Janusz Szewczak: RATUJMY PODLASIE (1) – Szpital wytypowany do badania chorób zakaźnych u imigrantów!


Osrodki_imigrantow„Trzeba być niemałym idiotą, żeby zlokalizować taki ośrodek badania na choroby zakaźne w centrum Białej Podlaskiej, przy dworcu kolejowym i dworcu autobusowym, gdzie błyskawiczne rozprzestrzenianie się np. cholery czy ospy jest zagwarantowane” 

Wczoraj przedstawiciele rządu przy wtórze pracowników medialnych TVP gwałtownie dementowali możliwość zawleczenia do Polski chorób zakaźnych przez imigrantów. Okazuje się jednak, że to kolejne przedwyborcze kłamstwo, bowiem są już od dawna wytypowane ośrodki do przyjęcia uciekinierów, w tym szpital mający ich wszystkich rejestrować i badać pod kątem roznoszenia chorób zakaźnych. Szpital zupełnie do tego nieprzygotowany, schowany daleko na wschodzie Polski, na Podlasiu.

Opowiada o tym w rozmowie z Leszkiem Sosnowskim w najnowszym numerze miesięcznika „WPIS – Wiara, Patriotyzm i Sztuka” Janusz Szewczak, kandydujący z tego regionu na posła z ramienia PiS-u. [od red. – za zgodą wydawcy prezentujemy CAŁOŚĆ rozmowy, w dwóch częściach]  czytaj dalej –>

źródło: januszszewczak.wordpress.com

Reklamy

One comment on “Janusz Szewczak: RATUJMY PODLASIE (1) – Szpital wytypowany do badania chorób zakaźnych u imigrantów!

 1. Aktualny temat kwalifikowany na pierwsze strony dla wszystkich normalnych nośników medialnych w obronie Polski i Polaków ! Na publicznej telewizji wraz z lewackimi prywatnymi telewizjami totalnie przemilczany.
  Ot, choćby przykład:
  Wczoraj w godzinach popołudniowych Pan Prezydent RP był na poligonie w Orzyszu. Lewacka, kompletnie cała, kompletnie CAŁA publiczna telewizornia!!! Przemilczała tą prezydencką wizytę na poliginie w Orzyszu !!
  Lemingu!@ Qumasz?
  Czy nie qumasz,…
  Polskę okradają od 30. lat, okradają do dziś i finalizuję ostatni scenariusz okradania i zlikwidowania Polski, do cna z Polski. A, ty: jesteś dumny, że Cię dawno okradli?
  Qumasz…
  Na wyspie Lednica, pierwszy król Polski, Mieszko I wraz z całym wiekowym rodem zapoczątkował ponad tysiąc letnią historię Polski.
  Qumasz?
  Czy Polaku, ci to wali i chcesz całować stopy Moskwy i berlinem? Nie zapomnij, że za parę dni obchodzimy rocznicę:
  HOŁD RUSKI !!!!!
  Qumasz…
  Lemingu: ty! Kompletnie nic nie rozumiesz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.