuro poselskie pana am ale biuro MON-u. Tam się naprawdę bardzo żle dzieje, CO i raz wypuszczane są jakieś straszkiwe bzdety. Nie wystarczy kampania honorowa i saluty zmarłym to jest za mało i bardzo pokazowe. PIS nie zrobił nic aby na święta pomóc najuboższym rodzinom. Rozpętanie tej afery TK teraz na święta i gonienie ludzi na ulicę jest denerwujące.

  No cóz jak to mówią więcej szans dla tej grupy nie bdzie , do trzech razy sztuka:
  Za pierwszym razem ——-nocny zamach na rząd JOlszewskiego.
  Za drugim razem———mocniejsze uderzenie, odstawienie rządu pana Jarka no i tzw. katastrofa (a tak naprawdę zamach smoleński)
  Za trzecim razem————-całkowita utrata polskiej niepodległości i wojna oraz ciemne noce okupacji oraz kolonizacji.

  Przykro mi powiedzieć ale JKaczyński nie jest wielkim wodzem, cokolwiek zdobywa gubi szybko i z wielkimi szkodami dla narodu. Za każdym razem nard traci, bardzo bardzo wiele. tk specjalnie zorganizował demontaż Polski.

Możliwość komentowania jest wyłączona.