DUDA COUNTRY PICNIC! – Szymanów, 20.06.2015. Zapraszamy!


PROGRAM-Zaproszenie-2a20.06 Tomasz Małek – Solidarni 2010 i RKW Dolny Śląsk zapraszają na picnic!
W imieniu RKW Dolny Śląsk i lokalnych działaczy patriotycznych Tomasz Małek (Solidarni 2010 przewodniczący Oddziału, Koordynator RKW Okręg nr 1 Wrocławski) wraz z Komitetem Honorowym w składzie Tytus Czartoryski, Maria Jacukowicz, Jacek Jaśkiewicz, Wojciech Machnicki, Tomasz Małek, Józef Orzeł, Ewa Stankiewicz, Jacek Świat, Natalia Tarczyńska serdecznie zapraszają na uroczyste spotkanie podsumowujące zwycięstwo wyborcze Andrzeja Dudy (Duda Country Picnic).

Odbędzie się ono 20 czerwca 2015 r. w Szymanowie obok Wrocławia.

Poniżej program imprezy oraz lista Komitetu Honorowego:
PROGRAM-Zaproszenie-2
PROGRAM-Zaproszenie-3

za: stopfalszowaniuwyborow.pl

Reklamy

One comment on “DUDA COUNTRY PICNIC! – Szymanów, 20.06.2015. Zapraszamy!

  1. Dzisiaj kijem dostałam drugi raz , kiedy dowiedziałam się że sekratariat świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego urządził już drugą imprezę na torwarze., tam gdzie staly przez długie dni puszki w skrzyniach trumnianych z ciałami ofiar tragedii smoleńskiej. No i wybrano Panią Beatkę specjalistkę urzędową młodą, piękną dobrą i mądrą,, na „szefa rządu polskiego ” która roztoczyła przed rozradowaną młodzieżą wspaniały sen o zabawie i dostatku. Zapomniano o modlitwie jakoś nie było czasu.
    Nikt nie wspomnial o Kalinigradzie ani o warunkach obrony Polski ani o fakcie że już jest generalnyn pobór. zwyczajny amerykański sen. Zabrakło cukierków i ta wielka radość z zabawy.
    No oczywiście wiadomość jest o wizach do US może wswzyscy zwieją i będzie spokój.

    Jak oni mogli zgonić młodzież na ten torwar, jestem głeboko poruszona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.