Ryszard Makowski: Nasze 25 lat wolności polega na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć


Republika_ryszard_1Ryszard Makowski, publicysta tygodnika „WSieci” zastanawiał się na antenie TV Republika, czy zgodne z prawem były roszady w Kancelarii Prezydenta mające zapewnić największe odprawy odchodzącym pracownikom. – To jest przede wszystkim nieeleganckie, ale ja się zastanawiam, czy to jest zgodne z prawem. W kwestii stylu to bym niczego innego nie oczekiwał, bo to dokładnie w stylu III RP, tych 25 lat wolności, tego złotego wieku. Bo ten złoty wiek polega właśnie na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć. Ja się wcale nie dziwię, że oni się cieszą, że są na wolności – mówił. 

za: telewizjarepublika.pl

Reklamy

4 comments on “Ryszard Makowski: Nasze 25 lat wolności polega na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć

  1. List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
    Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
    Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
    http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/

  2. To głos z dna sprzedanej Polski. JOWy to dno! Wyczyści nadzieje…. Prosto z mostu: Wygrają tylko uwłaszczeni post/neokomuniści. Szary znędzony i wynędzniały, oszukany Polak znowu zostanie wykołowany. Współcześnie to najbardziej brutalne wyzwanie dla pospolitego Polaka. Nie daj się uwieść bogaczom z JOW. Nasza Polska poleca: daleko od JOW! Przynajmniej na 100 lat.

  3. Nie tylko Pan nie wie co to są JOWy – może 10% w Polsce wie,a reszta nie ma pojęcia !

  4. Facet rób kabaret, tylko nie komentuj na poważne polityki bo pojęcia nie masz. Jak można porównywać koszty finansowania partii do kosztów referendum (jedne są cykliczne, coroczne, a drugie jednorazowe). Druga sprawa jak można mówić „to nieważne czy są JOWY czy nie”. Widać że nie ma pojęcia czym jest system JOW, zresztą pod koniec przyznaje że nie wie za bardzo co to JOW. Ojjj Boże widzisz, a nie grzmisz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.