KOMPROMITUJĄCY JAZGOT PANI PREMIERY


k0paczZadam pytanie całkiem retoryczne: czy nasza pani premiera Ewa Kopacz, szefowa WYJAZDOWEGO KABARETOWEGO POSIEDZENIA RZĄDU, czytaj Objazdowego Teatrzyku, nie zdaje sobie sprawy z własnej, narastającej śmieszności, pogłębiającej się z dnia na dzień?

Pani premiera jawi się jako zakompleksiona, jazgocąca niczym burek za ogrodzeniem, karykatura osoby, która jest szefem polskiego rządu!!! Ten jazgot i połajanki dotyczą wszystkiego co robi, a wręcz zamierza zrobić, Prezydent Andrzej Duda.

Kopacz zachowuje się jak przekupka, a nie osoba na stanowisku. Ta fala niewybrednej krytyki Pana Prezydenta wzbudza w końcu śmiech, litość i zażenowanie nad poziomem pani premiery. Tak się dzieje od pierwszego dnia po zaprzysiężeniu Pana Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta RP.

Za kogo ona się ma, żeby tak nieustannie krytykować Prezydenta; a na dodatek bezmyślnie i z pogwałceniem prawdy?

Zaczęło się od „peronowych” połajanek i domagania się od Pana Prezydenta odpowiedzi kiedy zwoła „radę taką, śmaką lub owaką” lub kiedy spotka się z całym rządem i jej osobą oczywiście, bo osoba premiery maplan pracy dla Pana Prezydenta i jest, co każde dziecko wie, najważniejszą personą w państwie.

Czy pani premiera nie czuje śmieszności na jaką się wystawia próbując w ten sposób wymuszać zachowania Pana Andrzeja Dudy? To jakiś szalony doradca bez przysłowiowej piątej klepki wymyśla chyba takie posunięcia, zapominając o podstawowych kanonach przyzwoitości i praktyk dyplomatycznych.

Pani premiera zawodzącym głosem przynudza, że przecież ona zna tylu byłych prezydentów polskich, a jako że jest damą światową, to inne światowe głowy też ja uwielbiają i ona sama ze wszystkimi umie rozmawiać. Tylko jeden taki Andrzej Duda jakoś oporny jest.

Każda wizyta Pana Prezydenta za granicą jest też okazją do kpin, złośliwości, rozkręcania niewybrednej kampanii nienawiści. Pani premiera jest oczywiście odpowiedzialna za te wszystkie poczynania, bo ona jest siła sprawczą i inicjującą wszystkie te łajdackie poczynania z kłamstwami i przeinaczeniami sączonymi przez reżimowe media włącznie. Nie trzeba daleko szukać.

Ostatnia wizyta Pana Prezydenta w Anglii i Jego słowa skierowane do Polonii, że w Polsce nie jest jeszcze tak dobrze i dostatnio jak w Wielkiej Brytanii, więc zgodnie z prawdą Pan Prezydent nie może wzywać do gremialnego powrotu do kraju, bo ma na względzie dobro rodaków. Powiedział też, że będzie pracować nad polepszeniem warunków w naszej Ojczyźnie tak, żeby wyrównać standardy życia. Powiedział szczerą prawdę.

I natychmiast spotkał się z bezpardonowym atakiem ze strony POlityków PO i mediów zaprzedanych władzy, że Pan Prezydent krytykuje Polskę za granicą, że tego się nie robi, ze to uwłacza głowie państwa i tym podobne brednie. Ci sami POlitycy nie chcą pamiętać podobnych wypowiedzi Donalda Tuska z 2007 roku podczas jego wizyty w Londynie lub zdań byłego już prezydenta Komorowskiego.

Jak więc nazwać takie postępowanie Polityków, jak nie PODŁYM KŁAMSTWEM, mającym na celu jedno – OCZERNIAĆ PREZYDENTA DUDĘ!!!

Pojawiło się jednak światełko w medialnym tunelu – m.in. Radio Zet nadało właśnie tę przemilczaną wypowiedz Tuska w Londynie.

Dystans Pana Prezydenta , jego klasa, jest dla pani premiery rzeczą nie do strawienia i ciągle wzbudza nowe fale nienawiści.
Szkoda, wielka szkoda; czas najwyższy pani premiero nabrać dystansu do własnej osoby i szacunku do Pana Prezydenta.

A teraz całkiem na serio, pani premier – w narracji byłego premiera Leszka Millera zasługuje pani na słowa: „PANI JEST ZEREM”!

Anna Nowik, dziennikarz
Solidarni 2010

za: http://solidarni2010.pl/31766-kompromitujacy-jazgot-pani-premiery.html

Reklamy

2 comments on “KOMPROMITUJĄCY JAZGOT PANI PREMIERY

  1. Sprawy, rzeczy najprostsze są niemożliwe(…) Dla swej niemocy byłbym w podziwie, gdyby nie to, że niszczy naszą, moją wolę, kiedy wyrabiamy, wyrabiam z wielkim mozołem, efekty Kopacz marne i skutki mizerne. Ten nierząd po’d sąd.

  2. Czy prymitywny człowiek może mieć świadomość swojego prymitywizmu ? No przecież NIE – bo nie ma punktu odniesienia !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.