Solidarni 2010: Msza w intencji dobrej prezydentury Andrzeja Dudy


duda26 sierpnia Andrzej Duda obejmuje urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wybranego w Zesłanie Ducha Świętego wspierajmy modlitwą i udziałem w Mszach świętych.

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010 zwraca się do swoich Członków i Sympatyków o szczególne uczczenie dnia 6 sierpnia – dnia zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niech nasza nadzieja na prezydenturę godną Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zostanie wsparta modlitwą błagalną w tej intencji oraz modlitwą dziękczynną za wygrane wybory prezydenckie.

Apelujemy o udział w Mszach świętych i uroczystościach patriotycznych oraz o ich inicjowanie w Waszych środowiskach.

Wywieśmy flagi państwowe na budynkach i chorągiewki na samochodach.

Niech 6 sierpnia będzie dniem radości i jedności wszystkich Polaków!

Z Solidarnym pozdrowieniem
Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010

za: solidarni2010.pl

Reklamy

2 comments on “Solidarni 2010: Msza w intencji dobrej prezydentury Andrzeja Dudy

 1. Dzisiaj kijem dostałam drugi raz , kiedy dowiedziałam się że sekratariat świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego urządził już drugą imprezę na torwarze., tam gdzie staly przez długie dni puszki w skrzyniach trumnianych z ciałami ofiar tragedii smoleńskiej. No i wybrano Panią Beatkę specjalistkę urzędową młodą, piękną dobrą i mądrą,, na „szefa rządu polskiego ” która roztoczyła przed rozradowaną młodzieżą wspaniały sen o zabawie i dostatku. Zapomniano o modlitwie jakoś nie było czasu.
  Nikt nie wspomnial o Kalinigradzie ani o warunkach obrony Polski ani o fakcie że już jest generalnyn pobór. zwyczajny amerykański sen. Zabrakło cukierków i ta wielka radość z zabawy.
  No oczywiście wiadomość jest o wizach do US może wswzyscy zwieją i będzie spokój.

  Jak oni mogli zgonić młodzież na ten torwar, jestem głeboko poruszona.

  G

 2. Dzisiaj Ojczyzna otrzymała cios w podbrzusze, w tak cięzkich niebezpiecznych czasach jakie są dzisiaj Jarosław Kaczyński wysunął na kandydata na Premiera–walczącego i ginącego kraju Panią z domu kultury w niewielkiej podkrakowskiej miejscowośi, specjalistkę od kultury i etnografii, no i sprawom urzędowym partii, która jako osoba pochodząca z rejonów Oświęcimia doskonale uporała się z tematem obozu, co widać w światowych mediach. Ta pani nam wynegocjuje zwycięską pozycję światową z takimi liderami jak putin, prezydent chin, berlińska makrela, premier Cameron, uzbroi nas po zęby tak że w ciągu jednej nocy staniemy się militarną potęgą, finanse zaczną kwitnąć i siać się same. Ja w tym momencie nie mogę oddać swojego jednego głosu już na nikogo. bezczelnie napluto i nakopano mi za moje patriotyczne sny o wolnej Ojczyznie. łPowoli żegnam się już ze wszystkimi moimi marzeniami. Urodziłam sie Polaczkiem i umrę jako Polaczek głuptaczek. Ja to już widziałam w Solidarności Mazowsze. Helenka też była niezastąpiona w regionie.

  I pomyśleć że słowo oszustwo ma tylko 201 synonimów i dzisiaj doszedł 202: polskie partie polityczne,
  afera, afera oszukaństwo, arogancja, awantura, bajeczka, bajer, bajka, bałamuctwo, bandyctwo, bandytyzm, banialuk, bezczelność, bezprawie, blaga, blagierka, blagierstwo, blagowanie, blef, bluf, brak lojalności, brednia, bujda, bujda na resorach, chwyt, chytry manewr, ciemne interesy, ciemny interes, cyganienie, cygaństwo, defraudacja, dezinformacja, draństwo, dwulicowość, fałsz, fałszerstwo, fałszowanie, fantazja, fikcja, fortel, geszefciarstwo, geszeft, gierka, gierki, granda, gry, grzech, haczyk, hipokryzja, historyjka, hochsztaplerka, hochsztaplerstwo, hucpa, humbug, iluzja, intryga, jezuityzm, kaczka dziennikarska, kampania wyborcza, kanciarstwo, kancik, kant, kantowanie, kit, kitowanie, kiwanie, kłamanie, kłamliwość, kłamstewko, kłamstwo, kłamstwo nieprawda, kłamstwo nieszczerość, kombinacja, kombinacje, kombinatorstwo, kombinowanie, konfabulacja, kpina, kręcenie, krętactwo, krętanina, kruczek, krzywoprzysięstwo, kuglarstwo, kuglowanie, lawirowanie, lipa, łajdactwo, łganie, łgarstwo, łotrostwo, macherka, macherstwo, machinacja, machinacje, machloja, machlojka, malwersacja, malwersowanie, manewr, manipulacja, manipulatorstwo, matactwo, mataczenie, mistyfikacja, mistyfikatorstwo, mydlenie oczu, nabieranie, nabijanie w butelkę, naciąganie, nadużycie, nieczysta sprawa, nieczyste interesy, nieczysty interes, nielojalność, nieprawda, nierzetelność, niesprawiedliwość, nieszczerość, nieuczciwość, niewierność, obłuda, ocyganianie, odrwiwanie, okłamywanie, okpienie, okpiwanie, oszkapianie, oszukaństwo, oszukiwanie, oszwabianie, pic, pic na wodę, plotka, podejście, podstęp, pogwałcenie prawa, półprawda, propaganda, przejście na stronę przeciwnika, przekręt, przestępstwo, przewalanka, przewałka, przewina, puc, pułapka, reklama, rolowanie, rozbój, rozbój na prostej drodze, rozbój na równej drodze, rozbój w biały dzień, skandal, sprawka, sprytny plan, sprzeniewierzenie, szacherka, szachrajstwo, szachrowanie, szalbierstwo, szarlataneria, szarlataństwo, szelmostwo, szmucha, sztuczka, szulerstwo, szwindel, szwindelek, szwindlowanie, ściema, świństwo, tergiwersacja, trik, tupet, urojenie, wiarołomstwo, wprowadzenie w błąd, wroga, wybieg, wydanie, wykręt, wykrętność, wykroczenie, wyłudzanie, wyłudzenie, wymówka, wymysł, występek, wyzysk, zakłamanie, zasadzka, zdrada, zdradzenie, zdradzenie czegoś, zdradzenie kogoś, złodziejstwo, zmyłka, zmyślanie, zmyślenie, zuchwalstwo, zwodzenie,

Możliwość komentowania jest wyłączona.