Gender jest idealnym narzędziem zniewolenia – debata w klubie Ronina


18600099421_2bf2e6e205_zW debacie o gender, która odbyła się w klubie Ronina, 2 czerwca 2015 roku, udział wzięli: ks. prof. Paweł Bortkiewicz (specjalizujący się w zakresie teologii moralnej, autor książki „Historia jednego wykładu czyli gender zdemaskowany”), Grzegorz Strzemecki (autor książki „Gender”), Karolina Dobrowolska (analityk w instytucie Ordo Iuris), Magdalena Korzekwa(dziennikarka, publicystka i pisarka, warszawski oddział CitizenGo). 

„Gender jest gorszy niż komunizm, łączy trzy grupy: władzę, biznes i media, czego nawet komunizm nie potrafił, bo niszczył biznes, media trzymał za mordę, a aparat wysyłał do obozów”. – zaczął spotkanie szef klubu Ronina Józef Orzeł. – „Teraz te trzy grupy mają wspólny interes. Gender jest idealnym narzędziem zniewolenia”.

więcej na: blogpress.pl

Reklamy

One comment on “Gender jest idealnym narzędziem zniewolenia – debata w klubie Ronina

  1. Ta babka z czarnymi włosami to straszna kłamczucha. To nie prawda, że w krajach skandynawskich przemoc wobec kobiet jest większa niż w Polsce. Tam najdrobniejszy przejaw przemocy jest zgłaszany a organy reagują natychmiast natomiast w Polsce kobiety nie zgłaszają nawet gwałtów, a co mówić o pobiciach. Nie rozumiem dlaczego na nagraniu nie ma głosu ludzi tylko jakieś dwie młode siksy wypowiadają się w sprawie kobiet, co one mogą wiedzieć o życiu? W całej tej awanturze o gender jestem pośrodku. Niestety zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy przesadzają. Dlaczego jestem po środku? Bo ja odwołuję się do badań naukowych. Niestety badania naukowe nie interesują żadnej ze stron.

Możliwość komentowania jest wyłączona.