Chris Cieszewski poleca (2): „Dlaczego Komorowski nie powinien zostać prezydentem RP”


Chris_Cieszewski-Chicago2Przed nadchodzącymi wyborami warto odświeżyć pamięć tym znajomym, którzy mają wątpliwości związane z nadchodzącym glosowaniem. Najłatwiejszy sposób na to jest przez pokazanie odpowiedniego repertuaru filmowego, czyli selekcji kilku uzupełniających sie filmów na dany temat. Poniżej jest przykład takiej selekcji, którą można nazwać „A quick refresher in Polish reality”. Polecam ją wszystkim tym Polakom, którzy mają wątpliwości co myśleć na temat nadchodzących wyborów.

3. Film „Przysięga Komorowskiego” zrealizowany przez młodych ludzi, ukazujący nieznane opinii publicznej aspekty działalności Bronisława Komorowskiego

4. Film „Dlaczego Komorowski nie powinien zostać prezydentem RP”, który przedstawia historię Bronisława Komorowskiego na bazie fragmentów programów, wypowiedzi.

źródło: FB


 

zobacz też:

Chris Cieszewski poleca: A QUICK REFRESHER Z OKAZJI WYBORÓW (1)

Chris_Cieszewski-AmCz1

„Refresher” używam jako coś co ma odświeżać pamięć na jakiś temat, tak jak n.p. zdjęcia odświeżające pamięć o obchodach w Amerykańskiej Częstochowie.

Przed nadchodzącymi wyborami warto odświeżyć pamięć tym znajomym, którzy mają wątpliwości związane z nadchodzącym glosowaniem. Najłatwiejszy sposób na to jest przez pokazanie odpowiedniego repertuaru filmowego, czyli selekcji kilku uzupełniających sie filmów na dany temat. Czytaj dalej

Reklamy