Wojciech Cejrowski: Tylko Andrzej Duda i Grzegorz Braun …


Cejrowski_FB„Widzę tylko dwóch kandydatów co do których mam przekonanie, że każdy z Nich rzeczywiście byłby gotów oddać życie za sprawę Ojczyzny: Duda i Braun”
[od red. – polecamy i propagujemy publiczny wpis Wojciecha Cejrowskiego na FB]

Szanowni,
Czy Wielki Tydzień to dobry czas by rozważać kandydatów w wyborach prezydenckich?

Ja uważam, że dobry. W moim otoczeniu Wielki Tydzień jest czasem modlitwy, także za Ojczyznę, a nie tylko za własne podwórko, zdrowie i dobry byt rodziny. W końcu, mówiąc językiem potocznym, Jezus oddał życie „za sprawę”. Kiedy więc śpiewam Gorzkie Żale myślę także o sprawach mego kraju. 

Zastanawiam się czy którykolwiek z kandydatów byłby gotów oddać życie za sprawę?

Prezydent kraju powinien być gotów to zrobić – poświęcić siebie, do śmierci włącznie za innych, za Ojczyznę, za sprawę, której służy. Takim prezydentem był przedwojenny prezydent Warszawy Stefan Starzyński. (Pani HGW siedząca dzisiaj na Jego miejscu to obraźliwe. Karzeł wiercący się na miejscu Kolosa.)

Takim prezydentem był też Lech Kaczyński, który zaryzykował życie wystawiając się na zestrzelenie, gdy leciał do Gruzji.

W ofercie widzę tylko dwóch kandydatów co do których mam przekonanie, że każdy z Nich rzeczywiście byłby gotów oddać życie za sprawę Ojczyzny: Duda i Braun. Braunowi gratuluję, że udało mu się zarejestrować a Dudzie..

Właściwie sztabowi wyborczemu Pana Dudy polecam serdecznie, by nie bawili się w dobieranie piosenek. To takie głupie, takie nieprezydenckie, mało dostojne te wszystkie piosenki wyborcza. Ten podrygujący głupawo bawidamek Kwaśniewski.. Te żenujące teksty…

Dużo lepiej dla kandydata Dudy, byłoby, gdyby wykazał się poczuciem humoru i zamiast piosenki wyborczej, puszczał ludziom to:

baj!
wc

źródło: https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/917150261663200


zobacz też:

kayan: Wybory wygra Andrzej Duda. W II turze pokona Grzegorza Brauna

G.Braun i W.Węgrzyn - szef Komitetu Wyborczego

W sprawie startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich panuje wymowna, można by rzec „zakłamana” cisza. Mówi się o dwóch poważnych kandydatach i reszcie planktonu, w którym jedynie P. Kukiz ma szanse odegrać rolę czarnego konia.

A przecież tytułowe „wishful thinking” (Duda kontra Braun) może się ziścić, jeśli tylko Pan Bóg dopuści, że:

  • wybory się odbędą / patrz TUTAJ /
  • kandydat na kandydata stanie się kandydatem realnym / patrz TUTAJ /
  • ludzie dotychczas bierni pójdą głosować / patrz TUTAJ /
  • kontrola prawidłowości przebiegu wyborów będzie skuteczna / patrz TUTAJ /

O naszym faworycie, Andrzeju Dudzie dużo już pisaliśmy  / zob.:  -1-  -2-  -3-  -4- /

Pora na Grzegorza Brauna  Czytaj dalej

.

 

Reklamy

2 comments on “Wojciech Cejrowski: Tylko Andrzej Duda i Grzegorz Braun …

  1. Od swego krzyża nikt się nie wyzwoli poczynając od naj… bogatego, mądrzejszego, zwyklejszego, obojętniejszego… człowieka. Talent, sława, pieniądz nie wykupią od cierpień. Najtrudniej jeżeli samotność z mękami nie są zanurzone w rozmyślaniu i wyciągnięciu wniosków Radości Wielkiej Nocy. Jest czas aby przemyśleć, bo wiara i rozum rozwiąże wiele spraw w tym najważniejszych, najbliższe dla nas decyzje o zatrzymaniu V rozbioru Polski. Suweren taką decyzję podejmie idąc solidarnie na wybory razem wygramy . W różnych wpisach w sieci pod tematami wyborczymi piszę, że pierwszej tury nikt nie wygra przejdą do drugiej Pan Andrzej Duda, Pan Grzegorz Braun. Kibicuję i popieram obu Panów. Pod oboma nazwiskami złożyłem podpis do rejestracji z tym, że Panu Andrzejowi Dudzie ponad 500.
    Jeżeli chcesz znaleźć źródło, musi iść pod prąd do góry, to nie łatwe ale wykonalne, przełammy narzucone nam bariery podziału.

  2. Oddać życie – jak mniemam – tylko Marian Kowalski i Grzegorz Braun. Tylko oni dwaj nadstawiali karku – i rzeczywiście narażali się poważnie. Gdyby nie Grzegorz Braun – głosowałabym na pana Mariana.

Możliwość komentowania jest wyłączona.