Wstrząsające świadectwo ojca nawigatora Tupolewa, Artura Ziętka


Fot: smolenskzespol.sejm.gov.pl

Fot: smolenskzespol.sejm.gov.pl

Pan Tusk już dwa lata temu w Urzędzie Rady Ministrów powiedział, że wszystko dostaniemy, a ja do tej pory nie mam protokołu z sekcji zwłok. Nie mam nic, absolutnie. Tylko jeden świstek papieru, że syn zginął w obwodzie Smoleńskim. Czy to jest rząd polski, czy to jest pachołek ruski? Nie rozumiem tego. To jest obłuda, fałsz. Jak się obejmowali z carem Rosji Putinem, to Putin powiedział mu chyba w ucho: „Tak załatwiliśmy to, co chciałeś”


Źródło: Kacper Gizbo, YT

za: blogpublika.com

Reklamy

5 comments on “Wstrząsające świadectwo ojca nawigatora Tupolewa, Artura Ziętka

  1. właśnie powiedział pan Ziętek – czy to jest rząd polski, czy pachołek ruski

  2. Rozumiem ból, bezsilność, wściekłość..ale to nie tak! Nie nobilitujmy przedstwicieli naszego RZądu! Nikt z nimi sie rozmwiał ,bo nie miał ochoty na takie rozmowy. Skąd ludzie wpadają na pomysł , że Putin „dogadał ” się z naszymi! On – co najwyżej – mógł pozwolić całować się w rękę a nie spiskować w amatorskim teatrzyku.
    Dlaczego wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie? Nie dlatego, że zły Putin zawziął sie na samolot, skrzynki , dokumenty. Najzwyczajniej w świecie nikt nie wystąpił z rzeczowym pismem do władz Rosji. Dlaczego??? Bo nie potrafią sklecić jakiejkolwiek noty.

    • Droga Ewo, sam Sikorski nie raz mówił, że wystąpili do strony Rosyjskiej o zwrot wraku i skrzynek. Tylko tu o co innego chodzi! Polski lot do Smoleńska nie był zabezpieczony, słowa Janika, że to strona Rosyjska była odpowiedzialna za bezpieczeństwo i powitanie naszej delegacji jest obrazem jak Polskie służby są do niczego! Za takie słowa Janik powinien trafić do więzienia a dostał odznaczenie od Komoruskiego na Generała! Kpina !!! Jak ginie głowa Państwa nie oddaje się śledztwa w ręce obcego Państwa. Nasi powinni być w ciągu 2 godzin i zabezpieczyć miejsce katastrofy, żadne Rosjanin nie miał prawa nic dotknąć! Tylko jak mieli to zrobić jak nawet BOR-u nie było na miejscu a to oznacza tylko jedno ! Zamach był zaplanowany już od dawna.

    • To brzmi jak usprawiedliwianie rządu RP . Śledztwo tkwi „w martwym punkcie”, a raczej się cofa, nie z powodu niekompetencji owego gremium, ale dlatego, że rząd i jego satelity działają tak, aby blokować lub utrudniać Pokrzywdzonym Rodzinom i innym uczciwym Osobom i Organizacjom dojście do PRAWDY.

Możliwość komentowania jest wyłączona.