Służba Kontrwywiadu Wojskowego grozi Ewie Stankiewicz!


ewa-9Służba Kontrwywiadu Wojskowego grozi Ewie Stankiewicz w związku z programem w TV Republika, drugi odcinek w najbliższy czwartek o 21.30
Jaką rolę polskie służby specjalne odegrały w tragicznej śmierci Prezydenta Polski na terenie Rosji?
Kim jest obecny szef SKW Piotr Pytel i dlaczego w latach 90 musiał złożyć rezygnację z UOP?
Jak to możliwe że jedną z najważniejszych polskich służb specjalnych rządzi człowiek podejrzewany przez byłych przełożonych o niewyjaśnione kontakty z rosyjskimi służbami

Druga część programu Studio Republika o SKW i roli tej służby w katastrofie smoleńskiej – najbliższy czwartek 21.30 w Telewizji Republika

W piśmie wysłanym do Telewizji Republika dyrektor Gabinetu Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Arkadiusz Mróz pisze że “zostały już podjęte kroki prawne w trybie cywilnym jak i karnym wobec red. Ewy Stankiewicz”


Przeczytaj wywiad S.Żaryna z T.Kaczmarkiem

http://wpolityce.pl/polityka/170308-kaczmarek-ujawnia-pplk-pytel-po-szef-skw-zostal-wydalony-z-uop-poniewaz-nie-potrafil-wytlumaczyc-swoich-kontaktow-z-rosyjskimi-sluzbami-nasz-wywiad

Fragmenty:
Co więcej, w 1998 roku, pan Pytel został wydalony z UOP, ponieważ nie potrafił wytłumaczyć swoich niejasnych kontaktów właśnie z przedstawicielami rosyjskich służb specjalnych.Po wydaleniu z UOP był funkcjonariuszem inspektoratu celnego. Następnie został reaktywowany przez Janusza Noska, stał się funkcjonariuszem SKW. I natychmiast zrobił karierę. Od osoby noszącej teczki po korytarzach został awansowany przez gen. Noska na stanowiska kierownicze. Od stopnia porucznika w ciągu czterech lat został pułkownikiem. Te awanse były niezgodne z obowiązującymi normami prawnymi. To daje wiele do myślenia. SKW stało się marionetką w rękach służb specjalnych Rosji.


Antoni Macierewicz:
http://niezalezna.pl/50510-wrocily-standardy-wsi

Nominację płk. Piotra Pytla na szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego uważam za skandaliczną. Ujawnione fakty dotyczące dziwnych powiązań płk. Pytla, jego udział w prowokacji wymierzonej w PiS, posługiwanie się fałszywymi danymi, wprowadzanie w błąd komisji ds. służb specjalnych i najwyższych organów państwa – wszystko wskazuje na to, że jest to człowiek, który zamiast chronić bezpieczeństwo Polski – a w szczególności wojska – zajmuje się zupełnie innymi sprawami. Podejmuje zadania, które były na porządku dziennym w czasach, gdy o bezpieczeństwie państwa polskiego współdecydowały WSI. Ta instytucja została rozwiązana po to, aby nigdy służby specjalne nie mogły mieszać się do rozgrywek w walce politycznej.

Dziś widać, że tamte standardy wróciły, a ludzie działający zgodnie z nimi są nagradzani przez rządzących. To zły znak dla bezpieczeństwa Polski.

za: solidarni2010.pll

Reklamy

4 comments on “Służba Kontrwywiadu Wojskowego grozi Ewie Stankiewicz!

  1. Lustro weneckie. Wiosny nie czynisz. Listy ich wstydu i rozpaczy, lista z trzema milionami głodujących dzieciątek, zielona wyspa wyzysku to współczesna demony. Coś dla obecnego Prezydenta zrobiłem aby wygrał. Jednak ogół mówi tak, że dziwię się jakim cudem wygrał wybory.

  2. Bolek, kwach, thusk, komoruski i mordokopaczka byli i sa tylko marionetkami podstawionymi przez obce i wrogie Polsce sluzby. Byc moze to nagranie thuska ze zlodziejem kulczykiem cos w koncu zmieni. Mozemy jeszcze przez dziesiatki lat bawic sie w sterowana demokracje… no chyba, ze w koncu wyjdziemy na ulice, a zdrajcami zajma sie sady polowe. A te skur..syny, co strasza Pania Stankiewicz niech juz wraz z rodzinami pakuja walizki… i byc moze uda im sie uciec przed plutonem egzekucyjnym.

  3. Niestety taką mamy Polskę ponad 25 po Okrągłym Stole. Trzeba robić swoje, wierzyć i nie oglądać się na innych. Suma takich małych i większych działań może w końcu przemieni naszego ducha i państwo.

Możliwość komentowania jest wyłączona.