Grzegorz Braun kontra Michał Rachoń w Telewizja Republika!!


Zobacz też:

Reklamy

10 comments on “Grzegorz Braun kontra Michał Rachoń w Telewizja Republika!!

 1. http://www.klubymotocyklowe.pl/

  „Oświadczenie Rady KPKM w sprawie przejazdu Nocnych Wilków przez terytorium RP.

  Będąc w zgodzie z zasadami Klubów Motocyklowych, jako Rada KPKM pozostawiamy bez komentarza wydarzenia polityczne w naszym Kraju jak i na arenie międzynarodowej. W związku z tym iż przejazd klubu Nocne Wilki w naszym odczuciu ma właśnie taki wymiar, traktujemy to jako wydarzenie propagandowe z użyciem motocykli. Wspomniany Klub składa się w dużej mierze z ludzi wywodzących się ze służb mundurowych czego nie akceptujemy. Mając na uwadze powyższe, zostawiamy sprawę analogicznym służbom po stronie UE.

  W imieniu Rady KPKM
  V-Pres. Road Runners MC
  Adolf 1%-er”

  Z powyższego wynika, że Węgrzyn łże jak pies twierdząc, że wszyscy motocykliści są braćmi. Braun ma szefa łgarza, z którym, konsekwentnie, nie rozstaje się.

 2. pan Rachoń nie pozwala dojść do słowa panu Braunowi.
  „Pan Tomasz Terlikowski jest kłamcą i łajdakiem”. Dodam, że miernotą intelektualną.

 3. A jak jest? A tak, że żeby samozwańcy mogli poimprezować na katyńskiej martyrologii, to muszą się zblatować z potomkami ich morderców. Tak jest! To braunowi nie przeszkadza. Widocznie pani Stankiewicz też nie. Ona zresztą jest innego zdania na temat tv Republika, bo wciąż w niej ma swój program. O dziwo z Sakiewiczem, jednym z szefów tej telewizji.
  Sprawa nachtwölfów jest zresztą symptomatyczna. Żeby godnie pogrzebać i uczcić Niezłomnych trzeba się jednać z ich mordercami. Lepiej było ich nie ekshumować, bo nie jesteśmy godni, tchórze, dotykać ich szczątków! Teraz wszyscy się wieszają na Ince, ale nikt nie chce zachować się jak trzeba, bo mu zabiorą jego 1500. I za co będzie żył? Nie zastanawia się po co, tylko za co!

  A „jak trzeba” to niech inni się zachowują, np. jakiś kolejny Kolbe.

 4. Kiedyś, na początku lubiłam TV Republika. Wiązałam z nią nadzieje, ale okazało się, że to znów zakłamana stacja prowadząca jakieś swoje rozgrywki. Kolejny niewypał. Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi z TV Republika. Co oni chcą osiągnąć? Jakie są ich cele? W co oni grają?
  Tylko Grzegorz Braun mówi jak jest. Co jest białe, a co czarne. Nic nie rozmydla.
  Szkoda, że Republika już nie nadaje się do oglądania.

 5. Szanowna tu prosi o pomoc? Aa… to pewnie dlatego, że Putin uchodzi tu za obrońcę wiary chrześcijańskiej i pogromcę żydowia. No tom se podśmiał nieco. A ogólnie to zastanawia mnie czy akcja w siedzibie PKW nie miała wciągnąć Kaczora do tego towarzystwa, które teraz wygląda „jak chłop w sądzie grockim*”. Byłby kumplem „czcicieli” Katynia chroniących nachtwölfów i rzecz jasna tych drugich, co wyruszyli ze Smoleńska. Mógłby zacząć opowieści ile to wypił wódki i ile ruskich panienek w spiworku miał. …ja wiedziałem, ze tak będzie, ja wiedziałem…

  I co? Byłoby gites?

 6. Słuchając wypowiedzi grzegorza brauna szczegolnie te uwagi gebelsowskie (ma już on u mnie przechlapane) w świetle przemówienia dyrektora FBI specjalnie wydrukowanego w naczelnej gazecie Washington Post, w ktorym niby to irlandzki facio wprowadza zamęt miedzynarodowy prorosyjski, jednocześnie obrażając Polaków i współoskarżając ich wymordowanie żdiwskiej ludności europejskiej. cyt.
  „Good people helped murder millions. And that’s the most frightening lesson of all — that our very humanity made us capable of, even susceptible to, surrendering our individual moral authority to the group, where it can be hijacked by evil. Of being so cowed by those in power. Of convincing ourselves of nearly anything.

  In their minds, the murderers and accomplices of Germany, and Poland, and Hungary, and so many, many other places didn’t do something evil. They convinced themselves it was the right thing to do, the thing they had to do. That’s what people do. And that should truly frighten us. ”

  Generalnie jest jak w 1939, nagonka na Polske, chca nas dolączyć do bałaganu na ukrainie, putinek z berlińska makrelą razem z innmy np królewską brytanią urzadzają sobie wyrzynki w europie środkowej, która jest w gruncie rzeczy głównym prodecentem żywności w tejże europie. Robi się szanbiasto i kiepsko. ten pan z fbi powinien juz odejsc do innych sluzb ba jest zwyczajnie urzedowym mącicielem.
  No ale proputinowscy robią sobie „zajebiste cyrki.” (przepraszam za wyrażenie)
  Proszę o pomoc w współdziałanie przeciwko tej obrzydliwej akcji.

 7. Niestety, pan Grzegorz Braun nie odnosi się rzeczowo do kwestii popierania przez Komandora Rajdu Katyńskiego pana Węgrzyna planowanego najazdu gangu kacapskich bandytów od Putina. Być może, chciał wykorzystać czas antenowy w TV Republika do prezentacji swoich poglądów, z którymi w większości się zgadzam. Niestety, spodziewałem się po panu Braunie o wiele większej dyscypliny umysłowej.

 8. Pan Grzegorz Braun pokazał „małość TV Republika”.Szkoda,że człowiek takiego FORMATU marnuje się w takim społeczeństwie !

Możliwość komentowania jest wyłączona.