Janusz Szewczak: Tuż przed wyborami parlamentarnymi będziemy już prawdziwą półkolonią.


Janusz Szewczak - blog

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPrzed wyborami parlamentarnymi będziemy półkolonią, minister Skarbu Państwa nie wyklucza sprzedaży części PKO BP, PZU czy Energi. Dzisiaj rozpoczęły się tzw. konsultacje rządu niemieckiego pod przewodnictwem kanclerz Angeli Merkel z rządem polskim, z premier Kopacz.

View original post 122 słowa więcej

Reklamy

2 comments on “Janusz Szewczak: Tuż przed wyborami parlamentarnymi będziemy już prawdziwą półkolonią.

  1. Jak rządząca mafia sprzeniewierzy Lasy Państwowe na poczet żydowskich żądań to już będzie pełna kolonia. Następne pokolenie młodzików po 18-ce Korwinowi je z ręki a POlactwo coraz bardziej wymóżdżone. Jeszcze nadzieja w takich ludziach jak Grzegorz Braun…

  2. Po sprzedaje Polske za stolki (Buzek,Lewandowski,Tusk) w Brukseli.
    Panie Januszu do kogo nalezy dom wziety na kredyt ?DO Banku ktory udzielil tenze kredyt. A Polska z tak oogromnym zadluzenim nalezy jeszcze do Polakow? Mysle, ze tylko teoretycznie. Jest roznica miedzy polkolonia a teoria ? Tak, polkolonia istnieje a teoria jest tylko w wyobrazni. Oto co bez wojny zrobiono z Polska. A to dopiero poczatek. Jezeli ktos da sie okradac niech nie jeczy, ze go okradaja. Pan i ja dalibysmy sie okrasc? pewnie nie.NAROD TA WLADZE ZLODZIEJI WYBRAL;NAROD MA OBOWIAZEK WOBEC POKOLEN TA WLADZE WSADZIC ZA KRATYI TO JAK NAJSZYBCIEJ:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jezeli czuje sie jeszcze narodem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.