Ewa Stankiewicz zaprasza do Częstochowy – 20.06 spotkanie koordynatorów RKW


rkw__2Zapraszamy wszystkich koordynatorów oraz mężów zaufania z grona Solidarnych2010! Kolejne spotkanie Okręgowych i Powiatowych Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów odbędzie się 20.06.2015 w Częstochowie.

Ewa Stankiewicz przedstawi rolę Solidarnych 2010 w tworzeniu RKW i realizacji zadań w ciągu ostatnich miesięcy oraz stanowisko w kluczowych kwestiach dla przyszłości Ruchu.

11.00
Msza Święta w Kaplicy Jasnogórskiej (Najświętszą Ofiarę złoży i kazanie wygłosi JE Ks. Abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski)

12.30
Obrady w auli konferencyjnej Akademii Polonijnej, Częstochowa, ul. Pułaskiego 4-6

  1. Wprowadzenie – Marcin Dybowski (Krajowy Koordynator sieci RKW).
  2. Wystąpienia Kandydatów na urząd Prezydenta RP i przedstawicieli Komitetów Wyborczych Kandydatów na urząd Prezydenta RP, którzy w minionych wyborach okazywali poparcie dla RKW. (Zaproszeni zostali wszyscy wspierający RKW Kandydaci i ich komitety)
  3. Zebrane opinie i propozycje na temat przyszłości Ruchu Kontroli Wyborów i zadań jakie stoją przed RKW – dr Jerzy Targalski.

Około godz. 15.00 – 15.40 przerwa obiadowa

16.00
Dyskusja na temat przyszłości i zadań RKW – wypowiedzi koordynatorów okręgowych i powiatowych.

19.00
Posumowanie.

za: solidarni2010.pl

Reklamy

One comment on “Ewa Stankiewicz zaprasza do Częstochowy – 20.06 spotkanie koordynatorów RKW

  1. Chcę bardzo serdecznie pogratulować wielkiego narodowego zwycięstwa. niezależna nie puszcza mi teraz tekstów i nie przepuściła mi moich gratulacji. To naprawdę WIELKA POLSKA SPRAWA, I Z TEGO POWODU TLI SIE JESZCZE WE MNIE NADZIEJA ZE NAROD NIE DA SIE ZMARNOWAC.

    SCISKAM
    NIEZALEZNA, NIEPODLEGLA M POLACZKA GLUPACZKA.

Możliwość komentowania jest wyłączona.