Ewa Stankiewicz – Studio Republika: Czy prezydent Duda jest bezpieczny? (cz. 5)


A_Macierewicz„Biuro Ochrony Rządu nie jest podporządkowane prezydentowi. (… ) Prawnie, BOR podlega ministrowi spraw wewnętrznych, a poprzez to premierowi. Z prawnego punktu widzenia pan prezydent nie ma żadnej gestii nad własną ochroną, nie ma żadnej gestii nad samochodami, (…) nad samolotami, którymi się przemieszcza. Krótko mówiąc – całe jego bezpieczeństwo jest w rękach rządu.

Pan prezydent powinien mieć własną służbę, ze wszystkimi konsekwencjami.” –  Antoni Macierewicz, PiS, b. szef SKW.Program miał emisję w dniu 17 września 2015 r.

źródło: telewizjarepublika.pl

część 4 – TUTAJ

część 3 – TUTAJ

część 2 – TUTAJ

część 1 – TUTAJ

Reklamy

One comment on “Ewa Stankiewicz – Studio Republika: Czy prezydent Duda jest bezpieczny? (cz. 5)

 1. NIE, nie, nie jest bezpieczny ! ! !

  Nasz Prezydent RP Pan dr. Andrzej Duda (…)

  Obiegło całą Polskę i cały świat wiadomość w internetowej sieci i ogólnoświatowych mediach zdjęcie przy stoliku ze spotkania prezydenta USA z Prezydentem RP dr. Andrzej Duda i zamachowcem Putinem (…)
  Nie było by w tym zdjęciu nic wartościowego gdyby nie to, że Putin w zamachu zgładził Życie Naszego Prezydenta RP śp. prof. Lecha Kaczyńskiego z całą Naszą Elitą !!
  Co w duchu myślał Putin pijąc szolka szampana z Naszym Prezydentem w otoczeniu najważniejszych światowych Głów ??
  Ma na sumieniu zamach na Naszego Prezydenta. Ma na tym foto kwaśną minę ale szampana pije (…) Co będzie dalej z Putkiem… ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.