Grzegorz Braun – Dokąd Zmierzamy


 

G_Braun-Solidarni-1Czy jest w Polsce kandydat na prezydenta, którego większość mediów usilnie stara się przemilczeć? Bez względu na linię programową i reprezentowany nurt, większość redakcji, od prawa do lewa, nie uznała Grzegorza Brauna za wartego przedstawienia!

Wzorem dlapolski.pl zrywamy tę zmowę milczenia i prezentujemy Państwu kandydata, który nigdy nie zabiegał o poparcie Polaków, lecz został przez naszych rodaków niejako wywołany do ubiegania się o urząd głowy państwa. 

„Byłoby pól biedy gdyby ta władza niczym tutaj się nie zajmowała, ale ona się zajmuje – tylko że w sposób WROGI!  Władza aktywnie walczy z wiarą, rodziną i własnością”

od red. – dobór materiałów jest subiektywny i przypadkowy, polecamy samodzielny przegląd, jest tego sporo w internecie, np TUTAJ

 

Reklamy

13 comments on “Grzegorz Braun – Dokąd Zmierzamy

 1. @kieł ka – jednak pan Duda ma partyjny support – może sobie organizować imprezy w wielkich salach, dysponuje zapleczem, jest niemal niesiony w lektyce.
  Dokonania i siła osobowości Grzegorza Brauna, to bez porównania większy kaliber.

 2. Pan Grzegorz Braun wyrósł z prawie niczego, bez piórka i węgla tuż po kandydacie, którego popieram Pana dr Andrzej Duda, wyrasta na drugiego konkurenta kandydując na Urząd Prezydenta IV Rzeczypospolitej.
  Bądźmy współcześnie jak: Żołnierze Wykleci – Niezłomni. Zagłosujmy na współczesnych Żołnierzy Wyklętych, Niezłomnych w kolejności aktualnego poparcia jak Pan dr. Andrzej Duda oraz Pan Grzegorz Braun. Proszę Państwa, do boju aby Polska była Polską! To święte słowa to po latach testament Pana Jana Pietrzaka. Nie zapominajmy o testamencie śp. Anny Walentynowicz: „Policzmy się od nowa”.

 3. Hm, chcąc nie chcąc musze to zgłębić, poczytać i posłuchać. Gdyby mi ktoś dał wskazówkę, link na konkretne momenty gdzie porusza pewne tematy, to by mi poszło szybciej. Np Lubliniec to 2 godz, tak wszystko to się nie da…Co ciekawe, na Onecie i WP Kukiz jest nachalnie i pozytywnie promowany ale już o Braunie cisza, tez znany i z Wrocławia, o JKM też nie widzę,o czy Kowalskim nie wspomnę. A Kukiz IM pasuje.

 4. @Max Jamnicki – na kwestie Putina Grzegorz Braun daje odpowiedż w swym nieskończonym jeszcze cyklu ‚Transformacja od Lenina do Putina’, czyli Putina traktuje jako następną wersję Lenina. G. B. apeluje, zeby nie wysyłać polskiej mlodzieży na rzeż w wojnie ukraińskiej. I natychmiast zostaje oczerniony jako zwolennik putlera.

 5. Hm, książkę mamy sobie zapiszę, wszystko fajnie, ja go lubie, to jest „walczak”, e*misje obejrzalem, reszte później, bo interesuje mnie jego pogląd na Rosję. Miło, ale jakby był rzeczywiście pro-putinowcem, jak czytałem, to przepraszam ale …Co nie znaczy, abym go nie lubił,ot, poglądy jego szanuję, lubię, tylko…mi nie po drodze. Ten punkt jest dla mnie centrum. Zamyka wszystko. Ale…na partnera do działania się nadaje, jak napisałem, walczak, ja to lubię.

 6. Grzegorz Braun ma mój głos.
  Polecam wspaniałą książkę jego mamy, Zofii Reklewskiej-Braun „Urodziłam sie pomiędzy”. Tam znajdziemy pięknie pokazana panoramę polskiej kultury od ziemiańskiego dworu, poprzez czarna noc drugiej wojny i okupacji niemieckiej, do strasznej rzeczywistości zaprowadzania w powojennej Polsce bolszewickich rządów. W tej książce, która jest więcej niż pamiętnikiem odnajdziemy historię dzieciństwa i młodości Grzegorza Brauna. Trudno o lepsze „korzenie”.

 7. Aby Polska przetrwała niezbędne jest zupełnie nowe, od czasów powojennych, otwarcie poltyczne, które właśnie prezentuje wybitna odobowość GB, myślę że spowoduje ona zdetonowanie lawiny patriotyzmu tak bestilsko tłumionego przez żydobolszewizm siedemdziesiąt lat. Najważniejszym problemem jest niedopuszczenie do sfałszowania wyborów. Reżim drukuje dowolną ilość kart do głosowania i w zależności od sytuacji manipuluje nimi. Proponuję kartę do głosowania zdwoma kopiami (w takiej formie jak miliony faktur VAT wystawiane przez sklepy )

  • @Phoenix,
   co Ty na Boga dla Polski wcześniej zrobiłeś? Choć p. Braun bardzo ważny, jednak rz. Wisła do źródeł pod Baranią Górą nie zawrócisz! Płynie do basenu, zamkniętego basenu Bałtyk.

Możliwość komentowania jest wyłączona.