Ewa Stankiewicz: Liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych (!?)


Ewa Stankiewicz

Ewa Stankiewicz

Ewa Stankiewicz w Radiu Wnet: W niektórych rejonach liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych

Chciałam każdą osobę, która słucha tych słów, namówić na to, żeby jakkolwiek, czy poprzez PiS, czy Korpus Ochrony Wyborów, czy Ruch Kontroli Wyborów, żeby każdy wziął sprawy w swoje ręce i zawalczył o to aby zostać członkiem komisji wyborczej. 

Po to żebyśmy przypilnowali, że nie ma szachrajstw w komisjach i przypilnowali, że mamy prawidłowe dane w ręku, które przekazujemy do bazy Korpusu Ochrony Wyborów i Ruchu Kontroli Wyborów, i spróbujemy samodzielnie policzyć głosy.

W niektórych rejonach liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych. W niektórych rejonach liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych.

W niektórych sąsiadujących rejonach jest dramatyczna różnica w ilości głosów nie ważnych. Gdzieś mogło być np. 2% a po sąsiedzku np. 23% albo 50%.

Zapraszamy do wysłuchania całości nagrania.

http://www.radiownet.pl/publikacje/ewa-stankiewicz–14


Reklamy

2 comments on “Ewa Stankiewicz: Liczba głosów nieważnych przekracza liczbę głosów ważnych (!?)

  1. Uwazam ze nalezy sprawdzic przez specjalnie wybranych czlonkow Spolecznego KOmitetu KOntroli WYborow, juz zatwierdzone listy na kandydatow na prezydentow i prawdziwosc wszystkich podpisow. Bardzo prawdopodobne ze sie okaze ze pan komorowski, korwin mikke, jarubas, ogorek nie maja wymaganej ilosci glosow ze jest to fikcja. Dlatego nalezy bardzo dokladnie sprawdzic podpisy. najwieksza afera byloby jakby sie okazalo ze komorowski nie ma odpowiedniej ilosci glosow. Prosze jesli wam zalezy na wyborach sprawdzcie teraz listy.

  2. Do obwodowych komisji wyborczych Prawo i Sprawiedliwość powołuje i namaszcza Swoich. Społeczny Ruch Kontroli Wyborów ma ciężką pracę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.