Ewa Stankiewicz kontra policja w Okręgowej Komisji Wyborczej na Nowogrodzkiej 43


Ewa_PKW-policja„Mam pełnomocnictwo męża zaufania Okręgowej Komisji Wyborczej, … ci ludzie powinni być grzeczni, nie powinni mieć nic do ukrycia, ich działania powinny być transparentne, a tu już nie wiem ile razy miała miejsce próba wyrzucenia mnie”

Reklamy

8 comments on “Ewa Stankiewicz kontra policja w Okręgowej Komisji Wyborczej na Nowogrodzkiej 43

 1. Sz.Pani Ewo -nie wiem czy się znamy Osobiście? Radni Dzielnicy Śródmieście m.st .Warszawa -w osobach Ewa Czerwińska , Michał Sas,Andrzej Kozicki pragną kontaktu osobistego z Panią. Sprawa dotyczy zachowania pracownika Urzędu Dzielnicy Śródmieście z Pani Uczestnictwem w czasie pełnienia funkcji obywatelskich w czasie Wyborów- Wymaga to Nadzwyczajnej sesji Rady Dzielnicy w celu omówienia i oceny tego kary Godnego zachowania Urzędnika-Wszyscy jesteśmy osobami publicznymi. Nasze dane są na stronach Urzędu Dzielnicy-Śródmieście!
  Bardzo Proszę o kontakt-Marek Boćkowski zarząd ;Rady Osiedla; Koszyki; -Fecbookowy-warszawiaczek-

 2. Była rządząca sitwa oddała nowej władzy państwo opresyjne. Wielki szacunek dla Pani Ewy.

 3. W uchwale podjętej przez PKW 25 września br. w sprawie wytycznych dla OKW jest jasno napisane w I rozdziale, ze mężowie zaufania mogą także uczestniczyć w przekazywaniu protokołów do Okręgowej Komisji Wyborczej

 4. Najwyższy czas ażeby liczenie głosów było jawne tak jak jest to w normalnych państwach,gdzie każdy obywatel może te czynności kontrolować.PIS powinien to umożliwić polskiemu społeczeństwu (rządząc samodzielnie czy w koalicji) zlikwidować w systemie możliwości wielokrotnego głosowania ( należy wzorować się na systemie głosowania w USA czy UK). Środki finansowe na to się znajdą skoro Polska wytrzymała 8 lat kompradorskich rządów PO-PSL, to taki wydatek to drobiazg.
  Wyrazy szacunku dla Pani Ewy Stankiewicz.

 5. Wprowadzić od początku do końca przejrzystą procedurę wyborczą opartą o kontrolę na każdym z etapów głosowania, liczenia i publikowania danych.

 6. Jeżeli by PIS uzyskał większość to powinna być jedna z pierwszych rzeczy którą powinni zrobić. Tak zmienić proces odbywania wyborów, żeby wykluczyć jak najbardziej możliwość fałszerstwa.Skończyły by się próby matactwa i wybitnie oczyściło by to atmosferę.

  • @SlawB
   Żądasz to dobre ale, co od siebie zrobiłeś dla Polski?!@ Nie żądaj a czyń ! Czyń swoją patriotyczną polską powinność.

Możliwość komentowania jest wyłączona.