Maraton rozpraw w związku z protestem w PKW trwa! – kolejna DZISIAJ, g.10 – LIVE VIDEO


Braun-proces27 marca o godzinie 10:00, sala 442 (sekretariat, na którego drzwiach  pojawi się informacja z numerem sali) odbędzie się kolejna [dziesiąta!]  rozprawa w procesie przeciwko Hannie Dobrowolskiej i Grzegorzowi Braunowi. Przewidywane mowy końcowe adwokatów i oskarżonych.  Sąd Rejonowy w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 82 (wejście od ul. Żurawiej)
Transmisja LIVE TUTAJ:

http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3915873


Z poprzednich rozpraw:

Więcej: http://www.solidarni2010.pl/29531-maraton-rozpraw-w-zwiazku-z-protestem-w-pkw-trwa-w-piatek-27-marcanbspnbspkolejna-rozprawa.html


zobacz też:
Reklamy

3 comments on “Maraton rozpraw w związku z protestem w PKW trwa! – kolejna DZISIAJ, g.10 – LIVE VIDEO

  1. Wszyscy nieskundleni Polacy powinni popierać GB, nie tylko teraz ale stale aż do prejęcia władzy w Kraju przez ludzi uczciwych i kompetentnych. To już ostatni czas kiedy Polaków jest jeszczke w kraju na tyle, aby zrobić porządek we własnym Domu. Z Panem Bogiem.

  2. To jest ten moment kiedy Polacy moga zobaczyc, ktory kandydat na Prezydenta RP jest najlepszy; w tej III RP/PRL bis zawsze ten co w sadzie, albo w wiezieniu. A ktory najgorszy? Ten co w palacu. Lokator tego palacu, ksiaze Konstanty kochal Polske bardziej niz obecny namiestnik, to jest absolutnie pewne.

Możliwość komentowania jest wyłączona.