Grzegorz Braun: Sami policzmy głosy. Wstąp do Ruchu Kontroli Wyborów!


jpgoswiadczeniebraunOświadczenie Grzegorza Brauna – kandydata na Prezydenta RP – o poparciu Ruchu Kontroli Wyborów wzywające swoich zwolenników oraz pozostałych kandydatów i ich zwolenników do współtworzenia RKW. „Musimy sami dopilnować aby obecne wybory prezydenckie i za kilka miesięcy parlamentarne były uczciwe.”
JPGoswiadczenieBraun (1)

za: http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/2015/04/oswiadczenie-grzegorza-brauna-kandydata.html

Ewa Stankiewicz: Liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych (!?)

Ewa Stankiewicz w Radiu Wnet: W niektórych rejonach liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych Chciałam każdą osobę, która słucha tych słów, namówić na to, żeby jakkolwiek, czy poprzez PiS, czy Korpus Ochrony Wyborów, czy Ruch Kontroli Wyborów, żeby każdy … Czytaj dalej

Ewa Stankiewicz: Samodzielnie policzyć głosy!

Ewa Stankiewicz: Dość fałszerstw wyborczych

Polecamy obszerny wywiad, który w całości przeczytać możecie w najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta. – Każdy może przyjść, a jeszcze lepiej będzie, jak namówi innych, by przyszli razem z nim. Wszyscy chętni mogą rejestrować się na stronie ruchkontroliwyborow.pl lub stopfalszowaniuwyborow.pl. … Czytaj dalej


 

zob. też:

.

 

Reklamy

One comment on “Grzegorz Braun: Sami policzmy głosy. Wstąp do Ruchu Kontroli Wyborów!

  1. Skoro system jest niesprawny, KBW musi odroczyć termin wyborów, do momentu opracowania sprawnego systemu wyborczego. Leśne Dziadki nie potrafią nawet przetargu na program dobrze zrobić, a co tu mówić o przeprowadzeniu KRAJOWYCH wyborów!!! Ręczne (na palcach?) liczenie głosów nie jest sprawnym systemem przeprowadzenia wyborów tym bardziej, że nawet nie wiemy, kto jest uprawniony do głosowania i może głosować, kto nie jest uprawniony do głosowania, a kto jest uprawniony, ale nie może głosować, bo zmarł wiele lat temu.

    Brak wyborów w konstytucyjnym terminie delegalizuje obecną władzę jednoznacznie, w przeciwieństwie do przeprowadzenia i jawnego sfałszowania wyborów, które legitymizują władzę i zezwalają jej na LEGALNE użycie siły do tłumienia manifestacji protestujących przeciwko fałszowaniu wyborów. Również legalne (zgodne z ustawą sprzed 2 lat) zawezwanie do pomocy zielonych ludzików w liczbie wystarczającej do nakrycia nas czapkami.
    Przez czas odroczenia Ruch Kontroli Wyborów urośnie w taką siłę, że wybory będą UCZCIWE.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Smacznego Jajka

Możliwość komentowania jest wyłączona.