„STO LAT” dla Prezydenta! Niedziela, Namiot, g.14:00


Duda_KrakowskieOdśpiewajmy „STO LAT” Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w najbliższą niedzielę o 14.00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie w wigilię Andrzejek.

Reżim III RP tak kopie po kostkach, że dobrze by było wesprzeć… hm?

Ewa Stankiewicz 


Zaśpiewają prezydentowi z okazji Andrzejek

W niedzielę Andrzejki – z tej okazji przed Pałacem Prezydenckim zbierze się grupa osób, aby zaśpiewać prezydentowi Andrzejowi Dudzie „Sto lat”. Organizatorem jest stowarzyszenie Solidarni 2010, przyłącza się również stołeczny Klub „Gazety Polskiej”, ale w wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto również będzie chciał sprawić prezent głowie państwa.

„Sto lat” zaśpiewane dla Andrzeja Dudy rozlegnie się w niedzielę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Dokładnie o godz. 14.00.

Taką niespodziankę postanowili zrobić prezydentowi członkowie stowarzyszenia Solidarni 2010 z okazji Andrzejek. Do wspólnego śpiewania dołączy również warszawski Klub „GP”, ale w akcji może wziąć udział każdy.

za: niezalezna.pl


przy okazji przypomnijmy powitanie Prezydenta po zaprzysiężeniu:

Reklamy

4 comments on “„STO LAT” dla Prezydenta! Niedziela, Namiot, g.14:00

  1. oczywiście zdrowia, siły, pomyślności. Te moementy kiedy naród szanuje prezydenta za jego pracę dla narodu. Aby nigdy nie zabrakło energii i siły. Szerokiej drogi w budowaniu niezależnej naszej Ojczyzny.

  2. To bardzo dobry pomysł.Prezydent powinien widzieć, że ciągle głosowalibyśmy na niego.W pełni popieramy jego politykę wewnętrzną i zagraniczną. Całym sercem i postawą wspieramy Pana i życzymy zdrowia i wszelkiego dobra.

Możliwość komentowania jest wyłączona.