Przemysław Wojciechowski: „Odpowiedź na pytanie co zdarzyło się w Smoleńsku, jest w Polsce” [VIDEO]


KKW_OdklamacSmolensk12„Kluczową kwestią, której nikt dotychczas nie zbadał, jest kwestia przejrzenia, zanalizowania dokumentacji zgromadzonej w Centrum Informacyjnym MSZ-tu. To budowa serwerów w Centrum Inf. MSZ, która przez jedną z dużych gazet w Polsce była regularnie obśmiewana, były podnoszone kwestie korupcyjne związane z budową tego centrum informacyjnego, kwestia z zaopatrzeniem urzędników ministerialnych w telefony znanej kanadyjskiej marki, (…)

Dokumentacja związana z godziną dziewiątą: jakie depesze przyszły do tego centrum, kto depeszował, skąd depeszował, jaka treść jest tych depesz i przede wszystkim – gdzie są te depesze (…)
Myślę, że komisja która powstanie powinna raczej zając się takimi sprawami, a nie rozszerzać śledztwo o technikalia do poziomu międzynarodowego, bo odpowiedź – i to mówię od 10 kwietnia – odpowiedź na pytanie co zdarzyło się w Smoleńsku, jest w Polsce.”

Przemysław Wojciechowski

Organizatorzy:
Krakowski Klub Wtorkowy

Klub Pod Gruszką
Kraków, 30 października 2015

Reklamy

One comment on “Przemysław Wojciechowski: „Odpowiedź na pytanie co zdarzyło się w Smoleńsku, jest w Polsce” [VIDEO]

  1. Jezeli przewidujecie pytania od sluchaczy, to nie stać was na jeszcze jeden mikrofon, żeby na nagraniu były słyszalne również pytania , a nie tylko odpowiedzi?

Możliwość komentowania jest wyłączona.