ARCYCIEKAWE STARCIE – Szewach Weiss kontra Grzegorz Braun


Reklamy

5 comments on “ARCYCIEKAWE STARCIE – Szewach Weiss kontra Grzegorz Braun

 1. prezydent-efekt, niestety pobiegł z życzonkami urodzinowymi do szewacha, chociaż szewach już nie pełni, a dr Andrzej – jeszcze nie pełni; nie miał obowiązku. Wazelina! Jak to rokuje w kwestii uroszczeń plemiennych? Wolę nie myśleć. Kongres Żydów w Polsce wiedział co robi, popierając swego pupila.

 2. z przygłupami tez trzeba „umieć”rozmawiać p.Braun…nie tylko żydowskimi…tutejsze ichnie s-ki polsko&żażydzające również w podobnej narracji krecą lody…Pisu narracja jest za słaba

 3. Żydzi nie mają prawa domagać się żadnych pieniędzy od nas Polaków! Pan Braun ma takie samo zdanie jak miliony Polaków. Żydzi są zakłamani i odszkodowania powinni domagać się od Niemców ( od Polski już dostali ). Proszę sprawdzić ile majątku- budynków, hoteli, sklepów żydowskich ( nowych) teraz jest w Polsce. Rządzą się w Polsce jak u siebie. Nie pozwolimy, aby żydzi robili z nami to co robili z Palestyńczykami. Płaczą z powodu zbrodni niemieckich na nich, a co oni zrobili z Palestyńczykami (ile ich zamordowali), aby zawładnąć ich ziemią i co do dziś z nimi robią. Wstyd. A sami żydzi w czasie wojny ile swoich ziomków zamordowali ? To podłe.

 4. No coz,klasyka zazydzania proweniencji polskiej cokolwiek by to mialo znaczyc…hmm…moze jasniej,polski zyd o urojeniu o Polsce…a moze ten zyd slusznie sobie zaklada ze jest tutaj czesc „tutejszych” z ktorymi jest mu po drodze…moze ma /dobre/lepsze rozeznanie…?

 5. Ciekawe? Tak? Arcyciekawe?
  Za mało powiedziane!
  Totalni amatorzy (zapewne przypadkiem) zrobili najważniejszy program publicystyczny w historii IIIRP!
  Oczywiście program byłby dużo lepszy bez żenująco amatorskich prowadzących ale chwała im za POMYSŁ,który jakoś nikomu innemu nie przyszedł do głowy.
  Z Grzegorzem Braunem jest ten problem, że jest zamilczany zarówno w mediach głównego ścieku jak i TV Republika czy na niezależnej.pl.
  Pani ma odwagę podać link do audycji na swojej stronie… nie napiiszę, że w konspiracji bo to by była niepotrzebna złośliwość, dlaczego jednak debata nie jest reklamowana na Niezależnej i w TV Republika?
  Przecież to najważniejsze wydarzenie publicystyczne od 1989r! Rzecz absolutnie historyczna i bez precedensu! NIGDY nie powstał ważniejszy program i NIGDY rzekomy „przyjaciel Polski i Polaków” nie ujawnił swojej prawdziwej twarzy.
  W normalnym kraju taki Braun byłby ważną personą w oficjalnej polityce z 20% mniej więcej poparciem.
  W Polsce jest systematycznie zamilczany.
  Czas to zmienić gdyż Polska jest na krawędzi nowych rozbiorów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.