Hanna Dobrowolska uniewinniona, Grzegorz Baraun winny ws. protestu w PKW


HB Sąd zgodził się z faktami i uznał Hannę Dobrowolską niewinną zakłócenia miru domowego PKW, gdyż spełniała tam tylko swoją rolę dziennikarza. W sprawie Grzegorza Brauna sąd stanął po stronie reżimu i uznał go za winnego naruszenia miru domowego PKW!

godz.14:10
Sąd uznaje Grzegorza Brauna winnego zarzutu naruszenia miru domowego PKW. Zasądzona zostaje kara 1000 zł grzywny, na poczet której zostaje zaliczony czas przebywania Grzegorza Brauna w areszcie. Koszty sądowe obu oskarżonych ponosi skarb państwa.

godz. 14:00
Sąd zgadza się z faktami i uznaje, że Hanna Dobrowolska wypełniała w PKW misję dziennikarza relacjonując wydarzenia, w związku z czym zostaje uznana za niewinną w sprawie naruszenia miru domowego PKW.

RELACJA NA ŻYWO TUTAJ 


 

Sąd ogłosił przerwę do godziny 14. Wtedy też wyda wyrok.
godz. 12:30
przemawia Grzegorz Braun
godz.12:06
zakończyły się mowy końcowe adwokatów oskarżonych, przemawiała Hanna Dobrowolska. Sąd – na prośbę Grzegorza Brauna – zarządza 10 minut przerwy.
godz. 11:00
Trwają mowy końcowe.
Już dzisiaj ma zapaść wyrok.
godz.10:00
rozpoczęła się rozprawa w procesie w związku z protestem w Państwowej Komisji Wyborczej 21 listopada 2014 roku.
Już po raz dziesiąty na ławie oskarżonych zasiedli: Hanna Dobrowolska i Grzegorz Braun.
Reklamy

3 comments on “Hanna Dobrowolska uniewinniona, Grzegorz Baraun winny ws. protestu w PKW

  1. W tej chwili wyrok nałożony na Grzegorza Brauna nie jest przeszkodą do kandydowania.

    • „Rozgrzane sądy” będą gnębić Brauna przy każdej okazji za tego „słonia w menażerii”, którego on traktuje poważnie a mainstream i lwia część „naszych” nie chcą nawet zauważyć. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta: tchórzostwo połączone z pierwszym przykazaniem poprawności politycznej.

  2. Pani Hannie serdecznie gratuluje, natomiast przykro mi sluchac ze Grzegorz Braun zostal ukarany za bohaterski czyn powstrzymania komitetow lubelskich. Prawdopodobnie dlatego ze chce startowac w procesie wyborow prezydenckich. Dochodzi do sytuacji ze praktycznie nie mamy kandydata na prazydenta, ktory poradzilby sytuacji w jakiej znajduje sie dzisiaj nasza ojczyzna. Brakuje POlaka Wielkiego formatu takich jacy pojawili sie po pierwszej wojnie swiatowej aby walczyc o powstanie Rzeczypospolitej. Jest to nieslychanie przykra sytuacja. Ale dzieki wspanialej odwadze powstal zalazek wielkiego surchu solidarnosciowego: Komitetow Kontroli Wyborow. Jest swiatlo nadzieji ze nastepne pokolenie poniesie te pochodnie prometejska ku przyszlosci wolnej Polski.

Możliwość komentowania jest wyłączona.